Chłodziarki

Chłodziarki

Chłodziarka to podstawowy sprzęt agd, będący niezbędnym wyposażeniem każdego mieszkania....

Chłodziarka to podstawowy sprzęt agd, będący niezbędnym wyposażeniem każdego mieszkania. Popularna lodówka bez zamrażarki służy do krótkoterminowego przechowywania żywności, które bez odpowiedniego zabezpieczenia w niskiej temperaturze, uległoby zepsuciu. Jeśli szukasz wydajnej i skutecznej chłodziarki, trafiłeś pod właściwy adres!

Zastosowanie chłodziarki - czy warto kupić?

Chłodziarki to nic innego, jak lodówki bez zamrażarki. Budowa urządzenia jest prosta, ponieważ składa się ono wyłącznie z komory chłodzącej. Cała przestrzeń urządzenia zarezerwowana została na przechowywanie świeżej żywności, co pozwala na odpowiednie ułożenie poszczególnych kategorii produktów.

Nie każdy potrzebuje dodatkowej przestrzeni do mrożenia żywności, w którą wyposażone są standardowe lodówki. Dlatego też kompaktowe chłodziarki to ciekawa alternatywa, którą warto uwzględnić podczas planowania wyposażenia kuchni. Świetnie sprawdzą się one w prywatnych domach, a także hostelach czy domkach letniskowych.

Kompaktowe chłodziarki do warzyw i owoców oraz napojów nie mają zamrażalnika, co przekłada się na kilka istotnych zalet tych urządzeń. Po pierwsze, zużywają one mało energii. Po drugie, są dostępne w atrakcyjnych cenach. Po trzecie, w porównaniu do lodówek o takich samych wymiarach, mają znacznie większą powierzchnię chłodzącą.

Wysokiej jakości chłodziarki marki MPM

Nasze chłodziarki to wysokiej jakości urządzenia, wykonane z wytrzymałych i solidnych materiałów. Dbałość o szczegóły na każdym etapie produkcji sprawia, że oferujemy naszym klientom wyjątkowe sprzęty AGD, wyróżniające się zastosowanymi technologiami oraz intuicyjną i prostą obsługą.

Chłodziarki na napoje i żywność marki MPM są energooszczędne, dzięki czemu nie musisz obawiać się o wysokie rachunki za prąd. Urządzenia cechuje również odpowiednie zaprojektowanie i przemyślane ułożenie półek, umożliwiające zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz w jak najbardziej wydajny sposób.

Na naszej stronie znajdziesz chłodziarki z systemem no frost, alarmem otwartych drzwi, systemem chłodzenia Multi Air Flow czy czujnikami temperatury Smart Sensors. Oprócz funkcjonalności warto zwrócić uwagę również na minimalistyczny, elegancki design chłodziarek, sprawiający, że świetnie prezentują się one w otoczeniu innych sprzętów AGD i mebli w kuchni, kąciku barmańskim czy altanie na tarasie.

Chłodziarki - ceny, rozmiary, różnice

Na naszej stronie znajdziesz różnorodne chłodziarki, mające inne rozmiary, parametry i funkcje. Kluczowym parametrem jest pojemność urządzenia, którą warto dopasować do swoich potrzeb. Możesz kupić poręczną chłodziarkę o pojemności 50 l lub pełnowymiarowy, smukły model o pojemności ponad 350 l.

Chłodziarki różnicują także wymiary. Poszczególne modele o tej samej pojemności mogą być węższe, szersze, wyższe, niższe. Znaczenie ma także moc sprzętu i klasa energooszczędności. Nie można oczywiście zapomnieć o wykończeniu urządzenia oraz jego walorach estetycznych. Nasze chłodziarki dostępne są w kolorze białym, czarnym i srebrnym.

Na komfort użytkowania chłodziarki wpływają również określone funkcje i nowoczesne systemy, w które została ona wyposażona. Przykładem może być automatyczne odszranianie oraz dotykowe sterowanie. Jeśli chodzi o chłodziarki, ceny urządzeń również zmieniają się w zależności od wymienionych wyżej elementów.

Jaką chłodziarkę wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Na naszej stronie znajdziesz bardzo różne chłodziarki. Dostępne są tańsze, jak i droższe modele, dlatego z pewnością każdy znajdzie idealny sprzęt dla siebie. Wybierając chłodziarkę, przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na swoje potrzeby. Wybierz urządzenie, które spełnia Twoje oczekiwania i ciesz się swoją nową chłodziarką.

Chłodziarka nawet o tej samej pojemności może mieć inną ilość pojemników i szuflad, ułożonych w dany sposób. Warto więc porównać wnętrzne poszczególnych modeli, by wybrać ten z najlepiej dla Ciebie zorganizowaną przestrzenią. Warto sprawdzić również dodatkowe wyposażenie chłodziarki oraz sposób pracy wybranego sprzętu.

Chłodziarki marki MPM to wysokiej jakości urządzenia, dopasowane do potrzeb konsumentów. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne modele — nawet takie, posiadające niezajmującą wiele miejsca komorę mrożącą. Niezależnie od tego, czy interesują Cię standardowe chłodziarki tradycyjne, do wina, bądź z komorą mrożącą na naszej stronie znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie.

Różnorodne AGD wolnostojące do Twojego domu!

Na naszej stronie znajdziesz nie tylko chłodziarki, ale także wiele innych wolnostojących i drobnych urządzeń AGD. Nasza firma MPM agd S.A. ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji wytrzymałych i wydajnych sprzętów, które spełniają najróżniejsze oczekiwania klientów.

Przykładem efektywnego i przydatnego sprzętu są chłodziarki na napoje, do warzyw i owoców, prezentowane w tej zakładce. Na naszej stronie znajdziesz zaawansowane technologicznie chłodziarki o różnych parametrach i rozmiarach. W innych zakładkach na stronie oferujemy również lodówki i zamrażarki wolnostojące. Wartą uwagi propozycją są również chłodziarki turystyczne, idealne na letnie wypady w teren.

Loading...