Grzejniki

Grzejniki

Kominek elektryczny MEK-02
MPM
Kominek elektryczny MEK-02
  • 2 poziomy mocy (750/1500W)
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • Wymiary urządzenia: 30,8 cm x 17,5 cm x 37,3 cm
218,70 zł
Kup u partnera
Ogrzewanie jest kluczowe w każdym domu. Do wyboru masz tradycyjne formy ogrzewania oraz...

Ogrzewanie jest kluczowe w każdym domu. Do wyboru masz tradycyjne formy ogrzewania oraz alternatywne opcje, jak np. korzystanie z grzejników elektrycznych. Nasza firma MPM agd S.A. produkuje grzejniki pokojowe, które z powodzeniem wykorzystasz jako główne lub dodatkowe źródło ciepła. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Grzejniki pokojowe - do czego służą?

Grzejniki pokojowe służą do ogrzewania pomieszczeń lub dodatkowego dogrzewania ich w przypadku zamontowania innego systemu grzewczego. Nasza firma produkuje różnorodne grzejniki, które cechuje inny tryb pracy. Dzięki nim możesz zapewnić sobie odpowiednią ilość ciepła w chłodne dni i wieczory, zarówno w sezonie jesienno-zimowym, jak i poza nim.

Oferowane przez nas grzejniki do pokoju są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych form ogrzewania. Są bezobsługowe, szybko nagrzewają pomieszczenie oraz nie zajmują w nim wiele miejsca. Ogrzewanie jest niezbędnym elementem każdego domu, dlatego warto uwzględnić każdą możliwość przed wyborem konkretnej formy.

Nasza firma MPM agd S.A. produkuje najróżniejsze grzejniki pokojowe, które możesz wykorzystać tak, jak tylko chcesz. Możesz korzystać z grzejników doraźnie lub stworzyć z ich pomocą stałą formę ogrzewania. W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne grzejniki elektryczne i olejowe, a także grzejniki konwekcyjne.

Grzejniki pokojowe - jak działają?

Nasza firma MPM agd S.A. zajmuje się produkcją grzejników elektrycznych, różniących się sposobem działania. Wszystkie grzejniki pokojowe mają określone wady i zalety, wynikające z charakteru ich pracy. Dlatego też przed dokonaniem zakupów warto zapoznać się ze specyfiką ich działania.

Grzejniki pokojowe konwekcyjne ogrzewają przepływające w ich wnętrzu zimne powietrze, wykorzystując zjawisko konwekcji. Zimne powietrze napływa od dołu i uwalniane jest przez główną część. Modele olejowe składają się ze stalowych żeber, wewnątrz których znajduje się olej. Grzałki urządzenia podgrzewają olej, który nagrzewa ścianki grzejnika. Ciepło w ten sposób uwalniane jest następnie do pomieszczenia.

Kolejny rodzaj, grzejniki do pokoju z termowentylatorem ogrzewają powietrze spiralą grzejną. Następnie śmigło ulokowane za grzałką rozprowadza ciepło po pomieszczeniu. Ostatnim typem są modele kwarcowe. Składają się one ze spirali, które pod wpływem energii elektrycznej rozgrzewają się do tego stopnia, że uzyskane ciepło może przedostawać się swobodnie do pokoju przez otwory.

Wydajne grzejniki do pokoju marki MPM

Nasza firma MPM agd S.A. zajmuje się produkcją wydajnych i niezawodnych grzejników elektrycznych. Oferowane przez nas grzejniki pokojowe szybko nagrzewają pomieszczenie i długo utrzymują ciepło. Mają one odpowiednią moc, którą łatwo dopasujesz do wielkości pomieszczenia oraz zapotrzebowania.

Nasze grzejniki do pokoju wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują ich wytrzymałość. Konstrukcja grzejników jest stabilna, a ich praca efektywna, dzięki odpowiedniemu przewodnictwu ciepła. Grzejniki mają kompaktowe rozmiary, co sprawia, że znajdziesz dla nich miejsce w każdym pomieszczeniu swojego domu czy mieszkania.

Produkowane przez nas grzejniki pokojowe wyróżnia również odpowiednie zabezpieczenie sprawiające, że urządzenia te są bezpieczne w użytkowaniu. Całość dopełnia nowoczesny design oraz łatwa i intuicyjna obsługa. Nasze grzejniki są nie tylko wydajne i efektywne, ale również świetnie prezentują się na zewnątrz.

Różnorodne grzejniki pokojowe znanego producenta

Na naszej stronie znajdziesz różne rodzaje grzejników naszej marki MPM. Oferujemy grzejniki elektryczne do pokoju: olejowe, z termowentylatorem, konwekcyjne, kwarcowe i ceramiczne. Poszczególne modele różnią się między sobą parametrami pracy, w tym mocą, programowanym czasem pracy, stopniem regulacji nawiewu, zakresem regulacji temperatury czy wymiarami.

Grzejniki pokojowe MPM różnicuje również sposób obsługi — znajdziesz u nas grzejniki z wygodnym panelem z wyświetlaczem LED i sterowaniem pilotem, a także modele ze standardowym panelem z pokrętłami. Oferowane grzejniki wyróżnia także wygląd zewnętrzny oraz obecność dodatkowego wyposażenia.

W poszczególnych modelach znajdziesz m.in. bezpiecznik położenia, lampki kontrolne stanu pracy, praktyczny uchwyt, kółka ułatwiające przesuwanie czy zaawansowany system zabezpieczeń. Szeroka gama tych produktów sprawia, że z pewnością znajdziesz u nas idealne grzejniki pokojowe dla siebie.

Grzejniki do pokoju - jaki rodzaj wybrać?

Grzejniki pokojowe różnią się wieloma czynnikami, które warto porównać przed dokonaniem zakupu. Ważne jest zidentyfikowanie swoich potrzeb, sprawdzenie powierzchni mieszkania oraz określenie, jaką rolę będą pełnić grzejniki — głównego, czy dodatkowego źródła ciepła. Warto również ocenić chęć korzystania z mniej lub bardziej funkcjonalnego urządzenia.

Jeśli chodzi o nasze grzejniki, sklep MPM posiada szeroką gamę tych produktów. Są wśród nich tradycyjne grzejniki elektryczne, grzejniki olejowe czy grzejniki konwekcyjne. Jeżeli masz problem z wyborem konkretnego modelu, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz pomożemy Ci wybrać grzejniki pokojowe, które w największym stopniu spełnią Twoje oczekiwania.

Loading...