Lodówka Side by Side MPM-563-SBS-14/N
Lodówka Side by Side MPM-563-SBS-14/N
Lodówka Side by Side MPM-563-SBS-14/N
Poprzedni
Następny
Index: MPM-563-SBS-14/N

Lodówka Side by Side MPM-563-SBS-14/N

  • Kompresor inwerterowy
  • Total No Frost
  • Wymiary 177 x 90 x 66 cm (wys. x szer. x gł.)
2 519,51 zł
Kup u partnera

Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-563-SBS-14/N

Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-563-SBS-14/N w kolorze inox, z kompresorem inwerterowym, charakteryzuje się nie tylko eleganckim i nowoczesnym designem, ale również dużą pojemnością, bogatym wyposażeniem oraz praktycznymi funkcjami, które ułatwią Ci codzienne użytkowanie. To urządzenie sprosta najwyższym oczekiwaniom!

FUNKCJONALNOŚĆ

Technologia NO FROST, dzięki której nie musisz ręcznie rozmrażać części chłodniczej i zamrażalnika. Polega ona na wprowadzeniu do środka urządzenia suchego powietrza poprzez specjalne kanały. Układ wentylacyjny wymusza obieg zimnego powietrza, wyprowadzając całą wilgoć na zewnątrz. W ten sposób szron i lód nie gromadzą się na żywności, półkach czy ściankach lodówki. Szron osadza się w specjalnej komorze, gdzie następuje jego rozmrażanie i usuwanie.

SUPER chłodzenie i SUPER mrożenietryb SMART lub tryb ECO. Możliwość wyboru jednego z trzech inteligentnych trybów pracy, pozwoli na optymalne wykorzystanie energii i dopasowanie pracy urządzenia do Twoich aktualnych potrzeb.

Duża pojemność lodówki sprawia, że jest to idealne urządzenie nawet dla dużej rodziny. Pojemność w części chłodniczej wynosi aż 347 L, a zamrażarki 185 L. Bez trudu znajdziesz miejsce na duże zakupy dla całej rodziny, a także zamrozisz zapasy na dłuższy czas.

BOGATE WYPOSAŻENIE

Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-563-SBS-14/N z bogatym wyposażeniem oraz praktycznymi i dobrze przemyślanymi rozwiązaniami, ułatwi Ci przechowywanie żywności, z jednoczesnym zachowaniem porządku. Dzięki temu, zyskasz przejrzystość w lodówce oraz łatwy dostęp do produktów.
W części chłodniczej, dzięki wielu półkom, balkonikom na drzwiach czy pojemnikowi na jajka, każdy produkt znajdzie dla siebie odpowiednie i łatwo dostępne miejsce. A specjalna szuflada na owoce i warzywa, zachowa ich świeżości przez dłuższy czas.
W pojemnej zamrażarce również jest do dyspozycji wiele półek, balkoników, a nawet przydatny pojemnik na kostki lodu. Te rozwiązania zdecydowanie ułatwią przechowywanie dużych zapasów żywności, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na częstym robieniu zakupów!
Oświetlenie LED, pozwoli Ci na wygodne korzystanie z lodówki o każdej porze dnia i nocy. Z łatwością znajdziesz potrzebne produkty.

ELEGANCKI DESIGN

Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-563-SBS-14/N przykuwa uwagę bardzo stylowym designem. Elegancki i ponadczasowy kolor inox świetnie wkomponuje się w aranżację każdej kuchni.

Wyświetlacz LED umieszczony na froncie, ze sterowaniem dotykowym, pozwoli na szybką i wygodną regulację temperatury czy wybór odpowiedniego trybu pracy.
Co ważne, został on również wyposażony w blokadę rodzicielską, która chroni przed przypadkową zmianą ustawień. Panel stanowi nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również designerski dodatek, który nadaje urządzeniu nowoczesny i atrakcyjny wygląd.

KOMPRESOR INWERTEROWY

Energooszczędność i cicha praca? Ten model łączy w sobie najlepsze cechy!

Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-427-SBS-06/N posiada kompresor inwerterowy, którego nowoczesna konstrukcja charakteryzuje się lepszą wydajnością, przy jednocześnie niższym zużyciu prądu. Moc działania sprężarki uzależniona jest od wewnętrznej temperatury urządzenia, dzięki czemu możliwe jest optymalne zużycie energii. Dodatkowo, kompresor inwerterowy powoduje, że poziom hałasu podczas pracy lodówki, ograniczony jest do minimum.

POZOSTAŁE PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa energetyczna: E

Pojemność całkowita brutto: 563 l brutto

Masa urządzenia netto: 81 kg

Masa urządzenia brutto: 88 kg

Max. poziom hałasu: 39 dB

Zasilanie: 230 V ̴ 50 Hz

Roczne zużycie energii: 313 kWh/rok

Czynnik chłodniczy: R600a / 75 g

Zdolność zamrażania: 14 kg/24 h

 

USP3
Wymiary 177 x 90 x 66 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Total No Frost
USP1
Kompresor inwerterowy
Funkcje
● kolor inox
● oświetlenie LED
● sterowanie elektroniczne dotykowe
● system odszraniania (chłodziarka/zamrażarka): No Fros
● temperatura zamrażarki: -18°C
● wyświetlacz LCD na drzwiach
● zdolność zamrażania: 14 kg/24 h
Wyposażenie
● 4 półki na drzwiach chłodziarki
● 4 półki na drzwiach zamrażarki
● 5 półek w chłodziarce
● 5 półek w zamrażarce
● pojemnik na jajka
● pojemnik na lód
● pojemnik na warzywa
● szuflada na mrożonki
Parametry
● czynnik chłodniczy: R600a /75 g
● masa urządzenia brutto: 88 kg
● masa urządzenia netto: 81 kg
● pojemność całkowita: 563 l brutto
● roczne zużycie energii: 313 kWh/rok
● zasilanie: 230 V ~ 50 Hz

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...