Piekarniki

Piekarniki

Jeśli urządzasz właśnie swoją nową kuchnię, a nowoczesny styl i eleganckie wykończenie są na...

Jeśli urządzasz właśnie swoją nową kuchnię, a nowoczesny styl i eleganckie wykończenie są na samym szczycie Twojej listy priorytetów, zapoznaj się z naszą ofertą piekarników do zabudowy. Znajdziesz w nich szereg najbardziej zaawansowanych funkcji. Dzięki nim zarówno upieczenie prostego ciasta, jak i wyrafinowanych potraw na świąteczną kolację będzie znacznie prostsze i zajmie Ci mniej cennego czasu.

Nowoczesne piekarniki pod zabudowę, które znajdziesz w ofercie MPM to nie tylko super nowoczesne funkcje i automatyzacja pracy. Teraz Twoje dziecko może Ci towarzyszyć, a gdy zajmiesz się kulinarnymi doświadczeniami, nie musisz się obawiać o jego bezpieczeństwo. Twój nowy piekarnik wyposażony jest w blokadę rodzicielską, której aktywowanie uniemożliwi dokonanie zmiany ustawień, czy otwarcie piekarnika.

Aby Twojemu dziecku nie zagrażał sam kontakt z piekarnikiem, został on wyposażony w bardzo docenianą i powszechnie chwaloną funkcję „zimne drzwi”. Dzięki zastosowaniu specjalnej warstwy odbijającej ciepło, które generowane jest przez spirale grzejne piekarnika, drzwi utrzymują niską temperaturę. W ten sposób eliminuje się potencjalne zagrożenie dla dziecka zainteresowanego tym, co dzieje się z produktami znajdującymi się w piekarniku.

Wybierz piekarnik pod zabudowę zgodnie ze swoimi potrzebami

Zanim zaczniesz przeglądać dostępne w naszej ofercie piekarniki pod zabudowę i zastanawiać się, który model najbardziej Ci się podoba, warto zastanowić się nad oczekiwaniami, którym ten zakup ma sprostać. Szybko zauważysz, że jednym z podstawowych parametrów, którymi różnią się poszczególne modele, jest ich szerokość i wynikająca z niej pojemność komory piekarnika.

Wbrew pozorom, szerokość piekarnika, który wybierzesz, nie powinna zależeć tylko od ilości dostępnego miejsca w Twojej kuchni. Zastanów się, jak często będziesz wykorzystywać pełną objętość dużego piekarnika, szczególnie jeśli mieszkasz samotnie, lub w rodzinie dwuosobowej. Węższy i dzięki temu znacznie mniejszy piekarnik wymaga znacznie mniej energii do nagrzania się i do utrzymania w nim pożądanej temperatury. W ten sposób możesz wyraźnie zmniejszyć koszty pieczenia i podgrzewania swoich potraw.

Jeśli Twoja rodzina liczy kilka osób, a na obiady i kolacje często zapraszasz liczniejsze grono przyjaciół i znajomych, większy piekarnik będzie znacznie bardziej rozsądnym wyborem. W zależności od modelu piekarnika można w nim piec równocześnie na dwóch lub trzech poziomach. Łatwe wysuwanie blach realizowane jest dzięki specjalnie zaprojektowanym i precyzyjnie dopasowanym prowadnicom teleskopowym.

Wygodna obsługa, niezawodność i oszczędna eksploatacja

Właśnie w takiej kolejności wymieniają cechy proponowanych przez nas rozwiązań klienci, którzy mają już w swoich kuchniach piekarniki do zabudowy marki MPM. Dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom i elektronicznemu systemowi sterującymi możesz teraz zautomatyzować proces przygotowywania potraw w piekarniku i zająć się przygotowaniem pozostałych elementów posiłku. Programator dotykowy współpracujący z timerem będzie w tym czasie nadzorował pieczenie i informował Cię o zdarzeniach wymagających Twojej interwencji.

Nad równomiernością grzania i stabilnością całego procesu czuwają inteligentnie rozmieszczone termostaty, które automatycznie sterują wieloelementowym systemem grzewczym. Jeśli ciągle masz w pamięci stare piekarniki gazowe, w których pojedyncze źródło ciepła powodowało ustawiczne problemy z miejscowymi przypaleniami i niedogrzewaniem w tym samym czasie w innych miejscach – możesz o tym zapomnieć. Dolna i górna grzałka, grill i termoobieg dbają o to, by piekarniki do zabudowy nagrzewały wszystko równomiernie.

Wiadomo, że każdy mistrz sztuki kulinarnej musi się kierować zasadą „ufaj, ale sprawdzaj”. Dlatego nowoczesne piekarniki wyposażone są w system oświetlenia i kontrolnych lamp sygnalizacyjnych, dzięki którym w każdej chwili możesz skontrolować, czy wszystko przebiega zgodnie z przepisem i czy nie są wymagane żadne korekty. Wiadomo, że wszystko musi dziać się dokładnie tak, jak tego chcesz!

Piekarniki do zabudowy są łatwe do utrzymania w czystości

Nowoczesne piekarniki pod zabudowę marki MPM zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które pozwalają z łatwością zadbać o ich czystość. Dzięki pokryciu tylnej ścianki piekarnika specjalną emalią katalityczną nie musisz się przejmować zanieczyszczeniami, które powstają podczas pieczenia. Osadzają się one na powierzchni emalii i w trakcie pieczenia lub specjalnego programu czyszczącego ulegają spaleniu.

Możesz również zastosować oczyszczanie parowe. Polega ono na tym, że na spód piekarnika wlewasz niewielką ilość wody i ustawiasz niską temperaturę grzałek. Dzięki parze, która dotrze do wszystkich zakątków piekarnika, wystarczy potem tylko lekkie przetarcie wewnętrznych elementów i piekarnik znów będzie idealnie czysty i gotowy na kolejne czekające go zadanie specjalne!

Loading...