Lodówka Side by Side MPM-439-SBS-15/WD to idealny sprzęt dla rodziny czy pasjonatów gotowania. Pomieści spore zapasy i zadba o ich odpowiednie przechowywanie. Urządzenie wyposażone w szereg dodatkowych technologii bez trudu spełni Twoje oczekiwania.

Lodówka Side By Side typu Full No Frost MPM-439-SBS-15/WD to urządzenie wysokiej klasy. Zostało wykonane z trwałych materiałów, z dbałością o każdy detal. Kompresor inwerterowy gwarantuje, że urządzenie pracuje cicho i niezawodnie. Full No Frost sprawia, że odszraniane zarówno chłodziarki jak i zamrażalnika odbywa się samoistnie.

Już nie musisz kupować butelkowej wody! Dbaj o środowisko, oszczędzaj czas i pieniądze. Dystrybutor wody umieszczony w chłodziarko-zamrażarce MPM-439-SBS-15/WD zapewni Ci stały dostęp do schłodzonej wody bez potrzeby otwierania lodówki.

Lodówka MPM-439-SBS-15/WD przechowa wszystko, co potrzebujesz. Wyposażona w szklane półki, balkoniki na drzwiach, łatwe w wysuwaniu szuflady. Dzięki możliwości zmiany ustawień półek, możesz łatwo dopasować jej wnętrze do każdego typu produktu. Potrzebujesz schować duży garnek, butelkę? Żaden problem. Wystarczy zmienić ustawienie półek.

Na wyświetlaczu Lodówki MPM-439-SBS-15/WD znajdziesz panel sterujący, za pomocą którego możesz dokonać wszelkich zmian ustawień. Wygodne sterowanie elektroniczne pozwala na ustawienie optymalnych temperatur i skorzystanie z dodatkowych funkcji.

  • funkcja ECO
  • funkcja SMART
  • funkcja SUPER mrożenie i SUPER chłodzenie

USP3
Wymiary 177 x 90 x 59 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Total No Frost
USP1
Kompresor inwerterowy
Funkcje
● funkcje Eco, Smart; Super chłodzenie i Super mrożenie
● kompresor inwerterowy
● oświetlenie LED
● sterowanie elektroniczne dotykowe
● system odszraniania (chłodziarka/zamrażarka): automatycznie
● temperatura zamrażarki: -18°C
● zdolność zamrażania: 11,2 kg/24 h
Wyposażenie
● dzielone półki na drzwiach chłodziarki i zamrażarki
● ilość przedziałów w zamrażarce: 4 półki + 2 szuflady
● ilość półek w chłodziarce: 4 + 2 szuflady
● mechaniczna kostkarka do lodu
● metalowy stojak na butelki
● pojemnik na jaja
● rolki jezdne
Parametry
● czynnik chłodniczy: R600a/75 g
● klasa energetyczna E
● masa urządzenia brutto: 89 kg
● masa urządzenia netto: 81 kg
● pojemność całkowita: 469 l brutto
Produkt dodano do porównania.