Zgrzewarki próżniowe i akcesoria

Zgrzewarki próżniowe i akcesoria

Zgrzewarka próżniowa MPZ-01
MPM
Zgrzewarka próżniowa MPZ-01
  • 2-stopniowa regulacja poziomu próżni i czasu zgrzewania
  • Elektroniczny panel sterujący
  • W zestawie 10 torebek z folii moletowanej
161,79 zł
Kup u partnera
Zgrzewarka próżniowa MPZ-01/C
MPM
Zgrzewarka próżniowa MPZ-01/C
  • 2-stopniowa regulacja poziomu próżni i czasu zgrzewania
  • Elektroniczny panel sterujący
  • W zestawie 10 torebek z folii moletowanej
161,79 zł
Kup u partnera
Zgrzewarka próżniowa PSC-31
Sam Cook
Zgrzewarka próżniowa PSC-31
  • Możliwość użycia folii w postaci rękawa lub woreczków, ogólnodostępnych na rynku
  • Elektroniczny panel z kontrolkami LED
  • W zestawie rękaw o wymiarach 28 x 600 cm rękaw z folii moletowanej
324,39 zł
Kup u partnera
Zgrzewarki próżniowe to urządzenia, których zalety zauważa coraz więcej osób. Można za ich...

Zgrzewarki próżniowe to urządzenia, których zalety zauważa coraz więcej osób. Można za ich pomocą próżniowo spakować warzywa, owoce, a nawet mięsa i różne smakołyki, zachowując w ten sposób ich wartości odżywcze i smak na dłużej. Wszystkie są wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i dostępne w korzystnych cenach. Oferujemy także dodatki do tych urządzeń, między innymi folię moletowaną.

Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne zgrzewarki próżniowe i akcesoria, po czym złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, skontaktuj się z nami bądź przejrzyj samouczki i zakładkę pomocy dostępną na naszej witrynie.

Czym są zgrzewarki próżniowe?

Zgrzewarki próżniowe to urządzenia, które mają w kuchni wyłącznie jeden praktyczny i jasno określony cel – chronić żywność oraz gotowe dania i pojedyncze składniki przed ich zbyt szybkim wysuszeniem czy zepsuciem. Ma to szczególnie duże znaczenie, gdy po zjedzeniu sytego podwieczorku bądź smakowitego dania, na stole w dalszym ciągu będą znajdować się nietknięte, lecz dalej smaczne kąski. Co wtedy? Większość z nas chowa je do lodówki, co niestety zabija ich smak i zmienia konsystencję. Mięsa szybko stają się twarde i wysuszone, głównie przez dostęp powietrza i możliwość rozwoju bakterii na powierzchni naszych dań. Zgrzewarki próżniowe zabezpieczają przed tym procesem. Pakowanie dań tą techniką polega na odessaniu powietrza znajdującego się w woreczku foliowym na zewnątrz i zamknięciu dania lub składnika w próżni poprzez „zgrzanie” otwartej krawędzi. W rezultacie na powierzchnię mięsa czy owoców nie działają bakterie, które do rozwoju wymagają ciągłego dostępu świeżego powietrza.

Zgrzewarki próżniowe – niezbędne w każdym domu

Główną zaletą zgrzewarek próżniowych jest ich funkcja ochronna. Standardowo każdy z nas wyrzuca do śmieci swoje jedzenie, owoce czy warzywa już po kilku dniach od ich zakupu. Zgrzewarki ze względu na odcięcie dostępu powietrza, chronią żywność i spowalniają proces jej psucia nawet przez 5-krotnie dłuższy czas! Co to oznacza? Jeśli obrane jabłko nie nadaje się zjedzenia już po 1 nocy, to przy zastosowaniu zgrzewarki próżniowej zachowamy jego smak i konsystencję nawet przez niecały tydzień, od chwili obrania. To znakomity wynik, który ogranicza ilość śmieci generowanych do naszej planety i zarazem zmniejsza duże wydatki. Ciągłe wyrzucanie jedzenia generuje ogromne koszty.

Jakie zgrzewarki próżniowe znajdziesz w naszym sklepie?

W naszym sklepie dostępne są przeróżne zgrzewarki próżniowe, różniące się kolorystyką oraz w pewnym stopniu także funkcjonalnością. Co prawda wszystkie, niezależnie od ich ceny czy wyglądu, mają dość podobne opcje niezbędne w każdym domu. Na panelu elektronicznym znajdziemy wiele pojedynczych przycisków, odpowiadających za obsługę danego urządzenia. Są to między innymi przyciski regulujące poziom próżni oraz czas zgrzewania. Dzięki temu możemy spakować zarówno twarde elementy, np. świeże mięsa, jak i bardzo delikatne produkty, takie jak pasztety czy nawet pieczywo. Bez tej funkcji miękkie dania mogłyby się zbyt mocno ścisnąć. We wnętrzu urządzenia znajduje się rolka na założenie folii moletowanej oraz specjalny nóż, który automatycznie odcina nadmiar naszej folii. Urządzenia te można wykorzystywać na wiele różnych sposobów, głównie w kuchni. Przy ich użyciu spakujesz owoce, warzywa, mięsa, a nawet półpłynne i płynne zupy czy kremy i sosy. Jednym słowem wszystko to, czego smak i aromat chcemy zachować na dłużej, a jednocześnie zapobiegniemy mieszaniu się zapachów w lodówce.

Zamów już dziś zgrzewarkę próżniową wraz z akcesoriami

Zapraszamy do zakupu zgrzewarki próżniowej i dedykowanych akcesoriów w naszym sklepie internetowym już dziś. Znajdziesz u nas zarówno same urządzenia gotowe do użytkowania, jak i pojedyncze rękawy w postaci folii moletowanej. Wszystkie są szczelne i stanowią dla bakterii barierę nie do przebicia. Zamów już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszym asortymentem, w tym także na temat zgrzewarek próżniowych i akcesoriów.

Loading...