Lodówka Side By Side Total No Frost MPM-439-SBS-15/ND

LODÓWKA SIDE BY SIDE TOTAL NO FROST MPM-439-SBS-15/ND

Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-439-SBS-15/ND z kompresorem inwerterowym, to idealne rozwiązanie dla dużej rodziny, a także dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania oraz elegancki design. Bogate wyposażenie oraz wysoka jakość materiałów sprawi, że urządzenie stanie się wyjątkowym i niezastąpionym elementem Twojej kuchni!

FUNKCJONALNOŚĆ

Technologia NO FROST, dzięki której nie musisz ręcznie rozmrażać lodówki i zamrażalnika. Polega ona na wprowadzeniu do środka urządzenia suchego powietrza poprzez specjalne kanały. Układ wentylacyjny wymusza obieg zimnego powietrza, wyprowadzając całą wilgoć na zewnątrz. W ten sposób szron i lód nie gromadzą się na żywności, półkach czy ściankach lodówki. Szron osadza się w specjalnej komorze, gdzie następuje jego rozmrażanie i usuwanie.
SUPER chłodzenie i SUPER mrożenietryb SMART lub tryb ECO. Możliwość wyboru jednego z trzech inteligentnych trybów pracy, pozwoli na optymalne wykorzystanie energii i dopasowanie pracy urządzenia do Twoich aktualnych potrzeb.


Duża pojemność lodówki sprawia, że jest to idealne urządzenie nawet dla dużej rodziny. Pojemność w części chłodniczej wynosi aż 288 L, a zamrażarki 151 L. Bez trudu znajdziesz miejsce na duże zakupy, a także zamrozisz zapasy na dłuższy czas.

BOGATE WYPOSAŻENIE

Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-439-SBS-15/ND posiada bardzo dobrze przemyślane rozwiązania i praktyczne wyposażenie, dzięki czemu z łatwością znajdziesz miejsce na wszystkie produkty, zachowując jednocześnie porządek w lodówce.

W części chłodniczej, dzięki wielu półkom, balkonikom na drzwiach czy pojemnikowi na jajka, każdy produkt znajdzie dla siebie odpowiednie i łatwo dostępne miejsce. A specjalna szuflada na owoce i warzywa, zachowa ich świeżości przez dłuższy czas.
W pojemnej zamrażarce również jest do dyspozycji wiele półek, balkoników, a nawet przydatny pojemnik na kostki lodu. Te rozwiązania zdecydowanie ułatwią przechowywanie dużych zapasów żywności, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na częstym robieniu zakupów!
Oświetlenie LED, pozwoli Ci na wygodne korzystanie z lodówki o każdej porze dnia i nocy. Z łatwością znajdziesz potrzebne produkty.

DOZOWNIK WODY

Lodówka Side by Side Total No Frost MPM-439-SBS-15/ND przykuwa uwagę bardzo stylowym designem. Podwójne drzwi, proste fronty i wykończenie w kolorze szczotkowanej stali nierdzewnej powodują, że urządzenie prezentuje się bardzo elegancko i doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej aranżacji.

Dozownik wody umieszczony na drzwiach lodówki, pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób napić się wody. Poczuj wygodę użytkowania i Zapomnij o kupowaniu wody butelkowanej.


Wyświetlacz elektroniczny ze sterowaniem dotykowym, umieszczony nad dozownikiem, pozwoli na szybką i wygodną regulację temperatury oraz wybór odpowiedniego trybu pracy.
Co ważne, został on również wyposażony w blokadę rodzicielką, która chroni przed przypadkową zmianą ustawień. Panel stanowi nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również designerski dodatek, który nadaje urządzeniu nowoczesny i atrakcyjny wygląd.

KOMPRESOR INWERTEROWY

Szukasz energooszczędnej lodówki, która nie hałasuje? Ten model jest dedykowany dla Ciebie!

Nasza lodówka Side by Side Total No Frost MPM-439-SBS-15/ND została wyposażona w kompresor inwerterowy. Charakteryzuje się on przede wszystkim lepszą wydajnością i nowoczesną konstrukcją, która pobiera zdecydowanie mniej prądu, przy jednoczesnym ograniczeniu hałasu do minimum.
Moc działania uzależniona jest od wewnętrznej temperatury urządzenia, co pozwala na optymalne wykorzystanie energii. Dzięki takiemu rozwiązaniu, urządzenie jest bardzo ekonomiczne, a jego cicha praca pozwoli na niezakłócone i komfortowe użytkowanie.

POZOSTAŁE PARAMETRY TECHNICZNE


Klasa energetyczna: E

Pojemność całkowita brutto: 469 l

Masa urządzenia netto: 77 kg

Masa urządzenia brutto: 84 kg

Max. Poziom hałasu: 39 dB

Zasilanie: 230 V ̴ 50 Hz

Roczne zużycie energii: 286 kWh/rok

Unikatowa głębokość59 cm - dzięki czemu, lodówka nie wystaje przed linię zabudowy meblowej


USP3
Wymiary 177 x 90 x 59 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Total No Frost
USP1
Kompresor inwerterowy
Funkcje
● dozownik wody
● funkcje Eco, Smart; Super chłodzenie i Super mrożenie
● kompresor inwerterowy
● oświetlenie LED
● sterowanie elektroniczne dotykowe
● system odszraniania (chłodziarka/zamrażarka): NO FROST
● temperatura zamrażarki: -18°C
● zdolność zamrażania: 11,2 kg/24 h
Wyposażenie
● dzielone półki na drzwiach chłodziarki i zamrażarki
● ilość przedziałów w zamrażarce: 4 półki + 2 szuflady
● ilość półek w chłodziarce: 4 + 2 szuflady
● pojemnik na jaja
● rolki jezdne
Parametry
● czynnik chłodniczy: R600a/75 g
● klasa energetyczna E
● kolor inox
● masa urządzenia brutto: 84 kg
● masa urządzenia netto: 77 kg
● pojemność całkowita: 469 l brutto
Produkt dodano do porównania.