Lodówka MPM-286-KB-34/E
Lodówka MPM-286-KB-34/E
Poprzedni
Następny
Index: MPM-286-KB-34/E

Lodówka MPM-286-KB-34/E

  • Elektroniczny regulator temperatury
  • Zamrażalnik dolny
  • Wymiary 180 x 55 x 56 cm (wys. x szer. x gł.)
1 096,75 zł
Kup u partnera

Zachowaj na dłużej świeżość produktów i przechowuj je w odpowiednich warunkach dzięki lodówce z zamrażalnikiem dolnym MPM-286-KB-34/E.
Wielofunkcyjna lodówka MPM-286-KB-34/E posiada zdolność zamrażania aż 3,2 kg/24h w temperaturze -18⁰C. Nawet w przypadku braku zasilania produkty pozostaną zamrożone aż przez 12h – nie musisz obawiać się przerw w dostawie prądu. Lodówka w części chłodniczej rozmraża się automatycznie. Koniec więc z uciążliwym skrobaniem lodu ze ścian lodówki.

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym MPM-286-KB-34/E wyposażona została w wygodną możliwość zmiany kierunku otwarcia drzwi, dzięki czemu dopasowanie jej do wnętrza kuchni nie będzie stanowiło żadnego problemu. Gustowna obudowa w kolorze białym to  idealne dopełnienie wystroju kuchni. Nasz produkt stanie się nie tylko użytecznym sprzętem AGD, ale również praktyczną ozdobą. Dodatkowo lodówką MPM-286-KB-34/E sterujesz poprzez intuicyjny i prosty w użyciu elektroniczny regulator temperatury.

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym MPM-286-KB-34/E posiada w chłodziarce  3 półki z możliwością zwiększenia ilości o kolejną, 3 balkoniki na drzwiach, 1 wysuwany pojemnik oraz pojemnik na jajka. W zamrażalniku natomiast znajdziemy 3 pojemne szuflady, które bez problemu pomieszczą większe ilości zapasów. W lodówce MPM-286-KB-34/E marki MPM znajdziesz miejsce na produkty dla całej rodziny i nie zabraknie przestrzeni na gotowe potrawy.

Doceń możliwości przechowywania żywności dzięki naszemu produktowi – dajemy Ci do dyspozycji aż 282 l pojemności całkowitej- 191 l w części chłodniczej i 71 l w części mrożącej. Warto wspomnieć, że lodówka z zamrażalnikiem dolnym MPM-286-KB-34/E jest bardzo cicha (poziom hałasu to zaledwie 40 dB) i oszczędna (roczne zużycie energii elektrycznej to tylko 210 kWh/rok).

Praktyczność na Pierwszym Planie

Lodówka MPM-286-KB-34/Ejest doskonałym połączeniem nowoczesnej technologii, efektywnego wykorzystania przestrzeni i eleganckiego wyglądu.Rozważasz zakup nowej lodówki, ale zależy Ci na oszczędzaniu miejsca? MPM-286-KB-34/E to rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. Jej unikalna konstrukcja zapewnia optymalne warunki przechowywania, co przekłada się na świeżość i jakość Twojej żywności. Czyż nie o to właśnie chodzi w praktycznej kuchni? Jednym z atutów tego modelu jest elektroniczny regulator temperatury, który umożliwia precyzyjne ustawienie poziomu chłodzenia w zależności od rodzaju przechowywanych produktów. To inteligentne rozwiązanie gwarantuje, że wszystko, od mleka po warzywa, zachowa swoje właściwości smakowe i odżywcze. Co więcej, lodówka MPM-286-KB-34/E posiada wiele praktycznych dodatków. Trzy pojemniki wysuwane i dodatkowa półka w chłodziarce to tylko niektóre z nich. W praktyce oznacza to, że niezależnie od ilości i rodzaju produktów, które potrzebujesz przechować, zawsze znajdziesz dla nich miejsce. MPM-286-KB-34/E nie tylko pomaga w organizacji przestrzeni kuchennej, ale także przyczynia się do oszczędności. To urządzenie o niskim poziomie hałasu i niewielkim zużyciu energii elektrycznej, dzięki czemu możesz cieszyć się komfortem bez martwienia się o rachunki za prąd. Wybierając MPM-286-KB-34/E, wybierasz sprawdzone rozwiązania, które mają na celu ułatwienie codziennych czynności kuchennych. To lodówka, która stawia na pierwszym planie praktyczność, ale nie zapomina o elegancji i stylu. 

Lodówka MPM-286-KB-34/E - wydajność i komfort na co dzień

Kupując lodówkę MPM-286-KB-34/E, inwestujesz w najwyższą jakość, niezawodność i wydajność. Jej nowoczesne funkcje oraz przemyślana konstrukcja przekładają się na wyjątkowy komfort codziennego użytkowania. Dzięki sprytnemu wykorzystaniu przestrzeni, MPM-286-KB-34/E jest idealna dla każdej rodziny. Pojemniki wysuwane oraz dodatkowa półka umożliwiają łatwe segregowanie produktów, a tym samym sprawiają, że korzystanie z lodówki jest jeszcze bardziej komfortowe. Wygoda, jaką daje ten model, jest nie do przecenienia. Warto również podkreślić fakt, że MPM-286-KB-34/E nie tylko jest wydajna, ale także oszczędna. Jej niskie zużycie energii wpływa na ekonomię domowego budżetu, a cicha praca sprzętu zapewnia komfort akustyczny. Design MPM-286-KB-34/E nie został pominięty. Jej elegancka, czarna obudowa wpisze się w każdą kuchenną aranżację, stanowiąc nie tylko praktyczny, ale również estetyczny element wnętrza. I na koniec, co najważniejsze - zamawiającym u nas klientom, oferujemy darmową wysyłkę w ciągu 24 godzin. Dzięki temu, wybrana lodówka dotrze do Ciebie szybko i bez dodatkowych kosztów. Wybierz MPM-286-KB-34/E i ciesz się wydajnością oraz komfortem na co dzień.

USP3
Wymiary 180 x 55 x 56 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Zamrażalnik dolny
USP1
Elektroniczny regulator temperatury
Funkcje
● czas ocieplania w przypadku braku energii (od -18°C do -9°C): 12 godzin
● drzwi lewo/prawo
● elektroniczny regulator temperatury
● kompresor sprężarkowy
● system odszraniania (chłodziarka/zamrażarka): automatycznie/ręcznie
● temperatura zamrażarki: -18°C
● zdolność zamrażania: 3,2 kg/24 h
Wyposażenie
● ilość pojemników wysuwanych: 1
● ilość przedziałów w zamrażarce: 3
● ilość półek na drzwiach chłodziarki: 3
● ilość półek w chłodziarce: 3+1
● pojemnik na jajka
Parametry
● kolor biały
● masa urządzenia brutto: 55 kg
● masa urządzenia netto: 50 kg
● pojemność całkowita: 282 l brutto
● roczne zużycie energii: 210 kWh/rok
● zasilanie: 230V ~50Hz
Do góry
Loading...