Szukasz lodówki, która idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, a bogate wyposażenie ułatwi Tobie i całej rodzinie codzienne funkcjonowanie? Sprawdź Lodówkę z zamrażalnikiem dolnym Total No Frost MPM-254-FF-52/E w eleganckim czarnym kolorze, który nada Twojej kuchni charakteru. Jest to urządzenie sprężarkowe z regulacją temperatury i systemem Total No Frost zarówno w części chłodniczej, jak i w zamrażalniku. Szron i lód nie gromadzą się na żywności, półkach czy ściankach lodówki, dzięki czemu sprzęt pracuje z większą wydajnością, a dodatkowo zdecydowanie łatwiej się go czyści.

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym Total No Frost MPM-254-FF-52/E ma aż 271 l brutto pojemności. Wiele półek oraz dodatkowe pojemniki znacznie ułatwią przechowywanie żywności, a także utrzymanie jej w porządku. W części chłodniczej znajdziemy 3 półki, wysuwaną szufladę idealną na owoce lub warzywa, a także 3 balkoniki na drzwiach. Zamrażalnik natomiast podzielony jest na 3 wygodne przedziały. Temperatura zamrażarki sięga do -18°C, a zdolność zamrażania wynosi 3,2kg/ 24h.
W dodatkowym wyposażeniu Lodówki z zamrażalnikiem dolnym Total No Frost MPM-254-FF-52/E znajdziemy praktyczny pojemnik na jajka, pojemnik do lodu kostkowego, a także podstawkę na butelki. Dzięki temu z łatwością znajdziesz poręczne miejsce na wszystkie produkty spożywcze.

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym Total No Frost MPM-254-FF-52/E to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale również energooszczędne. Posiada klasę energetyczną E, o rocznym zużyciu energii wynoszącym tylko 220 kWh/rok. W przypadku przerwy w dostawie energii, czas ocieplania wynosi aż 9,5 . Urządzenie posiada również możliwość obustronnego zamontowania drzwi lewo/prawo oraz wbudowane oświetlenie LED.

USP3
Wymiary 180 x 54 x 60 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Total No Frost
USP1
Elektroniczny regulator temperatury
Funkcje
● czas ocieplania w przypadku braku energii (od -18°C do -9°C): 9,5 godzin
● drzwi lewo/prawo
● oświetlenie LED
● regulacja temperatury chłodziarki i zamrażalnika
● system odszraniania Total No Frost
● temperatura zamrażarki: -18°C i poniżej
● zdolność zamrażania: 3,2 kg/24 h
Wyposażenie
ilość przedziałów w zamrażarce: 3
● ilość pojemników wysuwanych: 1
● ilość przedziałów w zamrażarce: 3
● ilość półek na drzwiach chłodziarki: 3
● ilość półek w chłodziarce: 3+1
● pojemnik do lodu kostkowego
● pojemnik na jajka
Parametry
● czynnik chłodniczy: R600a
● klasa energetyczna E
● kolor czarny
● masa urządzenia brutto: 55 kg
● masa urządzenia netto: 51 kg
● pojemność całkowita: 271 l brutto
Produkt dodano do porównania.