Opiekacze

Opiekacze

Opiekacz 3 w 1 MOP-43M
MPM
Opiekacz 3 w 1 MOP-43M
 • Wymienne płyty do gofrów, kanapek oraz grilla
 • Płyty pokryte nieprzywierającą powłoką
 • Moc: 1000 W
186,91 zł
Kup u partnera
Opiekacz 3 w 1 MOP-33M
MPM
Opiekacz 3 w 1 MOP-33M
 • Wymienne płyty do gofrów, kanapek oraz grilla
 • Płyty pokryte nieprzywierającą powłoką
 • Moc: 1200 W
227,56 zł
Kup u partnera
Opiekacz 3 w 1 MOP-23M
MPM
Opiekacz 3 w 1 MOP-23M
 • Wymienne płyty do gofrów, kanapek oraz grilla
 • Płyty pokryte nieprzywierającą powłoką
 • Moc: 900 W
161,79 zł
Kup u partnera
Opiekacz do kanapek MOP-50M
MPM
Opiekacz do kanapek MOP-50M
 • Do jednoczesnego przygotowania 4 trójkątnych kanapek
 • Termostat automatycznie regulujący temperaturę
 • Moc: 750 W
72,36 zł
Kup u partnera
Opiekacze do kanapek to cieszące się od lat niezmienną popularnością niewielkie urządzenia,...

Opiekacze do kanapek to cieszące się od lat niezmienną popularnością niewielkie urządzenia, które pomagają urozmaicić każde śniadanie. Mogą sprawić, że nawet najnudniejsza kanapka zmieni się w smakowicie pachnącą i pięknie przyrumienioną potrawę. To wręcz magiczne, jak w ciągu kilku chwil z kawałków sera i wędliny umieszczonych między dwoma kromkami chleba powstaje prawdziwa śniadaniowa uczta.

Jeśli lubisz szybkie, smaczne przekąski i szukasz sposobu na zastąpienie chipsów i innych szkodliwych zapełniaczy czymś znacznie bardziej przyjaznym dla zdrowia, opiekacz do kanapek będzie doskonałym dodatkiem do Twojej kuchni. Ten niewielki sprzęt kuchenny pozwala na grillowanie i opiekanie kanapek z praktycznie dowolnym nadzieniem: kanapek z kurczakiem, wegetariańskich, na słodko lub na słono. Tylko wyobraźnia ogranicza możliwości wyboru.

Jakby tego było mało, opiekacze elektryczne w wersji 3 w 1 mogą również pomóc Ci przygotować danie, za którym w turystycznych kurortach ustawiają się długie kolejki. Jeśli masz w domu opiekacz, trochę mąki, jajko i mleko, już za chwilę możesz delektować się smakiem i zapachem przepysznych gofrów. A co, jeśli nie masz opiekacza? Dzięki szybkiej wysyłce i wygodnym systemom płatności już jutro możesz go mieć.

Opiekacze do kanapek – trójkątne smakołyki bez wysiłku

Najpopularniejsze i najczęściej kupowane opiekacze elektryczne pozwalają przygotować kanapki o łatwo rozpoznawalnym, trójkątnym kształcie. Kwadratowe płyty grzejne na górnej i dolnej powierzchni podzielone są na trójkąty, aby lepiej podgrzewać wszystkie krawędzie. Obudowy opiekacza wyposażone są w silny zatrzask, który umożliwia ich zamknięcie podczas podgrzewania kanapek.

Większość popularnych opiekaczy wymaga, aby kanapki były przygotowane przy użyciu pieczywa, którego kształt i rozmiary są dość dokładnie określone. Na szczęście w każdym sklepie spożywczym znajdziesz duży wybór pieczywa tostowego, które oprócz kształtu posiada idealną dla przypiekania i przyrumieniania konsystencję. Oczywiście, możesz eksperymentować z innym pieczywem. W końcu Ty tu rządzisz!

Opiekacze elektryczne – sposób na chrupiącą i aromatyczną kanapkę w kilka chwil

O tym, jak szybko będziesz mógł cieszyć się swoją aromatyczną ciepłą kanapką, decyduje moc urządzenia, które postanowisz wybrać. Jeśli oprócz kanapek chciałbyś również móc robić gofry, a nawet grillować smakowite kawałki mięsa lub ryby, wybierz któryś z modeli 3 w 1 o mocy co najmniej 1000 W.

Przeglądając dostępne w naszym sklepie opiekacze do kanapek, zwróć uwagę, aby wybrać model, który posiada odpowiadającą Twoim potrzebom powłokę zapobiegającą przywieraniu. Zwracaj również dużą uwagę podczas użytkowania i czyszczenia opiekacza, aby nie naruszyć tej powłoki, bo to od niej w znacznej mierze zależy nie tylko szybkość przygotowywania potraw, ale również łatwość utrzymania opiekacza w czystości.

Wszystkie opiekacze elektryczne, które możesz u nas zamówić, zostały wyposażone w termostat. Jego zadaniem jest zabezpieczenie urządzenia przed przekroczeniem maksymalnej bezpiecznej temperatury i nieprzewidzianych konsekwencji takiego zdarzenia. Nie traktuj jednak termostatu jak funkcji regulacji temperatury, bo to inna funkcja, która jest dostępna tylko w droższych modelach.

Tym, co wyróżnia oferowane przez nas opiekacze, jest szczególna dbałość o estetykę wykończenia. Zdajemy sobie sprawę, że opiekacze do kanapek to urządzenia często używane i z tego powodu zwykle zajmują eksponowane miejsce w kuchni. Chcemy, aby nasze urządzenia dobrze komponowały się z pozostałymi elementami wyposażenia kuchni i stąd nasza duża dbałość o elegancję designu.

Co jeszcze mogą upiec opiekacze?

Niektóre bardziej zaawansowane modele opiekaczy do kanapek mogą być używane zamiast grilla. Mają dwie mocne płyty grzewcze, między które możesz położyć kawałki mięsa, ulubione warzywa lub cokolwiek, co chcesz grillować. Przecież nikt nie zabroni Ci rozkoszować się samemu typowym dla letnich imprez smakiem w zaciszu Twojej własnej kuchni. Pamiętaj tylko, że zwykle po jednym kawałku grillowanego mięsa szybko przychodzi chęć na następny.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają swoim użytkownikom opiekacze elektryczne, rozważ uzupełnienie swojej kuchni o model 3 w 1. Te urządzenia zostały tak zaprojektowane, aby przy ich pomocy można było zastąpić kilka innych urządzeń, których używanie jest zwykle zdecydowanie mniej wygodne, a często samo ich przygotowanie do pracy jest bardzo czasochłonne.

Dokonując takiego wyboru, zyskujesz nie tylko możliwość przygotowywania w swoim opiekaczu pysznych kanapek, ale również innych potraw śniadaniowych, obiadowych i deserowych. Zaawansowany model opiekacza pozwoli Ci na upieczenie gofrów i naleśników, grillowanie mięsa, warzyw i ryb, podgrzanie dostarczonej zbyt wcześnie pizzy, a nawet przygotowanie pysznego, domowego hamburgera, który zrobi furorę na każdym przyjęciu, które zorganizujesz.

Loading...