Suszarki do grzybów

Suszarki do grzybów

Suszarka do grzybów MSG-11
MPM
Suszarka do grzybów MSG-11
  • 5 przeźroczystych sit o średnicy 31 cm
  • Płynna regulacja temperatury w zakresie od 35 °C do 70 °C
  • Składana konstrukcja
194,31 zł
Kup u partnera
Suszarki do grzybów , warzyw i owoców to przydatne akcesoria, dzięki którym możesz zdrowo się...

Suszarki do grzybów, warzyw i owoców to przydatne akcesoria, dzięki którym możesz zdrowo się odżywiać, serwując sobie i swoim bliskim smaczne, suszone przekąski. Przy pomocy dostępnych w naszym sklepie urządzeń przygotujesz komponenty, z których stworzysz smaczne i zdrowe posiłki.

Suszarki do grzybów - zastosowanie

Suszarki do grzybów bywają bardzo pomocne w suszeniu świeżych, niedawno zebranych grzybów leśnych, które dzięki temu urządzeniu zachowają swój aromat oraz będą mogły być przechowywane przez długi czas. Suszarki przeznaczone są jednak nie tylko do suszenia grzybów, ale także do przetworzenia innych produktów spożywczych.

Możesz suszyć w nich owoce, warzywa, zioła, a także kwiaty. Tak szerokie możliwości sprawiają, że suszarka spożywcza znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym domu. Możesz przyrządzić dzięki niej zdrowe i smaczne chipsy owocowe lub warzywne. Suszenie ziół pozwoli Ci na przygotowanie naturalnych, domowych przypraw, a zmieniając konsystencję kwiatów, będziesz mógł przygotować np. zdrowotne nalewki.

Możliwości jest bardzo wiele, ponieważ suszone grzyby, owoce, warzywa, zioła czy kwiaty wykorzystywane są do przygotowywania najróżniejszych napojów czy dań. Kupując suszarkę, warto szczególnie zadbać o zdrowe nawyki żywieniowe. Wystarczy pokroić jabłko czy banana na małe kawałeczki, włożyć do suszarki do grzybów i owoców, i czekać, aż owoce zamienią się w pyszne, zdrowe i bogate w witaminy przekąski!

Suszarka spożywcza - zasada działania

Suszarka spożywcza to proste urządzenie, składające się z określonej ilości okrągłych sit, pokrywy i panelu wentylacyjno-grzewczego. Łącząc poszczególne elementy ze sobą, uzyskasz stabilną i szczelną konstrukcję, w której szybko i sprawnie wysuszysz najróżniejsze produkty.

Suszarki do grzybów, warzyw i owoców zasilane są za pomocą energii elektrycznej. Jest to duża zaleta, sprawiająca, że możesz korzystać z urządzenia o każdej porze roku, bez względu na warunki pogodowe. W wygodny i praktycznie bezobsługowy sposób możesz suszyć ulubione produkty, kiedy tylko chcesz.

Warto dodać, że suszarka spożywcza zmienia teksturę przygotowywanych grzybów, owoców czy warzyw, sprawiając, że mają one mniej wody. Suszone produkty zachowują swoje właściwości odżywcze, witaminy, mikro i makro składniki, co sprawia, że są bardzo zdrowe. Proces suszenia nie pozbawia owoców czy warzyw ich dobroczynnego wpływu na prawidłową pracę organizmu.

Wysokiej jakości suszarki do grzybów MPM

Nasza firma MPM agd S.A. produkuje wysokiej jakości suszarki do grzybów, które są wytrzymałe i stabilne. Urządzenia zostały wykonane z trwałych materiałów oraz odpowiednio dopracowane pod kątem wygody użytkowania. Nasze suszarki są skuteczne, ponieważ szybko i sprawnie przekształcają świeże produkty w suszone.

Suszarki do grzybów, owoców i warzyw MPM cechuje również możliwość każdorazowej personalizacji. W zależności od zapotrzebowania sam wybierasz to, jaką ilość sit potrzebujesz. Możesz złożyć suszarkę, wykorzystując wyłącznie dwa sita, trzy, lub wszystkie dostępne w zestawie. Co więcej, masz możliwość płynnej regulacji temperatury.

Dzięki temu możesz dostosować tryb pracy suszarki do grzybów do przyrządzania danych produktów. Inny nawiew wykorzystasz do grzybów, inny do owoców, warzyw, a jeszcze inny do ziół czy kwiatów. Kolejną zaletą naszych suszarek jest to, że są one bezpieczne w obsłudze. Pozbawione są bowiem szkodliwego związku BPA, wpływającego niekorzystnie na kondycję organizmu.

Różnorodne suszarki spożywcze - jaką wybrać?

Nasza firma MPM agd S.A. od ponad 30 lat zajmuje się produkcją różnorodnych sprzętów AGD, w tym prezentowanych w tej zakładce suszarek spożywczych. Oferowane przez nas suszarki do grzybów, warzyw i owoców różnią się między sobą mocą, ilością sit oraz ich średnicą czy stopniami regulacji nadmuchu.

Jeśli chodzi o suszarki do grzybów, ceny to kolejny czynnik, różnicujący poszczególne modele. Nasza firma produkuje różnorodne suszarki spożywcze, by każdy mógł wybrać model idealny dla siebie.

Wśród naszych suszarek z pewnością znajdziesz taką, którą dopasujesz do swoich oczekiwań oraz założonego budżetu. Możesz wybrać suszarki z przezroczystymi sitami lub w pełni zabudowane modele. Posiadamy suszarki do grzybów o składanej konstrukcji, pozwalającej zmniejszyć objętość urządzenia o 40%, a także klasyczne modele.

Suszarki do grzybów, owoców i warzyw - gdzie kupić?

Suszarki do grzybów, owoców, warzyw, ziół i kwiatów naszej marki MPM znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego www.mpm.pl.

Jeśli nie wiesz, jaka suszarka spożywcza będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z działem obsługi klienta naszego sklepu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze idealnego sprzętu, który spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do dokonywania zakupów oraz do zapoznania się z pozostałymi urządzeniami, które produkujemy.

Na naszej stronie znajdziesz nie tylko suszarki do grzybów, ale również inne małe sprzęty AGD. Są to np. miksery i blendery, tostery, kawiarki i młynki czy roboty kuchenne. Oferujemy również wolnostojące AGD i do zabudowy oraz urządzenia służące do pielęgnacji. Szeroka gama produktów sprawia, że z pewnością znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz!

Loading...