Zachowaj na dłużej świeżość produktów i przechowuj je w odpowiednich warunkach dzięki lodówce z zamrażalnikiem dolnym MPM-286-KB-34/E.
Wielofunkcyjna lodówka MPM-286-KB-34/E posiada zdolność zamrażania aż 3,2 kg/24h w temperaturze -18⁰C. Nawet w przypadku braku zasilania produkty pozostaną zamrożone aż przez 12h – nie musisz obawiać się przerw w dostawie prądu. Lodówka w części chłodniczej rozmraża się automatycznie. Koniec więc z uciążliwym skrobaniem lodu ze ścian lodówki.

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym MPM-286-KB-34/E wyposażona została w wygodną możliwość zmiany kierunku otwarcia drzwi, dzięki czemu dopasowanie jej do wnętrza kuchni nie będzie stanowiło żadnego problemu. Gustowna obudowa w kolorze białym to  idealne dopełnienie wystroju kuchni. Nasz produkt stanie się nie tylko użytecznym sprzętem AGD, ale również praktyczną ozdobą. Dodatkowo lodówką MPM-286-KB-34/E sterujesz poprzez intuicyjny i prosty w użyciu elektroniczny regulator temperatury.

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym MPM-286-KB-34/E posiada w chłodziarce  3 półki z możliwością zwiększenia ilości o kolejną, 3 balkoniki na drzwiach, 1 wysuwany pojemnik oraz pojemnik na jajka. W zamrażalniku natomiast znajdziemy 3 pojemne szuflady, które bez problemu pomieszczą większe ilości zapasów. W lodówce MPM-286-KB-34/E marki MPM znajdziesz miejsce na produkty dla całej rodziny i nie zabraknie przestrzeni na gotowe potrawy.

Doceń możliwości przechowywania żywności dzięki naszemu produktowi – dajemy Ci do dyspozycji aż 282 l pojemności całkowitej- 191 l w części chłodniczej i 71 l w części mrożącej. Warto wspomnieć, że lodówka z zamrażalnikiem dolnym MPM-286-KB-34/E jest bardzo cicha (poziom hałasu to zaledwie 40 dB) i oszczędna (roczne zużycie energii elektrycznej to tylko 210 kWh/rok).

USP3
Wymiary 180 x 55 x 56 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Zamrażalnik dolny
USP1
Elektroniczny regulator temperatury
Funkcje
● czas ocieplania w przypadku braku energii (od -18°C do -9°C): 12 godzin
● drzwi lewo/prawo
● elektroniczny regulator temperatury
● kompresor sprężarkowy
● system odszraniania (chłodziarka/zamrażarka): automatycznie/ręcznie
● temperatura zamrażarki: -18°Ctemperatura zamrażarki: -18°C
● zdolność zamrażania: 3,2 kg/24 h
Wyposażenie
● ilość pojemników wysuwanych: 1
● ilość przedziałów w zamrażarce: 3
● ilość półek na drzwiach chłodziarki: 3
● ilość półek w chłodziarce: 3+1
● pojemnik na jajka
Parametry
● kolor czarny
● masa urządzenia brutto: 55 kg
● masa urządzenia netto: 50 kg
● pojemność całkowita: 282 l brutto
Produkt dodano do porównania.