Lodówka MPM-206-CZ-23
Lodówka MPM-206-CZ-23
Lodówka MPM-206-CZ-23
Poprzedni
Następny
Index: MPM-206-CZ-23

Lodówka MPM-206-CZ-23

  • Oświetlenie LED
  • Automatyczne odszranianie części chłodniczej
  • Wymiary 145 x 55 x 56 cm (wys. x szer. x gł.)
Kup u partnera

Lodówka z zamrażalnikiem górnym MPM-206-CZ-23 w kolorze INOX to urządzenie o klasycznym designie, które będzie wyglądać dobrze w każdej kuchni. Wymiary lodówki to 143 cm wysokości i 55 cm szerokości. Lodówka pracuje w klasie energetycznej E.

mpmp

Zamrażarka

Na górze urządzenia MPM-206-CZ-23 znajduje się komora zamrażalnika. Została podzielona na dwie strefy, aby ułatwić zachowanie porządku wśród mrożonek.
mpmp

Praktycznie zagospodarowane wnętrze

Lodówka MPM-206-CZ-23 została wyposażona w cztery regulowane, szklane półki. W części chłodzącej znajduje się szuflada do przechowywania produktów bardziej wymagających: jak wędliny, owoce czy warzywa. Dzięki szufladzie produkty dłużej zachowają świeżość i nie przejdą zapachem innych, przechowywanych w lodówce potraw.
Na drzwiach lodówki umieszczone zostały trzy półki, tak zwane balkoniki. Można umieszczać je na różnych wysokościach. Dobrze sprawdzą się do przechowywania dżemów, sosów czy soków.

Automatyczny system odszraniania

Część chłodząca lodówki MPM-206-CZ-23 została wyposażona w automatyczny system odszraniania. Urządzenie samoczynnie skrapla osadzający się na ściankach lodówki szron i odprowadza wilgoć na zewnątrz.

Technologia spotyka design - Lodówka MPM-206-CZ-23

Kiedy innowacyjna technologia łączy się z eleganckim designem, powstaje produkt, który zmienia codzienność. Taka jest lodówka MPM-206-CZ-23 - odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Wyjątkowe cechy tego modelu to nie tylko funkcjonalność i wydajność, ale także styl, który przyciąga wzrok. Dwustrefowa komora zamrażalnika oferuje możliwość utrzymania porządku nawet wśród najbardziej różnorodnych mrożonek. To jest właśnie miejsce, gdzie technologia spotyka design, stwarzając optymalne warunki do przechowywania żywności. Jeżeli szukasz urządzenia, które ułatwi Ci codzienne życie, lodówka MPM-206-CZ-23 jest odpowiedzią. Dzięki niej, nie musisz już martwić się o regularne odszranianie - to zrobi za Ciebie automatyczny system skraplania. Jest to przykład jak nowoczesne technologie mogą przyczynić się do oszczędności czasu i wysiłku, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co najważniejsze. MPM-206-CZ-23 ma na celu dopasowanie się do Twoich potrzeb. Wymiary lodówki wynoszące 143 cm wysokości i 55 cm szerokości zapewniają dużą pojemność, jednocześnie nie zajmując zbyt wiele przestrzeni. To szczególnie ważne dla tych, którzy cenią sobie komfort i przestronność w kuchni. Estetyka to kolejny mocny punkt tego modelu. Wykończenie w kolorze inox dodaje elegancji i podkreśla nowoczesny charakter urządzenia. Bez względu na styl Twojej kuchni, lodówka MPM-206-CZ-23 będzie idealnym dopełnieniem jej wyglądu.

Ciesz się świeżością produktów z lodówką MPM-206-CZ-23

W dzisiejszych czasach, przechowywanie żywności w optymalnych warunkach to klucz do zachowania jej świeżości i wartości odżywczych. Dzięki lodówce MPM-206-CZ-23, możesz cieszyć się smakiem świeżych produktów przez dłuższy czas. MPM-206-CZ-23 jest wyposażona w inteligentny system skraplania, który utrzymuje wilgotność na właściwym poziomie, co skutkuje dłuższym zachowaniem świeżości produktów. To innowacyjne rozwiązanie przekłada się na mniej marnowanej żywności i lepszą jakość Twojej diety. Konstrukcja tej lodówki jest precyzyjnie przemyślana. Szczególnie godne uwagi są praktycznie rozmieszczone półki i przegródki, które pomagają utrzymać porządek i z łatwością zlokalizować poszukiwane produkty. Lodówka MPM-206-CZ-23 nie jest tylko składowiskiem żywności - to miejsce, które pomaga w optymalnym zarządzaniu Twoją kuchnią. Dzięki regulowanym półkom na drzwiach i inteligentnie zaprojektowanym szufladom, zyskujesz pełną kontrolę nad przechowywanymi produktami. Kolejną zaletą jest komora zamrażalnika, podzielona na dwie strefy. To praktyczne rozwiązanie pozwoli Ci na efektywne przechowywanie mrożonek, zachowując przy tym ład i porządek. Niezwykle istotnym aspektem MPM-206-CZ-23 jest fakt, że jest to lodówka z zamrażalnikiem górnym. To sprawia, że łatwo możesz sięgnąć do wszystkich zakamarków, bez konieczności schylania. Kończąc, warto podkreślić, że Lodówka MPM-206-CZ-23 to urządzenie, które przyczynia się do utrzymania zdrowego stylu życia, dzięki optymalnym warunkom przechowywania żywności. To nie tylko praktyczny sprzęt, ale także eleganckie dopełnienie Twojego wnętrza.

USP3
Wymiary 145 x 55 x 56 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Automatyczne odszranianie części chłodniczej
USP1
Oświetlenie LED
Funkcje
● czas ocieplania w przypadku braku energii (od -18°C do -9°C): 13,5 godzin
● drzwi lewo/prawo
● kompresor sprężarkowy
● oświetlenie LED
● system odszraniania (chłodziarka/zamrażarka): automatycznie/ręcznie
● temperatura zamrażarki: -18°C
● zdolność zamrażania: 2,4 kg/24 h
Wyposażenie
● dzielone półki na drzwiach chłodziarki
● ilosc pojemników wysuwanych: 1
● ilosc przedziałów w zamrazarce: 2
● ilość półek w chłodziarce: 3+1
● pojemnik na jajka
● pojemnik na kostki lodu
Parametry
● czynnik chłodniczy: R600a
● klasa energetyczna E
● kolor inox
● masa urzadzenia brutto: 42 kg
● masa urzadzenia netto: 38 kg
● pojemnosc całkowita: 206 l brutto
● roczne zużycie energii elektrycznej: 172 kWh/rok
● wymiary: 143 X 55 X 56 (cm)
● zasilanie: 230V ~50Hz

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...