Lodówka MPM-285-KB-37/E
Lodówka MPM-285-KB-37/E
Lodówka MPM-285-KB-37/E
Lodówka MPM-285-KB-37/E
Poprzedni
Następny
Index: MPM-285-KB-37/E

Lodówka MPM-285-KB-37/E

  • Elektroniczny regulator temperatury
  • Zamrażalnik dolny
  • Wymiary 180 x 55 x 56 cm (wys. x szer. x gł.)
Kup u partnera

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym MPM-285-KB-37/E

Lodówka MPM-285-KB-37/E to nie tylko praktyczność, ale również dbałość o detale. Wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością. Ta elegancka i wydajna lodówka jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych rodzin, które cenią sobie przestronność i dobrą organizację, a także stylowy design.

FUNKCJONALNOŚĆ

System automatycznego odszraniania w części chłodniczej - eliminuje konieczność ręcznego rozmrażania, oszczędzając Twój czas i wysiłek oraz jednocześnie pozwala utrzymać optymalne warunki chłodzenia.
Drzwi lewo/prawo - dają możliwość obustronnego montażu, dzięki czemu możesz dopasować wygodne ustawienie lodówki, odpowiednie do Twojego kuchennego wnętrza.
Regulator temperatury, umożliwia wygodne ustawienie optymalnych warunków przechowywania żywności.
Zdolność zamrażania urządzenia wynosi 3,2kg/24h, a czas ocieplania w przypadku braku energii, wynosi aż 12 h.

BOGATE WYPOSAŻENIE

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym MPM-285-KB-37/E o pojemności całkowitej 282 l brutto, charakteryzuje się praktycznym wyposażeniem i bardzo dobrze przemyślanymi rozwiązaniami. Pozwoli to na łatwe i wygodne przechowywanie żywności, przy jednoczesnym zachowaniu porządku.
W części chłodniczej znajdziemy 3 półki i dodatkową półkę nad szufladą, 3 balkoniki na drzwiach, a także transparentną szufladę na owoce i warzywa oraz wygodny pojemnik na jajka.
Zamrażarka wyposażona jest w 3 wygodne i pojemne przedziały.
Oświetlenie LED, pozwoli Ci na komfortowe korzystanie z lodówki o każdej porze dnia i nocy. Z łatwością znajdziesz potrzebne produkty.

ELEGANCKI DESIGN

Lodówka MPM-285-KB-37/E wyróżnia się prostym i minimalistycznym frontem, który dodaje wnętrzu elegancji i szyku. Wykonany w kolorze głębokiej czerni, lodówka prezentuje się wyjątkowo stylowo i zachwyca swoim designem.

POZOSTAŁE PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa energetyczna: E

