Lodówka Multi Door MPM-434-SBF-04
Lodówka Multi Door MPM-434-SBF-04
Poprzedni
Następny
Index: MPM-434-SBF-04

Lodówka Multi Door MPM-434-SBF-04

  • Kompresor inwerterowy
  • Total No Frost
  • Wymiary 180 x 79 x 70 cm (wys. x szer. x gł.)
Kup u partnera

Lodówka Multi Door MPM-434-SBF-04

Lodówka MPM-434-SBF-04 to urządzenie typu Multi Door o pojemności 271 litrów w części chłodniczej i 150 litrów w części zamrażalniczej. Urządzenie pracuje w klasie energetycznej E. Posiada wydajny i niezawodny kompresor inwerterowy, który zapewnia też cichą pracę.

Łatwe sterowanie i oświetlenie LED

Elektroniczny, dotykowy wyświetlacz umieszczony na drzwiach lodówki MPM-434-SBF-04 wygląda efektownie, jest intuicyjny i znacznie ułatwia kontrolę nad pracą urządzenia.

Lodówka MPM-434-SBF-04 jest wyposażona w energooszczędne oświetlenie LED. Żarówki dają jaśniejsze, przyjazne dla oka światło. Emitują mniej ciepła, tym samym nie powodują wzrostu temperatury wewnątrz. Ledowe oświetlenie gwarantuje taką samą widoczność w całej lodówce, dzięki czemu bez trudu znajdziesz każdy produkt.

System Multi Flow i No Frost

Lodówka MPM-434-SBF-04 posiada system Multi Flow. Zapewnia on odpowiedni poziom temperatury oraz równomierne rozprzestrzenianie powietrza w całej lodówce. Dzięki tej funkcji do każdej z półek dociera odpowiednia ilość zimnego powietrza, a przechowywana żywność pozostaje świeższa na dłużej. Funkcja Multi Flow przyspiesza też schładzanie komory po otwarciu drzwi urządzenia.

Multi Door MPM-434-SBF-04 posiada technologię NO FROST, dzięki której nie musisz ręcznie rozmrażać lodówki i zamrażalnika. Polega ona na wprowadzeniu do środka urządzenia suchego powietrza poprzez specjalne kanały. Układ wentylacyjny wymusza obieg zimnego powietrza, wyprowadzając całą wilgoć na zewnątrz. W ten sposób szron i lód nie gromadzą się na żywności, półkach czy ściankach lodówki. Szron osadza się w specjalnej komorze, gdzie następuje jego rozmrażanie i usuwanie.

Komora specjalnej wilgotności i komora świeżości

Część chłodnicza lodówki MPM 434-SBF-04 wyposażona jest w szklane, wykończone inoxową listwą półki z możliwością regulacji ich położenia. Posiada też dwie specjalne komory (boxy) dla dłuższego przechowywania produktów.
Komora specjalnej wilgotności przeznaczona jest do przechowywania świeżych owoców i warzyw. Jej cechą wyróżniającą jest możliwość regulacji poziomu wilgotności Humidity Control. Dzięki temu produkty na dłużej zachowują jędrność, naturalny smak i aromat.
Komora świeżości służy do przechowywania nieprzetworzonej żywności, gotowej do późniejszej obróbki. Wewnątrz komory temperatura może wynosić minimalnie 0ºC, dzięki temu znacznie dłużej przechowasz w niej surowe mięso lub ryby, bez potrzeby zamrażania i rozmrażania. Komora posiada funkcję regulacji temperatury Chiller & Crisper Temperature Control w zakresie od 0 do 5 ºC.

Funkcjonalność

Lodówka MPM-434-SBF-04 to przede wszystkim funkcjonalność. Panel sterujący daje możliwość samodzielnego ustawienia temperatury wewnątrz chłodziarki i zamrażalnika bądź wyboru jednego z automatycznych trybów pracy w zależności od potrzeb:

  • Tryb ECO - w tym trybie lodówka pracuje przy najniższym zużyciu energii utrzymując temperaturę 5°C w chłodziarce oraz -18°C w zamrażalniku;
  • Tryb WAKACJE - funkcja pozwala zaoszczędzić energię w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy korzystali z części chłodzącej. Wybierając funkcję WAKACJE temperatura w zamrażalce się nie zmienia, natomiast opcja chłodnicza zostaje wyłączona;
  • Tryb SUPER - w celu szybkiego zmrożenia produktów wybierz tryb SUPER, który pozwoli na nagłe obniżenie temperatury w zamrażalce. Utrzymywany on jest przez 50 godzin, po czym automatycznie wyłącza się.
USP3
Wymiary 180 x 79 x 70 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Total No Frost
USP1
Kompresor inwerterowy
Funkcje
● funkcja Eco, Wakacje, Super
● sterowanie elektroniczne dotykowe
● system chłodzenia: Multi-Flow
● system odszraniania (chłodziarka/zamrażarka): No Frost
● technologia Smart Sensors
● temperatura zamrażarki: -18°C
● wskaźnik częstości otwierania drzwi
● zdolność zamrażania: 10 kg/24 h
Wyposażenie
● ilość przedziałów w zamrażarce: 6
● ilość półek na drzwiach chłodziarki: 6
● ilość półek w chłodziarce: 3+1
● komora świeżości z regulacją temperatury w chłodziarce
● pojemnik na jajka
● pojemnik na kostki lodu
● pojemnik na warzywa i owoce z regulacją wilgotności w chłodziarce
● wyświetlacz LCD na drzwiach
Parametry
● czynnik chłodniczy: R600a/66 g
● klasa energetyczna E
● klasa klimatyczna: SN/N/ST/T
● masa urządzenia brutto: 96 kg
● masa urządzenia netto: 87 kg
● pojemność całkowita: 472 l brutto
● roczne zużycie energii: 280 kWh/rok
● zasilanie: 230 V ~ 50 Hz
Do góry
Loading...