Żelazka i parownice

Żelazka i parownice

Parownica MZP-01
MPM
Parownica MZP-01
  • Automatyczny, ciągły strumień pary (36 g/min.)
  • Do wszystkich rodzajów tkanin: jedwabiu, kaszmiru, wiskozy
  • Moc: 1200 W
121,14 zł
Kup u partnera
Parownica MZP-04
MPM
Parownica MZP-04
  • Strumień pary (do 22gr/min)
  • Automatyczne wyłączanie (funkcja strażak)
  • Moc: 1200 W
129,27 zł
Kup u partnera
Parownica MZP-03
MPM
Parownica MZP-03
  • Automatyczny, ciągły strumień pary (do 30gr./min.), uruchamiany przyciskiem elektronicznym
  • Do wszystkich rodzajów tkanin, także delikatnych typu jedwab, kaszmir czy wiskoza
  • Moc: 2000 W
145,53 zł
Kup u partnera
Prasowanie to jedna z mniej ulubionych czynności większości z nas. Jednak wystarczy wykorzystać...

Prasowanie to jedna z mniej ulubionych czynności większości z nas. Jednak wystarczy wykorzystać do tego zadania sprawdzone i praktyczne urządzenia o dużej funkcjonalności, aby cały proces przebiegał szybko, sprawnie i przyjemnie. Doskonałym tego przykładem są prezentowane w tej kategorii żelazka do prasowania ubrań i parownice, które cieszą się dużym zainteresowaniem oraz popularnością wśród współczesnych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami i wybrania najlepszej propozycji dla siebie, która spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby. Urządzenia charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i wieloletnią odpornością na uszkodzenia. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Klasyczne żelazka do prasowania ubrań

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć szeroki wybór żelazek do prasowania ubrań, które wzorowo spełniają swoją funkcję. Większość tradycyjnych modeli wyposażona jest w wysokiej jakości stopę ceramiczną, która gwarantuje doskonałe efekty prasowania, niezależnie od rodzaju materiału. Duża funkcjonalność sprawia, że proces przebiega szybko i nie sprawia żadnych problemów.

Większość modeli ma specjalne zabezpieczenie, które odpowiada za wyłączenie żelazka, dlatego nie ma obaw o pozostawienie urządzenia podpiętego do prądu w czasie nieobecności. Regulacja mocy pary i temperatury pozwala dobrać odpowiednie parametry do konkretnego materiału, co likwiduje ryzyko uszkodzenia nawet bardzo delikatnych tkanin. Specjalne opcje dodatkowe pozwalają z łatwością wyprasować odzież lub tekstylia domowe zawieszone w pozycji pionowej, dzięki czemu nie ma konieczności ściągania sukni balowej z wieszaka czy zasłony z karnisza na czas prasowania. Stanowi duże udogodnienie dla użytkownika, a sam proces prasowania staje się prostszy i wygodniejszy.

Antywapienne systemy skutecznie zapobiegają osadzaniu się kamienia wewnątrz żelazka, co wpływa na jego zdecydowanie dłuższą żywotność. Ponadto niektóre modele zostały także wyposażone w funkcję zapobiegającą kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturach oraz przycisk odpowiadający za samoczyszczenie urządzenia, co pozytywnie wpływa na jego konserwację. Ponadto oferowane żelazka mają wygodne uchwyty, które zwiększają komfort pracy i bezpieczeństwo podczas prasowania, gdyż antypoślizgowe powłoki zapewniają stabilność i chronią przed wyślizgnięciem się urządzenia z ręki.

Żelazka z generatorem pary

Warto również zwrócić uwagę na wysokiej jakości żelazka do prasowania ubrań z generatorem pary. To zaawansowane technicznie urządzenia, dzięki którym prasowanie jest szybkie i komfortowe. Ich działanie opiera się na wysokiej mocy i silnym wyrzucie pary, dzięki czemu znikają wszystkie zagniecenia materiału, nawet te, które są trudne i uporczywe w rozprasowaniu. Warto podkreślić, że taka forma pracy jest znacznie bezpieczniejsza dla delikatniejszych tkanin. Urządzenia tego rodzaju są równie funkcjonalne, co standardowe modele, a także wyposażone w wiele funkcji, które usprawniają prasowanie. Mowa między innymi o możliwości szybkiej gotowości do pracy, dużej wydajności i mocy, automatycznym wyłączaniu oraz samooczyszczaniu, a także automatycznej regulacji temperatury. Większość żelazek ze stacją pary posiada manualną regulację temperatury, podczas gdy nasz model dokonuje jej całkowicie automatycznie i w rezultacie skutecznie chroni każdą tkaninę przed jej zniszczeniem.

Praktyczne parownice do ubrań

Dla miłośników komfortowych rozwiązań przygotowaliśmy praktyczne parownice do ubrań, które stanowią znakomitą alternatywę dla tradycyjnych żelazek. Różnią się od nich przede wszystkim wielkością. Kompaktowy rozmiar zapewnia wygodę użytkowania oraz możliwość łatwego transportu, dzięki czemu parownice znakomicie sprawdzą się podczas wyjazdów wakacyjnych czy delegacji. Obudowa jest lekka, a proces prasowania przebiega sprawnie, ze względu na możliwość wygładzania tkanin w pozycji pionowej. W ten sposób z łatwością odświeżysz zasłony, firanki, koszule, marynarki czy sukienki. Podczas korzystania z parownicy nie ma konieczności rozkładania deski do prasowania, co jest dużym udogodnieniem, szczególnie gdy się spieszymy i zależy nam na czasie.

Loading...