Maszynki do mięsa i akcesoria

Maszynki do mięsa i akcesoria

Mechaniczna obróbka żywności wymaga użycia pewnych specjalistycznych urządzeń oraz akcesoriów....

Mechaniczna obróbka żywności wymaga użycia pewnych specjalistycznych urządzeń oraz akcesoriów. Niezbędne okażą się między innymi maszynki do mielenia mięsa, którymi można z łatwością zmielić każdy rodzaj mięsa, a czasami nawet inne składniki, w tym owoce czy warzywa. W naszym sklepie wszystkie elektryczne maszynki do mięsa zostały wykonane przy użyciu najnowocześniejszych linii produkcyjnych, dzięki czemu cechują się wysoką wydajnością i marginalnym ryzykiem wystąpienia awarii.

Wysoka wydajność przy niewielkim poborze prądu sprawia przy tym, że maszynki do mielenia mięsa nie podniosą nadmiernie wydatków za energię elektryczną, a jednak odwdzięczą się szybką pracą i doskonałą efektywnością. Przejrzyj wszystkie modele, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości techniczne, a także pomożemy w wyborze odpowiedniego do Twoich potrzeb modelu.

Maszynki do mielenia mięsa – dlaczego warto postawić na MPM?

Maszynki do mięsa to urządzenia, bez których prawidłowa obróbka mechaniczna mięs oraz niektórych warzyw i owoców nie byłaby możliwa.

 • Nowoczesne elektryczne maszynki do mięsa są trwałe – do niedawna urządzenia te ciężko było nazwać wydajnymi. Wysilone silniki elektryczne, słabo dopasowane elementy mechaniczne oraz brak jakiejkolwiek precyzji w procesie produkcji sprawiały, że urządzenia te bardzo szybko się psuły. Teraz jest inaczej. Maszynki do mielenia mięsa MPM są rewelacyjnie wykonane i to we wszystkich, nawet najmniejszych szczegółach. Ich ogromną zaletą jest zatem wieloletnia trwałość, przez którą urządzenia te są inwestycją na wiele kolejnych lat.
 • Wysoka moc mimo niewielkiej ilości pobieranego prądu – współcześnie produkowane elektryczne maszynki do mięsa są także bardzo wydajne i efektywne w swojej pracy. Silniki o minimalnych oporach sprawiają, że urządzenie pobiera niewiele prądu, lecz zachowuje bardzo wysoką moc w pełnym zakresie obrotów. Dzięki temu korzystanie z maszynki do mielenia mięsa nie zwiększa znacząco kosztów za energię.
 • Urządzenia są bezpieczne w użytkowaniu – każda współczesna maszynka do mielenia mięsa została wyposażona w nowoczesne zabezpieczenia, które chronią urządzenie i użytkownika przed wieloma zagrożeniami. Bardzo istotna jest funkcja zabezpieczająca przed skokami napięcia oraz nagłym rozruchem.

Elektryczne maszynki do mięsa – najważniejsze cechy użytkowe i parametry

Warto, aby każda maszynka do mielenia mięsa była jak najwygodniejsza i jak najprostsza w użytkowaniu. Bardzo istotna jest możliwość przejścia od razu do obróbki mechanicznej, a nie wielogodzinne poznawanie sposobu jej obsługi. Obecnie produkowane przez nas elektryczne maszynki do mięsa tworzone są z troską o łatwość użytkowania przez końcowego klienta. Dzięki temu rozpoczęcie użytkowania wybranych maszynek do mięsa jest możliwe w zasadzie od razu po ich wyciągnięciu z opakowania. Zachęcamy jednak do zapoznania się z instrukcją obsługi. Znajdują się w niej wszystkie informacje istotne dla klienta, w tym także np. opis konkretnych funkcji. Warto wśród nich wymienić:

 • technologię Reverse (biegu wstecznego),
 • metalową komorę przeznaczoną do mielenia, odłączaną z urządzenia za pomocą przycisku,
 • nóżki antypoślizgowe,
 • łatwy demontaż do mycia.

Nasze maszynki do mielenia mięsa są wyposażone w niezbędne akcesoria, które ułatwiają proces obróbki. Do każdego urządzenia dołączamy:

 • tacę zsypową do podawania produktów,
 • nóż ze stali nierdzewnej,
 • 3 sitka z otworami o średnicy: 3, 4, 7 mm,
 • nasadkę do wyrobu wędlin,
 • nasadkę do wyrobu pasztecików,
 • popychacz.

Dodatkowo elektryczne maszynki do mięsa oferowane przez MPM mogą pełnić rolę szatkownicy. Przystawki do szatkowania dostępne są w zależności od modelu jako dodatkowe, opcjonalne do zakupu akcesorium bądź stanowią część wyposażenia maszynki do mielenia mięsa. Pozwalają one tworzyć doskonałe sałatki, surówki czy warzywne farsze. Szatkownice dedykowane do naszych elektrycznych maszynek do mięsa wyposażone są w:

 • przystawkę do krojenia warzyw w plastry,
 • przystawkę o dużych otworach do ścierania warzyw i owoców,
 • przystawkę o małych otworach do ścierania warzyw i owoców,
 • obudowę do przystawek,
 • popychacz.

Zamów już dziś elektryczną maszynkę do mielenia mięsa!

Zapraszamy do zakupu maszynek do mięsa w sklepie MPM. Zapewniamy zawsze doskonałą obsługę, znakomitą atmosferę oraz warunki współpracy nie do pobicia. Jesteśmy producentem, któremu warto zaufać, dlatego w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Loading...