Nawilżacze

Nawilżacze

Nawilżacz powietrza HL-NE-01
Haus&luft
Nawilżacz powietrza HL-NE-01
  • Ewaporacyjny system nawilżania
  • Funkcja lampki nocnej i wentylatora
  • Nawilżanie pomieszczeń o powierzchni do 44 m2
365,04 zł
Kup u partnera
Nawilżacze i oczyszczacze powietrza stają się niezbędnymi elementami wyposażenia domu....

Nawilżacze i oczyszczacze powietrza stają się niezbędnymi elementami wyposażenia domu. Oczyszczacze są szczególnie przydatne w miastach, gdzie zanieczyszczenie powietrze w okresie grzewczym jest na tyle duże, że może utrudniać codzienne funkcjonowanie i zwiększać ryzyko zapadnięcia na choroby układu oddechowego. Z kolei nawilżacze pozwalają przez cały rok zachować odpowiednią wilgotność powietrza we wnętrzach.

Oczyszczacz powietrza — zalety korzystania z urządzenia

W naszej ofercie znajdziesz wiele przydatnych urządzeń, między innymi nawilżacze oraz oczyszczacze powietrza. Te drugie pomagają zminimalizować szkodliwy wpływ smogu na zdrowie.

Dzięki wielostopniowemu systemowi filtracji oczyszczacze powietrza doskonale radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń różnego rodzaju, w tym m.in. kurzu, alergenów, pyłków, dymu, zarodników pleśni, bakterii, ale także włosów i sierści. Dostępne w naszym sklepie oczyszczacze powietrza są bardzo praktyczne. Oczyszczacze powietrza sprawdzają się we wnętrzach, w których mieszkają osoby z chorobami układu oddechowego.

Oczyszczacze powietrza sprawdzą się w domach osób, które są narażone na często nawracające alergie i uczulenia. W urządzenie warto wyposażyć również domy, w których przebywają dzieci — szczególnie jeśli ma się również koty czy psy. Wówczas wykorzystując oczyszczacz powietrza, zadbasz o komfortowe warunki do snu, zabawy i rozwoju swojej pociechy.

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza - czy warto zamontować?

Wykorzystując oczyszczacz powietrza, pozbędziesz się również bakterii i wirusów, dzięki czemu zmniejszysz ryzyko infekcji. Czyste powietrze w mieszkaniu wspiera również funkcjonowanie układu oddechowego oraz zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby nowotworowe.

Nasze oczyszczacze powietrza wyposażone zostały w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dla przykładu, w oczyszczaczu powietrza MOC-01 znajduje się lampa UV, która w biologiczny, naturalny sposób eliminuje mikroorganizmy z powietrza, zmniejszając przy tym ryzyko pojawienia się pleśni w domu.

Z kolei znajdujący się w urządzeniu jonizator stwarza mikroklimat bliźniaczy do tego, który występuje w lesie czy w górach, dlatego codzienne funkcjonowanie, praca i regeneracja w domu, w którym znajdują się oczyszczacze powietrza, stanowią przyjemność i korzystnie wpływają na zdrowie.

Nawilżacz powietrza — dlaczego warto mieć go w domu?

Nawilżacz to przydatne akcesoria. Najważniejszą funkcją nawilżacza jest samo nawilżanie. Choć może się wydawać, że poziom wilgotności powietrza w domu nie ma wpływu na codzienne funkcjonowanie, to jest wręcz przeciwnie. Gdy jest zbyt sucho, nasz organizm funkcjonuje w mniej wydajny sposób.

Często pojawiają się problemy z koncentracją, rozdrażnienie oraz kłopoty z infekcjami układu oddechowego: suchość w gardle, kaszel. Nasilają się również problemy związane z przesuszeniem błon śluzowych. Aby temu zapobiec, warto wyposażyć się w nawilżacze produkowane przez naszą firmę MPM agd S.A.

Nawilżacze znajdą zastosowanie w każdym domu. Jeśli chodzi o nawilżacze, wyposażone są one w ultradźwiękowy system nawilżania, który rozbija cząsteczki wody, prowadząc do powstania drobnej mgiełki. Urządzenia są ciche i wydajne, dlatego doskonale sprawdzą się w domach, w których mieszkają małe dzieci lub gdzie toczy się zarówno życie prywatne, jak i zawodowe.

Nawilżacze powietrza - jaki model wybrać?

Na naszej stronie znajdziesz różnorodne nawilżacze, dzięki czemu będziesz mógł wybrać idealny model dla siebie. Jeśli chodzi o nawilżacz, oferowany przez nas model MNP-03 jest wydajny, ma regulację kierunku nawilżania, a dodatkowo jest wyposażony w zbiornik na olejki eteryczne.

Dzięki temu w każdej chwili możesz przygotować dla siebie i swoich bliskich aromaterapię z użyciem olejku o dowolnych właściwościach. Urządzenie jest wygodne w użytkowaniu i z powodzeniem poradzi sobie z nawilżeniem powietrza w pomieszczeniu o powierzchni do 30 m2. Jakie inne nawilżacze znajdziesz na naszej stronie?

W asortymencie znajdziesz także nawilżacz powietrza z pilotem MNP-04. Urządzenie ma podobną wydajność. Również pracuje cicho i można dowolnie sterować kierunkiem nawilżania. Umożliwia także regulację poziomu wilgotności, abyś mógł dostosować parametry do swoich oczekiwań i wymagań. Jeśli nie wiesz, jaki nawilżacz i oczyszczacz powietrza wybrać, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Wysokiej jakości nawilżacze i oczyszczacze powietrza marki MPM

Oferowane przez MPM nawilżacze i oczyszczacze powietrza sprawdzą się w domu każdego, komu zależy na komforcie podczas codziennego wypoczynku lub spędzania czasu z bliskimi osobami. Oferowane przez nas urządzenia są bardzo wydajne, wytrzymałe i funkcjonalne. Są również praktyczne – możesz wybrać określony system filtracji czy prędkość pracy urządzenia, dostosowując je do sytuacji.

Oferowane przez nas nawilżacze i oczyszczacze powietrza cechuje również praktycznie bezobsługowe działanie. Sprzęty w tej kategorii wymagają jedynie drobnej konserwacji czy wypełniania wodą, a pozwalają pracować wydajniej i lepiej koncentrować się na wykonywanych obowiązkach.

Nasze nawilżacze i oczyszczacze powietrza cechują się doskonałymi parametrami technicznymi. Dzięki temu bez żadnego problemu spełniają swoją funkcję, pozytywnie wpływając na samopoczucie i zdrowie tych, którzy korzystają z ich zalet. Zachęcamy do dokonywania zakupów oraz do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w naszym sklepie. Znajdziesz wśród nich odkurzacze, wentylatory, chłodziarki, lodówki, pralki, piekarniki i wiele innych. Serdecznie zapraszamy!

Loading...