Pojemność całkowita brutto: 282 l brutto

Masa urządzenia netto: 50 kg

Masa urządzenia brutto: 55 kg

Czynnik chłodniczy: R600a/65 g

Max. Poziom hałasu: 40 dB

Zasilanie: 230 V ̴50 Hz

Roczne zużycie energii: 210 kWh/rok

MPM-285-KB-37/E - Lodówka dla wymagających

Lodówka MPM-285-KB-37/E to zdecydowanie wybór dla tych, którzy oczekują więcej niż standard od swojego sprzętu AGD. Jej zaawansowane funkcje i eleganckie wykończenie spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zacznijmy od unikalnej, czarnej estetyki tego urządzenia. Klasyczny kolor jest dopełniony przez minimalistyczny design, który przyciąga wzrok i czyni lodówkę MPM-285-KB-37/E centralnym punktem każdej kuchni. To sprzęt, który nie tylko spełnia swoją funkcję, ale również jest dekoracją. Ponadto, ten model wyróżnia się szczególnie zaawansowanymi technologiami, które wpływają na komfort użytkowania. System automatycznego odszraniania w części chłodniczej to wygoda i oszczędność czasu. Czujnik temperatury pozwala na precyzyjne ustawienie warunków przechowywania, co gwarantuje długotrwałość i świeżość produktów. Biorąc pod uwagę funkcjonalność, lodówka MPM-285-KB-37/E posiada bogate wyposażenie. Aż 3+1 półki w części chłodniczej oraz 3 przedziały w zamrażarce umożliwiają efektywne zarządzanie przestrzenią i dobrą organizację produktów. Dodatkowe wyposażenie, takie jak pojemnik na jajka, sprawia, że korzystanie z lodówki staje się jeszcze wygodniejsze. Lodówka MPM-285-KB-37/E cechuje się także doskonałym bilansem energetycznym. Dzięki klasie energetycznej E, urządzenie to jest nie tylko wydajne, ale również przyjazne dla środowiska. Niezależnie od ilości i rodzaju przechowywanych produktów, możesz być pewien, że twoje rachunki za energię będą optymalne.

Nowoczesność i styl w Twojej kuchni z lodówką MPM-285-KB-37/E

Kolor czarny, prostota form i minimalizm - to założenia, które przyświecały projektantom tego modelu. Właśnie dlatego lodówka MPM-285-KB-37/E jest doskonałym wyborem dla osób, które cenią nowoczesny design i chcą, aby ich sprzęt AGD stał się integralnym elementem wystroju wnętrza. Jej elegancka czarna obudowa i minimalistyczny wygląd to gwarancja, że urządzenie to będzie pasowało do każdej kuchni, niezależnie od stylu, w jakim została urządzona. Ale to nie tylko wygląd zewnętrzny czyni tę lodówkę wyjątkową. Model MPM-285-KB-37/E wyróżnia się również zaawansowanymi funkcjami technologicznymi. Elektroniczny regulator temperatury, to jedna z nich. Dzięki niemu możesz łatwo dostosować temperaturę wewnątrz lodówki do swoich potrzeb. A to przekłada się na długotrwałość przechowywanych produktów. Jeżeli mówimy o funkcjach, nie sposób nie wspomnieć o zdolności zamrażania 3,2 kg produktów na dobę. To znakomita opcja dla tych, którzy często zamrażają jedzenie. Czas ocieplania w przypadku braku energii wynosi aż 12 godzin. To ważne, szczególnie w sytuacjach awaryjnych, kiedy z różnych przyczyn dochodzi do przerw w dostawie prądu. Co więcej, urządzenie to jest niezwykle wygodne w obsłudze. Wszystko to dzięki pojemnym szufladom, licznym półkom oraz praktycznym rozwiązaniom, takim jak pojemnik na jajka. Lodówka MPM-285-KB-37/E jest doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka sprzętu AGD łączącego w sobie nowoczesne technologie, elegancki design i funkcjonalność. Przekonaj się sam i ciesz się jej zaletami na co dzień w swojej kuchni.

USP3
Wymiary 180 x 55 x 56 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Zamrażalnik dolny
USP1
Elektroniczny regulator temperatury
Wymiary (WxSxG) [cm]
180cm x 55cm x 56cm
Funkcje
● czas ocieplania w przypadku braku energii (od -18°C do -9°C): 12 godzin
● drzwi lewo/prawo
● elektroniczny regulator temperatury
● kompresor sprężarkowy
● system odszraniania (chłodziarka/zamrażarka): automatycznie/ręcznie
● temperatura zamrażarki: -18°Ctemperatura zamrażarki: -18°C
● zdolność zamrażania: 3,2 kg/24 h
Wyposażenie
● ilość pojemników wysuwanych: 1
● ilość przedziałów w zamrażarce: 3
● ilość półek na drzwiach chłodziarki: 3
● ilość półek w chłodziarce: 3+1
● pojemnik na jajka
Parametry
● kolor czarny
● masa urządzenia brutto: 55 kg
● masa urządzenia netto: 50 kg
● pojemność całkowita: 282 l brutto

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...