Witryny chłodnicze

Witryny chłodnicze

Witryny chłodnicze to urządzenia służące do przechowywania żywności w odpowiednich warunkach...

Witryny chłodnicze to urządzenia służące do przechowywania żywności w odpowiednich warunkach oraz eksponowania ich przed klientami restauracji czy sklepu. Jeśli szukasz estetycznych i funkcjonalnych witryn, trafiłeś pod właściwy adres. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Witryny chłodnicze - zastosowanie

Witryny chłodnicze to bardzo ważna część wyposażenia w sklepach, restauracjach, na ich zapleczu, w cukierniach, piekarniach i innych obiektach tego typu. Witryny pełnią dwie ważne funkcje: przechowują żywność w odpowiednich warunkach oraz eksponują je przed klientami obiektu.

Jeśli chodzi o odpowiednie przechowywanie żywności przez witryny chłodnicze, jest to kluczowe dla powodzenia obiektu. Produkty zachowujące swoje właściwości, wygląd, świeżość będą chętniej kupowane przez klientów, ponieważ będą atrakcyjnie wyglądać. Co więcej, zadowoleni konsumenci, otrzymujący takie produkty będą bardziej skłonni do ponownego odwiedzenia obiektu.

Wpływ na zachowania klientów ma również odpowiednia ekspozycja towaru, którego walory zostaną niewątpliwie podkreślone w przezroczystej witrynie. Oczywiście witryny chłodnicze mogą być wykorzystane również na zapleczu, gdzie pełnią w większym stopniu funkcję przechowywania żywności.

Profesjonalne witryny chłodnicze marki MPM

Nasza firma MPM agd S.A. produkuje profesjonalne witryny chłodnicze, które są stabilne, wytrzymałe i eleganckie. Zostały one zaprojektowane z myślą o jak najlepszej ekspozycji produktów w różnych ośrodkach usługowych. Witryny pozwalają produktom zachować świeżość oraz schładzają je w celu utrzymania ich właściwości na tym samym poziomie.

Nasze witryny są efektywne i energooszczędne, co sprawia, że korzystanie z nich jest opłacalne. Cechuje je także elegancki wygląd oraz idealna ekspozycja towaru, który świetnie wygląda za przezroczystymi drzwiczkami. Witryny chłodnicze sklepowe naszej marki MPM charakteryzuje także rewelacyjny stosunek ceny do jakości.

Na naszej stronie oprócz witryn sklepowych, znajdziesz również witryny chłodnicze do napojów. Minibarki to kompaktowe, ale bardzo wydajne urządzenia, w których możesz przechowywać m.in. napoje i alkohole. Nasze minibarki przeznaczone są do wyposażenia pokoi hotelowych, apartamentów i innych obiektów o reprezentacyjnym charakterze.

Funkcjonalność witryn sklepowych MPM

Oferowane przez nas witryny chłodnicze sklepowe zostały wyposażone w różnorodne funkcje, pozwalające zwiększyć atrakcyjność prezentowanych w nich produktów. Witryny mają kompaktowe rozmiary, w tym odpowiednią szerokość, pozwalającą na efektywną ekspozycję żywności, przy równoczesnym zajmowaniu niewielkiej przestrzeni w sklepie.

Witryny chłodnicze marki MPM wyposażone zostały w jasne i odpowiednio ukierunkowane oświetlenie Led. Zwiększenie ilości światła, padającego na produkty sprawia, że klienci częściej kupują pod wpływem impulsu.

Nasze witryny chłodnicze charakteryzuje cicha praca, nieprzeszkadzająca podczas podziwiania eksponowanych produktów. Z kolei drzwiczki witryny zamykają się same, zwiększając komfort korzystania z niej zarówno dla konsumentów, jak i pracowników lokalu, uzupełniających zapasy.

Nowoczesne witryny chłodnicze znanego producenta sprzętu AGD

Dzięki wykorzystaniu odpowiednich technologii produkcji oraz dbałości o detale jesteśmy w stanie zaproponować Ci skuteczne, wytrzymałe i stabilne witryny chłodnicze sklepowe. O wysokiej jakości urządzeń świadczy ocynkowana blacha obudowy, ościeżnicy i kratki, sprawiające, że witryna jest trwała i dopracowana.

Warto dodać, że witryny chłodnicze są łatwe w obsłudze oraz tanie w utrzymaniu. To wszystko sprawia, że zakup produkowanych przez nas witryn MPM to opłacalna inwestycja na lata. Na rzecz skorzystania z naszej oferty przemawia również możliwość personalizacji produktu oraz brandingu.

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, zachęcamy do dokonywania zakupów. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań nasi doradcy wyjaśnią wszystkie niejasności oraz doradzą, jaki sprzęt wybrać do danego obiektu. Dzięki nam kupisz idealne witryny chłodnicze, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Kompaktowe witryny chłodnicze do napojów

Oprócz dużych witryn sklepowych w naszej ofercie znajdziesz chłodziarki do wina, a także minibary o niewielkich rozmiarach. Witryny chłodnicze do napojów możesz wykorzystać jako urządzenia wolnostojące lub do zabudowy. Mały rozmiar sprawia, że łatwo ulokować je w każdym pomieszczeniu, a także przenieść, jeśli pojawi się taka potrzeba.

Produkowane przez nas witryny chłodnicze MPM tworzone są z najwyższą starannością tak, by każde użycie było satysfakcjonujące i wygodne. Urządzenia wyposażono w automatyczny system odszraniania i wydajne oświetlenie LED. Oświetlenie sprawia, że towar jest odpowiednio wyeksponowany.

Minibary MPM cechuje również bezszmerowa praca, sprawiająca, że sprzęt działa dyskretnie. Kolejne funkcjonalności to: regulacja temperatury za pomocą pokrętła, możliwość zmiany wysokości półek, system blokady butelek czy skuteczne chłodzenie. Na naszej stronie znajdziesz witryny chłodnicze do napojów z przeszklonymi oraz zabudowanymi drzwiami.

Oprócz witryn chłodniczych w asortymencie sklepu MPM dostępne są inne sprzęty. Wśród nich znajdują się elementy wyposażenia kuchni, takie jak roboty kuchenne, czajniki, tostery czy frytkownice, AGD wolnostojące – kuchnie, chłodziarki, lodówki, a także AGD do zabudowy – płyty gazowe, płyty elektryczne i piekarniki. To tylko część urządzeń, jakie ma do zaoferowania sklep MPM. Zachęcamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem.

Loading...