Hero image

Własny park serwisowy

W MPM dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były bezawaryjne, a ich życie można było liczyć w latach, a nie w sezonach. Na wszystkie oferowane produkty udzielamy 2-letniej gwarancji, a dodatkowo oferujemy pełne wsparcie posprzedażowe.

  • materiały eksploatacyjne i części sprzedawane są za pośrednictwem naszego sklepu z akcesoriami i częściami zamiennymi, www.mpmstrefa.pl

Jesteśmy jedną z niewielu obecnych na polskim rynku firm branży AGD, która prowadzi własny park serwisowy. Opiekę techniczną nad produktami sprawuje serwis zlokalizowany w Szczytnie.

  • zatrudnieni tam inżynierowie zajmują się wyłącznie urządzeniami naszej marki, dzięki czemu doskonale je znają i są w stanie usunąć wszelkie usterki. Dodatkowo, do dyspozycji naszych klientów pozostaje ponad 250 placówek serwisowych w całej Polsce.

Serwis Centralny małe AGD

SMILE Sp. z o.o.

Korpele 71

12-100 Szczytno

tel.: 22 38 05 234

e-mail: serwis@mpm.pl

Dział Reklamacji małe AGD

Joanna Tumińska

tel.: 22 38 05 234

e-mail:jtuminska@smile.mpm.pl

Serwis Centralny duże AGD

SMILE Sp. z o.o.

Korpele 71

12-100 Szczytno

tel.: 22 38 05 242

e-mail: serwisdagd@mpm.pl

Dział klimatyzacji

Dariusz Dąbrowski 

tel.: 22 38 05 242

e-mail: ddabrowski@mpm.pl

Porady techniczne

Łukasz Pohulajewski

12-100 Szczytno

tel.: 89 623 24 60 wew. 35

e-mail: techniczny@smile.mpm.pl

Informacje kontaktowe

Dział Rozliczeń

Dorota Jasionowska

tel.: 89 623 24 60 wew. 50

e-mail: dorota@smile.mpm.pl

Dział Zamówień i Fakturowania

Magdalena Folga

tel.: 89 623 24 60 wew. 39

e-mail: mfolga@smile.mpm.pl

Pliki do pobrania

Sklep z akcesoriami i częściami zamiennymi

Zgubiony mieszak? Uszkodzona misa? Teraz to nie problem! W trosce o naszych klientów oferujemy im pełne wsparcie posprzedażowe, w tym dostęp do akcesoriów i części zamiennych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz m.in. mieszaki, ubijaki, misy, tarcze tnące, szczotki odkurzające, ładowarki i akumulatory do odkurzaczy, węże ssące, filtry i wiele innych. Teraz z łatwością możesz dokupić brakujące akcesoria lub potrzebne części zamienne.

Kup Teraz

Service image Tylko z serwisem MPM

Co zrobić ze zużytym sprzętem?

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, z uwagi na potencjalną zawartość niebezpiecznych substancji, może mieć szkodliwy wpływ na nasze zdrowie i środowisko. Przekazując go do specjalnych punktów możesz dać mu drugie życie, umożliwiając ponowne wykorzystanie odzyskanych surowców do produkcji nowych przedmiotów.

Sprawdź

Loading...