Kuchnie elektryczne

Kuchnie elektryczne

Minikuchnia SMK-03
MPM
Minikuchnia SMK-03
  • Płyta indukcyjna z dwoma polami grzejnymi
  • Lodówka z zamrażalnikiem
  • Wymiary 94 x 100 x 60 cm (wys. x szer. x gł.)
2 194,31 zł
Kup u partnera
Wybór odpowiedniej kuchni jest bardzo ważny, ponieważ gwarantuje on komfort przygotowywania...

Wybór odpowiedniej kuchni jest bardzo ważny, ponieważ gwarantuje on komfort przygotowywania posiłków. Często wybieranym rozwiązaniem są kuchnie elektryczne wolnostojące, które są bardzo wydajne i funkcjonalne. Na naszej stronie znajdziesz profesjonalne urządzenia, dzięki którym zapewnisz sobie idealne warunki do przyrządzania przekąsek, dań i deserów.

Zastosowanie kuchni elektrycznych

Kuchnie elektryczne złożone są z płyty i piekarnika zasilanego za pomocą energii elektrycznej. Takie urządzenie dostępne jest w wersji wolnostojącej. W tej zakładce prezentujemy kuchnie elektryczne wolnostojące, które świetnie sprawdzą się w każdej kuchni.

Kuchnie elektryczne są niezastąpione szczególnie w domach, do których nie doprowadzono gazu. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest kuchenka gazowa z obsługową butlą gazową, którą trzeba regularnie wymieniać lub nowoczesne, bezobsługowe kuchnie elektryczne, które zawsze są gotowe do użytkowania.

Nasza firma MPM agd S.A. produkuje wysokiej jakości kuchnie elektryczne, które dopasowane są do potrzeb naszych klientów. Kuchnie elektryczne wolnostojące możesz ulokować w dowolnym miejscu w kuchni. Może to być obok blatu, przy zlewie lub w całkowitym odosobnieniu. Ułożenie urządzenia zależy wyłącznie od Twoich preferencji, co jest jego znaczącą zaletą.

Wytrzymałe i bezpieczne kuchnie elektryczne

Kuchnie elektryczne dostępne na naszej stronie zostały wykonane z solidnych materiałów, sprawiających, że urządzenia są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Cechuje je również wysoka trwałość, pozwalająca na użytkowanie sprzętu przez wiele lat. Kupując naszą kuchnię, możesz mieć pewność, że jest to opłacalna inwestycja.

Oferowane przez nas kuchnie elektryczne, dzięki dopracowaniu wszystkich elementów są wytrzymałe, a także bezpieczne. Dobór stosownych materiałów sprawia, że korzystanie z urządzenia jest również bardzo komfortowe. Mowa tutaj m.in. o nienagrzewających się szybach piekarnika, które mają duże znaczenie, szczególnie jeśli w domu mieszkają dzieci.

Projektując nasze kuchnie elektryczne, zadbaliśmy również o to, by utrzymanie ich w czystości było bardzo proste. W tym celu wyposażyliśmy je w vitroceramiczne płyty, które są odporne na uszkodzenia i zarysowania. Gładką powierzchnię płyty wyczyścisz, przecierając jej powierzchnię wilgotną szmatką.

Funkcjonalne i energooszczędne kuchnie zasilane energią elektryczną

Nasza firma MPM agd S.A. dba o funkcjonalność i użyteczność produkowanych sprzętów. Dlatego też nasze kuchnie elektryczne wyposażyliśmy w szereg praktycznych rozwiązań, dzięki którym codzienne gotowe, smażenie i pieczenie jest jeszcze bardziej wygodne i przyjemne.

Kuchnie elektryczne mają dużą pojemność piekarników, umożliwiających przygotowanie smacznych posiłków dla całej rodziny. Kluczowe jest także staranne wykonanie poszczególnych elementów wyposażenia piekarnika, jak np. blacha do pieczenia czy drabinka suszarnicza. Dzięki temu możesz swobodnie włożyć i wyciągnąć z piekarnika dane dania.

Nasze kuchnie elektryczne posiadają również przydatne oświetlenie, możliwość wyboru sposobu ogrzewania oraz intuicyjny regulator temperatury. Oprócz funkcjonalności urządzenia są także energooszczędne. Wysoka klasa energetyczna sprawia, że zużywają one mniej prądu oraz generują niskie koszty bezpośredniego użytkowania.

Różnorodne kuchnie elektryczne MPM

Nasze kuchnie elektryczne marki MPM oferują duże możliwości przygotowywania najróżniejszych posiłków. Urządzenia są praktyczne, łatwe w utrzymaniu czystości, bezpieczne oraz estetyczne. Warto dodać, że klasyczną biel i czerń kuchni bez problemu dopasujesz do stylu urządzania kuchni.

Wszystkie kuchnie elektryczne wolnostojące mają 4 pola grzejne, ale różnią się między sobą mocą, masą, pojemnością piekarnika, wymiarami czy średnicami pól grzejnych. Kuchnie różnicuje także dodatkowe wyposażenie, np. pokrywa czy regulator temperatury.

Nasza firma oferuje również mini kuchnie elektryczne, które stanowią połączenie aż 4 sprzętów kuchennych. Jest to kuchenka elektryczna, zlewozmywak, lodówka z zamrażarką i szafka kuchenna w jednym. Urządzenie jest bardzo funkcjonalne, a kompaktowe rozmiary sprawiają, że świetnie sprawdzi się w małych mieszkaniach, domkach letniskowych, kawalerkach czy domach studenckich.

Kuchnia elektryczna czy gazowa - którą wybrać?

Nasza firma MPM agd S.A. produkuje różnorodne kuchnie elektryczne, dzięki czemu możesz wybrać taką, która w największym stopniu będzie dopasowana do Twoich preferencji i możliwości finansowych. Na naszej stronie znajdziesz nie tylko kuchnie elektryczne wolnostojące, ale również piekarniki do zabudowy.

Co więcej, oferujemy kuchnie elektryczne, a także modele gazowe. Wśród bogatego asortymentu naszej firmy każdy klient na pewno bez problemu znajdzie idealny dla siebie produkt. Zachęcamy do dokonywania zakupów, a w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących produkowanych przez nas urządzeń zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

Loading...