Skontaktuj się z nami

opcjonalnie

MPM AGD

Potrzebujesz pomocy?

+48 22 380 52 00

Napisz do nas:

mpm@mpm.pl

Siedziba główna

ul. Brzozowa 3

05-822 Milanówek

Godziny otwarcia stacjonarnego sklepu firmowego

od poniedziałku do piątku: 9.00 - 17:00

Sklep stacjonarny będzie czynny także w wybrane soboty w godz. 9:00-13:00

10.02.2024
24.02.2024

Regionalni dyrektorzy sprzedaży

Krzysztof Płomiński

Katowice, Częstochowa, Czeladź, Mysłowice, Tychy, Zabrze, Bełchatów, Bielsko-Biała, Oświęcim, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Cieszyn, Zawiercie

e-mail: kplominski@mpm.pl

tel: 608 508 032 

Emil Osiadacz

Białystok, Kutno, Łódź, Ostrołęka, Płock, Radom, Piaseczno, Warszawa, Włocławek

e-mail: eosiadacz@mpm.pl

tel: 784 031 965 

Regionalni kierownicy sprzedaży

Paweł Korfanty

Dębica, Krosno, Lublin, Przemyśl, Rzeszów, Zamość

e-mail: pkorfanty@mpm.pl

tel: 608 508 036

Paweł Gryniewicz

Małopolska, woj. świętokrzyskie

e-mail: pgryniewicz@mpm.pl

tel: 608 508 037

Bogusia Osiadacz

Trójmiasto, Słupsk, Grudziądz, Olsztyn, Warmia

e-mail: bosiadacz@mpm.pl

tel: 881 037 881

Waldemar Byrka

Jelenia Góra, Legnica, Opole, Ostrów Wlkp., Wałbrzych, Wrocław, Zielona Góra,

e-mail: wbyrka@mpm.pl

tel: 608 531 030

Robert Kucharczyk

Mazury, Podlasie, woj. świętokrzyskie

e-mail: rkucharczyk@mpm.pl

tel: 602 788 559

Przedstawiciele handlowi

Monika Michałowska

Mazowsze, Łódź

e-mail: mmichalowska@mpm.pl

tel: 662 202 738

Paweł Łokociejewski

Wielkopolska, woj. lubuskie, woj. zachodniopomorskie

e-mail: plokociejewski@mpm.pl

tel: 600 947 837



Patryk Piórkowski

woj. kujawsko-pomorskie

e-mail: patrykpiorkowski@mpm.pl

tel: 532 238 552



Odwiedź nasze social media
Poznajmy się bliżej!

Loading...