Lodówka MPM-206-CZ-22
Lodówka MPM-206-CZ-22
Lodówka MPM-206-CZ-22
Poprzedni
Następny
Index: MPM-206-CZ-22

Lodówka MPM-206-CZ-22

  • Oświetlenie LED
  • Automatyczne odszranianie części chłodniczej
  • Wymiary 143 x 55 x 56 cm (wys. x szer. gł.)
974,80 zł
Kup u partnera

Przyszedł czas na nową lodówkę? Zapoznaj się z modelem, który wpasuje się w wystrój każdej kuchni. Lodówka MPM-206-CZ-22 zapewni komfort użytkowania. Jest to kompaktowe urządzenie w kolorze klasycznej bieli. Jej wymiary to 143 cm wysokości i 56 cm szerokości. Lodówka pracuje w klasie energetycznej E.

Praktyczne rozwiązania

Drzwi lodówki MPM-206-CZ-22 można zamontować po prawej lub lewej stronie urządzenia, według własnych potrzeb. Jej wnętrze wyposażone zostało w cztery regulowane półki, a także szufladę do przechowywania świeżych produktów. Na drzwiach lodówki MPM-206-CZ-22 umieszczone zostały trzy półki, tzw. balkoniki. Możesz skorzystać z nich, jeśli chcesz przechować w lodówce produkty takie jak dżemy, sosy, itp. Komora zamrażalnika została podzielona na dwie strefy, dzięki czemu łatwiej zadbasz o porządek w zamrożonych produktach.

Przystosuj swoją kuchnię do XXI wieku z lodówką MPM-206-CZ-22

Tworzenie efektywnej i nowoczesnej kuchni wymaga przemyślanych rozwiązań - takich jak lodówka MPM-206-CZ-22. Jej kompaktowe wymiary (143 cm wysokości i 56 cm szerokości) czynią ją idealnym wyborem dla każdego wnętrza, zarówno przestronnego, jak i bardziej kameralnego. Wewnątrz lodówki MPM-206-CZ-22 znajdziesz cztery regulowane półki, które umożliwią Ci efektywne przechowywanie żywności i łatwe dostosowanie przestrzeni do swoich potrzeb. Dodatkową szufladę warto wykorzystać do przechowywania świeżych warzyw i owoców, aby zapewnić im optymalne warunki. Oświetlenie LED nie tylko podkreśla nowoczesny wygląd urządzenia, ale również zapewnia doskonałą widoczność produktów przechowywanych wewnątrz. Komora zamrażalnika lodówki MPM-206-CZ-22 podzielona jest na dwie strefy, umożliwiając przechowywanie zamrożonych produktów w zorganizowany sposób. Dodatkowo, zdolność zamrażania na poziomie 2,4 kg/24h umożliwia efektywne korzystanie z przestrzeni zamrażalnika. Jednym z najważniejszych aspektów wyboru lodówki jest jej efektywność energetyczna. Lodówka MPM-206-CZ-22 należy do klasy energetycznej E, co przekłada się na oszczędności na rachunkach za prąd. W przypadku braku energii, lodówka jest w stanie utrzymać niską temperaturę aż 13,5 godzin, zapewniając bezpieczeństwo dla przechowywanych produktów. Wybierając lodówkę MPM-206-CZ-22, zyskujesz nie tylko funkcjonalne, ale i eleganckie urządzenie, które będzie służyło Ci przez wiele lat.

Klasyka połączona z nowoczesnością - lodówka MPM-206-CZ-22

Osiągnięcie idealnej równowagi pomiędzy klasycznym stylem a nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi to sztuka - sztuka, która doskonale została zaprezentowana przy projektowaniu lodówki MPM-206-CZ-22. Jej wygląd to połączenie bezczasowej bieli, doskonałe dla każdego stylu kuchni, z nowoczesnymi elementami, takimi jak oświetlenie LED, które zapewnia doskonałą widoczność wszystkich przechowywanych produktów. Drzwi urządzenia można zamontować zarówno po lewej, jak i prawej stronie, co daje możliwość łatwego dostosowania lodówki MPM-206-CZ-22 do specyfiki każdego wnętrza. Dzięki czterem regulowanym półkom oraz dodatkowej szufladzie, przechowywanie żywności jest nie tylko proste, ale także intuicyjne, z łatwo dostępnymi przestrzeniami na wszystko, co potrzebujesz. Komora zamrażalnika urządzenia jest podzielona na dwie strefy, co pozwala na zachowanie porządku nawet wśród mrożonek. Lodówka MPM-206-CZ-22 to nie tylko estetyka i funkcjonalność. Jest to również wybór świadomych konsumentów dbających o energooszczędność. Dzięki klasie energetycznej E, urządzenie to minimalizuje zużycie energii, jednocześnie oferując pełnię możliwości. Dodatkowo, w razie awarii zasilania, lodówka potrafi utrzymać niską temperaturę nawet przez 13,5 godziny, zabezpieczając w ten sposób przechowywane w niej produkty. Wybór lodówki MPM-206-CZ-22 to inwestycja w klasę, funkcjonalność i oszczędność. To urządzenie, które zasłużyło na miejsce w nowoczesnej kuchni XXI wieku.

USP3
Wymiary 143 x 55 x 56 cm (wys. x szer. gł.)
USP2
Automatyczne odszranianie części chłodniczej
USP1
Oświetlenie LED
Funkcje
● czas ocieplania w przypadku braku energii (od -18°C do -9°C): 13,5 godzin
● drzwi lewo/prawo
● kompresor sprężarkowy
● oświetlenie LED
● system odszraniania (chłodziarka/zamrażarka): automatycznie/ręcznie
● temperatura zamrażarki: -18°C
● zdolność zamrażania: 2,4 kg/24 h
Wyposażenie
● dzielone półki na drzwiach chłodziarki
● ilość pojemników wysuwanych: 1
● ilość przedziałów w zamrażarce: 2
● ilość półek w chłodziarce: 3+1
● pojemnik na kostki lodu
Parametry
● czynnik chłodniczy: R600a
● klasa energetyczna E
● kolor biały
● masa urządzenia brutto: 42 kg
● masa urządzenia netto: 38 kg
● pojemność całkowita: 206 l brutto
● roczne zużycie energii elektrycznej: 172 kWh/rok
● wymiary 143 x 55 x 56 cm (wys. x szer. gł.)
● zasilanie: 230V ~50Hz

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...