Zamrażarki

Zamrażarki

Zamrażarki to urządzenia umożliwiające mrożenie różnorodnych produktów spożywczych w celu...

Zamrażarki to urządzenia umożliwiające mrożenie różnorodnych produktów spożywczych w celu zachowania ich świeżości na dłużej. Na naszej stronie znajdziesz nowoczesne, wydajne i energooszczędne zamrażarki domowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zamrażarek oraz do dokonywania zakupów.

Czy warto kupić zamrażarkę?

Zamrażarki to przydatne sprzęty AGD, które pozwalają na mrożenie najróżniejszych produktów i dań. Możesz przechowywać w niej lody, kostki lodu, mięso kupione w sklepie, warzywa, mrożonki i wiele więcej. Zamrażarka przyda się również do mrożenia dań i potraw, których nie udało Ci się zjeść na obiad czy kolację.

Zamrażarki różnią się między sobą wieloma parametrami, dlatego warto zapoznać się z ich specyfiką przed dokonaniem zakupów. W tej zakładce na naszej stronie prezentujemy wysokiej jakości zamrażarki marki MPM, które są bardzo funkcjonalne. Dzięki temu ułatwią Ci przygotowywanie posiłków w kuchni każdego dnia.

Dzięki naszym zamrażarkom możesz przechowywać składniki na różne dania, które w każdej chwili możesz wyciągnąć i rozmrozić, by przygotować smaczny posiłek. Nasze zamrażarki domowe zostały wyposażone w funkcję No Frost, dzięki której szron nie osadza sie na ścianach lodówki.

Na jakie parametry zwrócić uwagę, wybierając zamrażarkę?

Wybierając zamrażarkę, powinieneś zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Oczywiście warto przeanalizować własne zapotrzebowanie oraz przestrzeń potrzebną do mrożenia. Na naszej stronie znajdziesz zamrażarki o różnej pojemności, a także innym wyposażeniu. Warto sprawdzić zawartość poszczególnych modeli, by wybrać ułożenie pojemników i półek najbardziej odpowiadające oczekiwaniom.

Zanim kupisz zamrażarkę, zwróć uwagę także na ilość miejsca w mieszkaniu, które chcesz przeznaczyć na urządzenie. W zależności od przestrzeni możliwe, że będziesz musiał wybrać większy bądź mniejszy model. W związku z położeniem warto uwzględnić także wymiary zamrażarki. Na naszej stronie znajdziesz wiele modeli zamrażarek, mających inne rozmiary i pojemności.

Oferowane przez nas zamrażarki domowe naszej marki MPM różnicuje także zdolność zamrażania, podawana w kg/h. Mówi ona o maksymalnej masie produktów, które urządzenie może zamrozić w dobę. Możesz wybrać model np. ze zdolnością na poziomie 4, 8, 17 czy 20 kg. Kolejnym ważnym parametrem jest klasa energetyczna, określająca to, jak oszczędna jest zamrażarka. Nasze produkty mają klasę E i F.

Zamrażarka szufladowa czy skrzyniowa - którą wybrać?

Nasza firma MPM agd S.A. dbając o komfort klientów, dostarcza różnorodne rodzaje produktów danej kategorii. W przypadku zamrażarek, podstawowym rozróżnieniem jest wskazanie modeli skrzynkowych i szufladowych. Zamrażarki skrzyniowe otwierają się do góry, a w ich wnętrzu znajduje się jedna komora do przechowywania żywności.

Zamrażarki domowe o konstrukcji skrzyniowej wyposażone są w kosze, ułatwiające organizację produktów spożywczych w ich przestrzeni. Modele mają zwykle dużą pojemność, są energooszczędne i wydajne. Często wykorzystywane są do przechowywania zapasów. Drugi typ, zamrażarka szufladowa, przypomina wyglądem i ułożeniem standardową lodówkę.

Możesz wybrać modele wyłącznie z szufladami, lub takie wyposażone w przegrody, kosze, i balkoniki na drzwiach. Zamrażarki szufladowe są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Dzięki dużej ilości szuflad, umożliwiają sprawne zorganizowanie przestrzeni wewnątrz, poprzez kategoryzowanie poszczególnych rodzajów produktów.

Nowoczesne zamrażarki MPM dla każdego - szeroka oferta producenta

Zamrażarki naszej marki MPM są energooszczędne, wydajne, pojemne, łatwe w obsłudze i różnorodne — dzięki temu każdy może wybrać idealny model dla siebie. Nasze urządzenia do mrożenia cechuje także nowoczesny design, sprawiający, że sprzęt świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Oferujemy modele białe, czarne oraz srebrne.

Nasze zamrażarki zostały wyposażone w innowacyjne rozwiązania technologiczne, zwiększające komfort obsługi sprzętu. Warto wskazać sztandarową funkcję No Frost, dzięki której w zamrażarce nie pojawia się szron. Poszczególne modele wyposażone zostały również w sygnalizator wzrostu temperatury oraz długi czas ocieplania w przypadku braku energii.

Na naszej stronie znajdziesz również zamrażarki z systemem inteligentnych czujników temperatury, analizujących warunki panujące wewnątrz i na zewnątrz urządzenia. Wartą uwagi jest również Technologia Multi Air Flow, gwarantująca optymalne chłodzenie i przepływ powietrza.

Zamrażarki marki MPM - co jeszcze je wyróżnia?

Wśród naszych produktów znajdziesz również zamrażarki z alarmem, włączającym się w przypadku pozostawienia drzwi otwartych na dłużej niż 90 sekund. Przydatna jest także funkcja Super, czyli bardzo szybkiego mrożenia, a także dotykowy panel sterowania, ułatwiający kontrolę nad parametrami i trybem pracy zamrażarki.

O innowacyjności naszych zamrażarek świadczy również obecność energooszczędnej funkcji Eko, odpornej na zabrudzenia obudowy Full Metal Body oraz możliwość regulowania temperatury. Istotnym elementem wyposażenia zamrażarki jest także obecność kompresora inwerterowego, dzięki któremu zamrażarka pracuje niezwykle cicho.

Nasze zamrażarki MPM różnią się między sobą, jednak wspólna dla nich wszystkich jest ich wysoka wydajność, energooszczędność i unikalny design. Duże zróżnicowanie modeli sprawia, że każdy może wybrać idealną zamrażarkę dla siebie, która będzie dopasowana do własnych preferencji. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu MPM.

Loading...