Lodówka  MPM-357-FF-49
Lodówka  MPM-357-FF-49
Poprzedni
Następny
Index: MPM-357-FF-49

Lodówka MPM-357-FF-49

  • Sterowanie elektroniczne dotykowe – display
  • Pojemność : 357 l brutto
  • Wymiary 185 cm x 60 cm x 69 cm (wys. x szer. x gł.)
Kup u partnera

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym Total No Frost MPM-357-FF-49

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym Total No Frost MPM-357-FF-49 z kompresorem inwerterowym, to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania oraz elegancki design. Bogate wyposażenie oraz wysoka jakość materiałów sprawi, że urządzenie stanie się niezastąpionym elementem Twojej kuchni!

FUNKCJONALNOŚĆ

Technologia NO FROST, dzięki której nie musisz ręcznie rozmrażać lodówki i zamrażalnika. Polega ona na wprowadzeniu do środka urządzenia suchego powietrza poprzez specjalne kanały. Układ wentylacyjny wymusza obieg zimnego powietrza, wyprowadzając całą wilgoć na zewnątrz. W ten sposób szron i lód nie gromadzą się na żywności, półkach czy ściankach lodówki. Szron osadza się w specjalnej komorze, gdzie następuje jego rozmrażanie i usuwanie.
SUPER mrożeniefunkcja ECO lub funkcja Wakacje. Możliwość wyboru jednego z trzech inteligentnych trybów pracy, pozwoli na optymalne wykorzystanie energii i dopasowanie pracy urządzenia do Twoich aktualnych potrzeb.
Duża pojemność lodówki sprawi, że bez problemu pomieścisz duże zakupy i zapasy na dłuższy czas. Pojemność w części chłodniczej wynosi aż 219 L, a zamrażarki 104 L.

BOGATE WYPOSAŻENIE

Lodówka Total No Frost MPM-357-FF-49 posiada bardzo dobrze przemyślane rozwiązania i praktyczne wyposażenie, dzięki czemu z łatwością znajdziesz miejsce na wszystkie produkty, zachowując jednocześnie porządek w lodówce.

części chłodniczej, znajdziemy 3 półki, 3 balkoniki na drzwiach,komorę świeżości, pojemnik na owoce i warzywa, pojemnik na jajka oraz metalową półkę na butelki. Bez trudu znajdziesz odpowiednie i łatwo dostępne miejsce na każdy produkt. Komora świeżości pozwoli na przechowywania nieprzetworzonej żywności, gotowej do późniejszej obróbki. Wewnątrz komory temperatura może wynosić minimalnie 0ºC, dzięki temu znacznie dłużej przechowasz w niej surowe mięso lub ryby, bez potrzeby zamrażania i rozmrażania. Komora posiada funkcję regulacji temperatury Chiller & Crisper Temperature Control w zakresie od 0 do 5 ºC.
zamrażarce do dyspozycji są 3 pojemne przedziały, a także przydatny pojemnik na kostki lodu.

Oświetlenie LED, pozwoli Ci na wygodne korzystanie z lodówki o każdej porze dnia i nocy. Z łatwością znajdziesz potrzebne produkty.

ELEGANCKI DESIGN

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym Total No Frost MPM-357-FF-49 przykuwa uwagę bardzo stylowym designem. Elegancka, głęboka czerń i prosty, nowoczesny front doda wnętrzu charakteru i stanie się ozdobą Twojej kuchni.

Wyświetlacz LED umieszczony na froncie ze sterowaniem dotykowym, jest nie tylko designerskim dodatkiem, ale również rozwiązaniem, które umożliwi szybki wybór odpowiedniego trybu pracy oraz wygodną regulację temperatury. Dodatkowo, dzięki funkcji blokady rodzicielskiej, nie musisz się martwić o przypadkową zmianę ustawionych parametrów.

KOMPRESOR INWERTEROWY

Energooszczędna lodówka, która cicho pracuje? Ten model spełni Twoje oczekiwania!

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym Total No Frost MPM-357-FF-49 została wyposażona w kompresor inwerterowy. Charakteryzuje się on przede wszystkim lepszą wydajnością, ale również nowoczesną konstrukcją, która pobiera zdecydowanie mniej prądu. Moc działania uzależniona jest od wewnętrznej temperatury urządzenia, co pozwala na optymalne wykorzystywanie energii.

USP3
Wymiary 185 cm x 60 cm x 69 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Pojemność : 357 l brutto
USP1
Sterowanie elektroniczne dotykowe – display
Funkcje
● czas ocieplania w przypadku braku energii (od -18°C do -9°C): 10,5 godzin
● drzwi lewo/prawo
● funkcja Eco; funkcja Wakacje; funkcja Super mrożenie
● kolor czarny
● komora świeżości z regulacją temperatury
● oświetlenie LED
● sterowanie elektroniczne dotykowe – display
● temperatura zamrażarki: -18°C i niżej
● zdolność zamrażania: 6,4 kg/24 h
Wyposażenie
● ilość pojemników wysuwanych: 2
● ilość przedziałów w zamrażarce: 3
● ilość półek na drzwiach chłodziarki: 3
● ilość półek w chłodziarce: 3+1
● metalowa półka na butelki
● pojemnik na jajka
● pojemnik na kostki lodu
Parametry
● czynnik chłodniczy: R600a
● masa urządzenia brutto: 72 kg
● masa urządzenia netto: 66 kg
● pojemność całkowita: 357 l brutto
● roczne zużycie energii: 249 kWh/rok
● zasilanie: 230 V ~ 50 Hz
Do góry
Loading...