Frytkownice

Frytkownice

W ofercie naszego sklepu można znaleźć szeroki wybór urządzeń, dla których warto znaleźć miejsce...

W ofercie naszego sklepu można znaleźć szeroki wybór urządzeń, dla których warto znaleźć miejsce w swojej kuchni. Większość z nich przyspiesza przygotowywanie pysznych posiłków, co pozwala oszczędzić czas. Doskonałym tego przykładem są prezentowane w tej kategorii frytkownice. To praktyczne i niezawodne urządzenia, których zalety warto poznać jeszcze przed zakupem.

Sprawdź już dziś wszystkie modele i poznaj najważniejsze ich zalety. Jesteśmy przekonani, że wybrana frytownica spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby całej rodziny. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Czym charakteryzują się frytkownice?

Frytkownice to wielofunkcyjne urządzenia, z których można korzystać każdego dnia. Każdy model wyróżnia się starannie zaprojektowaną konstrukcją, dzięki której sama obsługa jest bardzo prosta i nieskomplikowana, a urządzenie jest odporne na uszkodzenia i działanie wysokich temperatur. Tego rodzaju sprzęt kuchenny ma wiele zastosowań. Można go wykorzystać do smażenia, grillowania, duszenia i pieczenia różnego rodzaju produktów spożywczych. We frytkownicy najczęściej przygotowuje się frytki mrożone lub ze świeżych ziemniaków, pokrojonych w słupki. Jednak można także przygotować w jej wnętrzu warzywa, kurczaka w cieście czy paluszki rybne. Możliwości na pyszne dania jest wiele, wystarczy poznać wszystkie funkcje prezentowanych urządzeń i w pełni je wykorzystać.

Frytkownica elektryczna – dlaczego warto z niej korzystać?

Użytkowanie frytownicy elektrycznej niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim ograniczy konieczność doglądania przygotowywanych dań. Wystarczy do wnętrza urządzenia włożyć ziemniaki, rybę czy mięso, a następnie ustawić temperaturę i czas. Dania będą się równomiernie smażyć, co wiąże się z brakiem konieczności przewracania ich na patelni. Niweluje to również ryzyko przypalenia potraw, przy odpowiednim dobraniu najlepszych parametrów smażenia. W efekcie każdy posiłek będzie idealnie przygotowany.

Funkcjonalność i praktyczność frytkownic

W zależności od wybranego modelu można skorzystać z różnych funkcji frytownic. Oferowane modele dają możliwość regulowania temperatury, a także są wyposażone w lampkę kontrolną wskazującą na stan pracy. Dodatkowo wewnątrz znajduje się pojemny koszyk na produkty spożywcze z nienagrzewającą się rączką, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowania. O brak rozprzestrzeniania się nieprzyjemnych zapachów dbają wbudowane filtry, które są wymienne.

Frytkownice beztłuszczowe – najbardziej zaawansowane modele

Do najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń należą oferowane w tej kategorii frytkownice beztłuszczowe. Ich specjalna konstrukcja umożliwia duszenie, smażenie, grillowanie i pieczenie różnego rodzaju produktów spożywczych bez dodawania oleju. Na jakiej zasadzie działają tego rodzaju modele? Ich obsługa opiera się na wykorzystaniu cyrkulacji gorącego powietrza. W efekcie przygotowane potrawy są miękkie w środku i chrupiące na zewnątrz, jednocześnie nieprzesuszone i soczyste. Frytkownice beztłuszczowe są wyposażone w elektroniczny panel sterujący i wyświetlacz LCD, co znacznie ułatwia ich obsługę. Można wybrać jeden spośród kilku dostępnych programów i tym samym upiec między innymi mięso, owoce morza, babeczki, szaszłyki, rybę, frytki czy pizzę. Duża pojemność kosza pozwoli przygotować odpowiednią ilość porcji jedzenia dla całej rodziny. Szuflada znajdująca się wewnątrz urządzenia wraz z koszem zostały pokryte specjalną nieprzywierająca powłoką, co zwiększa żywotność frytownicy i sprawia, że jest znakomitą inwestycją na długie lata. Materiały nie niszczą się, a sam mechanizm jest niezawodny. Posiłki można przygotować w kilka krótkich chwil, bez konieczności późniejszego mycia stosu naczyń, co jest dużym udogodnieniem.

Loading...