Kuchnie gazowo-elektryczne

Kuchnie gazowo-elektryczne

Kuchnie gazowo-elektryczne stanowią jedno z najbardziej podstawowych i niezbędnych elementów...

Kuchnie gazowo-elektryczne stanowią jedno z najbardziej podstawowych i niezbędnych elementów wyposażenia kuchennego. W przypadku tego rodzaju modeli palniki są zasilane gazem a piekarnik prądem. Służą do gotowania, smażenia oraz innych czynności podczas przygotowywania posiłków. Do niedawna kuchnie gazowo-elektryczne kojarzyły się raczej z małą wydajnością, niezbyt atrakcyjną stylistyką i dużą awaryjnością. Teraz jest odwrotnie – w naszym sklepie znajdziesz wyłącznie takie modele, które zapewnią wiele lat użytkowania, będą godne zaufania i w dodatku poprawią stylistykę kuchni.

Kuchnie gazowo-elektryczne – dlaczego są dobrym wyborem?

Kuchnie gazowo-elektryczne starej generacji miały stosunkowo niewiele zalet, a w zamian bardzo wiele wad, przez które wiele osób unika ich również obecnie. To duży błąd, ponieważ nowoczesne kuchnie gazowo-elektryczne są trwałe, funkcjonalne i estetyczne. Jakie jeszcze są ich zalety?

  • Kuchnie gazowo-elektryczne są wygodne w użytkowaniu – nowoczesne i dopracowane w najmniejszych szczegółach palniki dostarczają energię cieplną w ściśle wyselekcjonowanym obszarze. W rezultacie nie rozgrzewają przestrzeni dookoła i nie tracą energii niezbędnej do podgrzania garnków i innych naczyń.
  • Kuchnie gazowo-elektryczne mają wysoką wydajność – palniki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zmniejszyć do niezbędnego minimum utratę energii cieplnej. Obecnie zatem większość z nich pobiera (przy podobnej mocy) nawet o ⅓ gazu mniej, niż kuchnie starszego typu.
  • Kuchnie gazowo-elektryczne są łatwe w utrzymaniu w czystości – palniki są precyzyjnie wykonane na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych, w rezultacie wokół nich nie zbiera się brud, zanieczyszczenia i różnego typu osady. Do ich usunięcia, jeśli już się pojawią, wystarczy jedynie użycie mokrej ściereczki nasączonej wodą lub detergentem.

Kuchnie gazowo-elektryczne – cechy i istotne informacje

Wszystkie kuchnie gazowo-elektryczne marki MPM stanowią znakomity wybór w swojej kategorii cenowej. Świadczą o tym przede wszystkim cechy techniczne.

Kuchnie mają cztery doskonale wykonane palniki o ponadprzeciętnej jakości. Cechują się wysoką precyzją wykonania oraz funkcją stabilizacji płomienia, a do ich zapalania używana jest zautomatyzowana zapalarka iskrowa, aktywowana przez pokrętło regulacji płomienia. Oczywiście palniki nawierzchniowe, jak przystało na produkt najwyższej klasy, są wyposażone w precyzyjne zabezpieczenie przeciwwypływowe.

Nie inaczej jest w kwestii piekarnika. Jego duża pojemność umożliwia przyrządzenie wielu przeróżnych potraw, a termoregulator zapewnia błyskawiczne pieczenie w prawidłowych warunkach temperaturowych dla danego dania. We wnętrzu znajduje się oświetlenie, które pozwala sprawdzić, w jakim stanie znajduje się dana potrawa.

Kuchnie gazowo-elektryczne i ich wyjątkowy design

Wszystkie kuchnie gazowo-elektryczne dostępne w naszym sklepie są także rewelacyjnie zaprojektowane. Widać to przede wszystkim po ich stylistyce zewnętrznej. Oferujemy modele standardowe i uniwersalne, w kolorach białym i jasno-szarym, które wyglądają najlepiej w klasycznych wnętrzach.

Do nowoczesnych kuchni doskonale nadają się z kolei modernistyczne kuchnie gazowo-elektryczne. W ich przypadku postawiliśmy na głęboką czerń lub inox – niezwykle popularny odcień naturalnego aluminium.

Zamów już dziś w sklepie MPM!

Zamów już dziś swoją nową kuchnię gazowo-elektryczną w sklepie internetowym MPM i skorzystaj z błyskawicznej dostawy, znakomitych warunków oraz dostępu do oryginalnych produktów najwyższej klasy. Jesteśmy firmą, dla której liczy się przede wszystkim pełne zadowolenie klientów, dlatego wszystkie nasze produkty przechodzą wiele testów jakościowych i są objęte szczególnie rygorystyczną kontrolą jakości.

Loading...