Lodówka Side By Side Total No Frost MPM-427-SBS-03/N

LODÓWKA SIDE BY SIDE TOTAL NO FROST MPM-427-SBS-03/N

Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-427-SBS-03/N> z ekonomiczną sprężarką inwerterową, kryje w sobie wiele możliwości, które ułatwią codzienne funkcjonowanie! Jest to idealne urządzenie dla osób, które nie lubią ograniczeń i jednocześnie cenią sobie piękny design oraz wygodę i komfort użytkowania. Przekonaj się w jaki sposób Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-427-SBS-03/N łączy w sobie wiele atrakcyjnych funkcji, bogate wyposażenie i elegancki wygląd.

FUNKCJONALNOŚĆ


Technologia NO FROST, dzięki której nie musisz ręcznie rozmrażać lodówki i zamrażalnika. Polega ona na wprowadzeniu do środka urządzenia suchego powietrza poprzez specjalne kanały. Układ wentylacyjny wymusza obieg zimnego powietrza, wyprowadzając całą wilgoć na zewnątrz. W ten sposób szron i lód nie gromadzą się na żywności, półkach czy ściankach lodówki. Szron osadza się w specjalnej komorze, gdzie następuje jego rozmrażanie i usuwanie.

SUPER chłodzenie i SUPER mrożenie, tryb SMART lub tryb ECO. Dostępne są trzy inteligentnie tryby, które dopasują pracę urządzenia do Twoich aktualnych potrzeb, przez co energia zostanie optymalnie wykorzystana.


Duża pojemność lodówki sprawi, że z łatwością pomieścisz w niej wszystkie potrzebne produkty. Dzięki pojemności 291 L w części chłodniczej, bez trudu schowasz duże zakupy dla całej rodziny, a pojemność zamrażarki 151 pozwoli na zamrożenie zapasów na dłuższy czas.

BOGATE WYPOSAŻENIE

Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-427-SBS-03/N z bogatym wyposażeniem oraz praktycznymi i dobrze przemyślanymi rozwiązaniami, ułatwi Ci przechowywanie żywności, z jednoczesnym zachowaniem porządku. Dzięki temu, zyskasz przejrzystość w lodówce oraz łatwy dostęp do produktów.

Część chłodnicza wyposażona została w wiele półek, balkoników na drzwiach, specjalną szufladę na owoce i warzywa, a nawet pojemnik na jajka.

Zamrażarka również posiada przemyślane wyposażenie ułatwiające przechowywanie mrożonej żywności. Pojemnik na lód jest bardzo praktycznym dodatkiem, a półki, balkoniki oraz wygodna szuflada umożliwią robienie zapasów na dłuższy czas, co pozwoli ograniczyć częstotliwość robienia zakupów!

Oświetlenie LED, pozwoli Ci na szybkie odszukanie potrzebnych produktów i ułatwi korzystanie z lodówki bez względu na porę dnia czy nocy.

ELEGANCKI DESIGN

Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-427-SBS-03/N charakteryzuje się bardzo stylowym designem. Minimalistyczny front, w kolorze głębokiej czerni sprawia, że urządzenie jest bardzo eleganckie i pięknie wkomponuje się w nowoczesną kuchnię.
Wyświetlacz LED umieszczony na froncie ze sterowaniem dotykowym, jest nie tylko designerskim dodatkiem, ale również rozwiązaniem, które umożliwi szybki wybór odpowiedniego trybu pracy oraz wygodną regulację temperatury. Dodatkowo, dzięki funkcji blokady rodzicielskiej, nie musisz się martwić o przypadkową zmianę ustawionych parametrów.

KOMPRESOR INWERTEROWY

Energooszczędność i cicha praca? Ten model łączy w sobie najlepsze cechy!

Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-427-SBS-06/NL posiada kompresor inwerterowy, którego nowoczesna konstrukcja charakteryzuje się lepszą wydajnością, przy jednocześnie niższym zużyciu prądu. Moc działania sprężarki uzależniona jest od wewnętrznej temperatury urządzenia, dzięki czemu możliwe jest optymalne zużycie energii. Dodatkowo, kompresor inwerterowy powoduje, że poziom hałasu podczas pracy lodówki, ograniczony jest do minimum.

POZOSTAŁE PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa energetyczna: E

Pojemność całkowita brutto: 472 l brutto

Masa urządzenia netto: 77 kg

Masa urządzenia brutto: 84 kg

Max. Poziom hałasu: 39 dB

Zasilanie: 230 V ̴50 Hz

Roczne zużycie energii: 287 kWh/rok

Unikatowa głębokość59 cm - dzięki czemu, lodówka nie wystaje przed linię zabudowy meblowej

USP3
Wymiary 177 x 90 x 59 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Total No Frost
USP1
Kompresor inwerterowy
Funkcje
● 3 tryby pracy: SUPER chłodzenie i SUPER mrożenie, SMART, ECO
● kompresor inwerterowy
● kompresor inwerterowy
● sterowanie elektroniczne dotykowe
● system odszraniania (chłodziarka/zamrażarka): automatycznie
● temperatura zamrażarki: -18°C
● zdolność zamrażania: 11,2 kg/24 h
Wyposażenie
● dzielone półki na drzwiach chłodziarki i zamrażarki
● ilość przedziałów w zamrażarce: 5
● ilość półek w chłodziarce: 5
● pojemnik na jajka
● pojemnik na kostki lodu
● rolki jezdne
● wyświetlacz LED na drzwiach
Parametry
● czynnik chłodniczy: R600a/75 g
● klasa energetyczna E
● masa urządzenia brutto: 84 kg
● masa urządzenia netto: 77 kg
● oświetlenie LED
● pojemność całkowita: 472 l brutto
Produkt dodano do porównania.