Lodówka MPM-254-FF-52/E
Lodówka MPM-254-FF-52/E
Lodówka MPM-254-FF-52/E
Lodówka MPM-254-FF-52/E
Lodówka MPM-254-FF-52/E
Lodówka MPM-254-FF-52/E
Lodówka MPM-254-FF-52/E
Poprzedni
Następny
Index: MPM-254-FF-52/E

Lodówka MPM-254-FF-52/E

  • Elektroniczny regulator temperatury
  • Total No Frost
  • Wymiary 180 x 54 x 60 cm (wys. x szer. x gł.)
Kup u partnera

Szukasz lodówki, która idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, a bogate wyposażenie ułatwi Tobie i całej rodzinie codzienne funkcjonowanie? Sprawdź Lodówkę z zamrażalnikiem dolnym Total No Frost MPM-254-FF-52/E w eleganckim czarnym kolorze, który nada Twojej kuchni charakteru. Jest to urządzenie sprężarkowe z regulacją temperatury i systemem Total No Frost zarówno w części chłodniczej, jak i w zamrażalniku. Szron i lód nie gromadzą się na żywności, półkach czy ściankach lodówki, dzięki czemu sprzęt pracuje z większą wydajnością, a dodatkowo zdecydowanie łatwiej się go czyści.

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym Total No Frost MPM-254-FF-52/E ma aż 271 l brutto pojemności. Wiele półek oraz dodatkowe pojemniki znacznie ułatwią przechowywanie żywności, a także utrzymanie jej w porządku. W części chłodniczej znajdziemy 3 półki, wysuwaną szufladę idealną na owoce lub warzywa, a także 3 balkoniki na drzwiach. Zamrażalnik natomiast podzielony jest na 3 wygodne przedziały. Temperatura zamrażarki sięga do -18°C, a zdolność zamrażania wynosi 3,2kg/ 24h.
W dodatkowym wyposażeniu Lodówki z zamrażalnikiem dolnym Total No Frost MPM-254-FF-52/E znajdziemy praktyczny pojemnik na jajka, pojemnik do lodu kostkowego, a także podstawkę na butelki. Dzięki temu z łatwością znajdziesz poręczne miejsce na wszystkie produkty spożywcze.

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym Total No Frost MPM-254-FF-52/E to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale również energooszczędne. Posiada klasę energetyczną E, o rocznym zużyciu energii wynoszącym tylko 220 kWh/rok. W przypadku przerwy w dostawie energii, czas ocieplania wynosi aż 9,5 . Urządzenie posiada również możliwość obustronnego zamontowania drzwi lewo/prawo oraz wbudowane oświetlenie LED.

Zalety technologiczne lodówki MPM-254-FF-52/E

MPM-254-FF-52/E to lodówka, która dzięki swoim nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym zapewnia nie tylko wysoką funkcjonalność, ale również znaczne oszczędności energii. Jest to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i ekologiczne rozwiązania w swoim domu. Niezaprzeczalnym atutem tej lodówki jest zastosowanie technologii Total No Frost. Wyeliminowała ona potrzebę regularnego odszraniania zarówno części chłodniczej, jak i zamrażalnika. Pozwala to na oszczędność czasu i zwiększa komfort obsługi urządzenia. Ponadto, technologia ta zapewnia stałą temperaturę w całym wnętrzu lodówki, co wpływa na lepsze przechowywanie żywności. Zaletą lodówki MPM-254-FF-52/E jest również możliwość regulacji temperatury zarówno w części chłodniczej, jak i w zamrażalniku. Dzięki temu, możemy dostosować warunki przechowywania do rodzaju żywności, co zwiększa jej trwałość i świeżość. W dobie rosnących cen energii, szczególnie ważne staje się posiadanie urządzeń energooszczędnych. Lodówka MPM-254-FF-52/E spełnia również te oczekiwania. Należy do klasy energetycznej E, a jej roczne zużycie energii wynosi zaledwie 220 kWh. Dla użytkownika oznacza to niższe rachunki za energię elektryczną. MPM-254-FF-52/E została wyposażona w oświetlenie LED. Jest ono energooszczędne, a także doskonale oświetla wnętrze lodówki, co ułatwia organizację. Dodatkowym atutem jest zdolność zamrażania na poziomie 3,2 kg/24h. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą zmagazynować większą ilość produktów na dłuższy czas. Lodówka MPM-254-FF-52/E to wybór, który przyniesie korzyści nie tylko dla domowego budżetu, ale również dla komfortu codziennego użytkowania. Technologia idzie tu ręka w rękę z praktycznymi rozwiązaniami, tworząc urządzenie idealne do każdej nowoczesnej kuchni.

Dlaczego warto wybrać lodówkę MPM-254-FF-52/E?

MPM-254-FF-52/E to wybór dla osób ceniących sobie praktyczność i wysoką jakość. Z myślą o komforcie użytkowania, lodówka ta posiada aż 3 półki w części chłodniczej, dodatkową wysuwaną szufladę idealną na owoce czy warzywa oraz 3 balkoniki na drzwiach. Taka ilość miejsc do przechowywania pozwala na łatwe zorganizowanie żywności, utrzymanie porządku oraz szybkie znalezienie potrzebnych produktów. Zamrażalnik podzielony jest na 3 wygodne przedziały, co pozwoli na efektywne wykorzystanie przestrzeni. Dodatkowo, lodówka MPM-254-FF-52/E ma pojemność brutto wynoszącą aż 271 l, co umożliwia przechowywanie dużej ilości produktów. Praktyczne aspekty to również pojemnik na jajka, pojemnik do lodu kostkowego oraz podstawka na butelki. Wszystko to sprawia, że codzienne użytkowanie urządzenia staje się prostsze i bardziej przyjemne. Nie bez znaczenia jest również fakt, że lodówka MPM-254-FF-52/E potrafi utrzymać niską temperaturę aż 9,5 godzin w przypadku braku dostawy energii. To zdecydowanie uspokoi osoby, które martwią się o świeżość przechowywanych produktów w sytuacji przerwy w zasilaniu. Wybierając lodówkę MPM-254-FF-52/E, decydujesz się na nowoczesne rozwiązania, funkcjonalność oraz duże możliwości przechowywania. To wszystko sprawia, że jest to idealna opcja dla każdego domu.

USP3
Wymiary 180 x 54 x 60 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Total No Frost
USP1
Elektroniczny regulator temperatury
Funkcje
● czas ocieplania w przypadku braku energii (od -18°C do -9°C): 9,5 godzin
● drzwi lewo/prawo
● oświetlenie LED
● regulacja temperatury chłodziarki i zamrażalnika
● system odszraniania Total No Frost
● temperatura zamrażarki: -18°C i poniżej
● zdolność zamrażania: 3,2 kg/24 h
Wyposażenie
● ilość pojemników wysuwanych: 1
● ilość przedziałów w zamrażarce: 3
● ilość półek na drzwiach chłodziarki: 3
● ilość półek w chłodziarce: 3+1
● pojemnik do lodu kostkowego
● pojemnik na jajka
Parametry
● czynnik chłodniczy: R600a
● klasa energetyczna E
● kolor czarny
● masa urządzenia brutto: 55 kg
● masa urządzenia netto: 51 kg
● pojemność całkowita: 271 l brutto
● roczne zużycie energii: 220 kWh/rok
● zasilanie: 230 V ~ 50 Hz

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...