Grille

Grille

Grill elektryczny PSC-140/B
Sam Cook
Grill elektryczny PSC-140/B
  • Elegancki design – szklany panel obudowy
  • Dotykowy panel sterujący z wyświetlaczem LED
  • Możliwość wyboru jednego z pięciu programów automatycznych
365,04 zł
Kup u partnera
W naszym sklepie oferujemy między innymi przeróżne grille elektryczne , dzięki którym można...

W naszym sklepie oferujemy między innymi przeróżne grille elektryczne, dzięki którym można doskonale spędzić czas ze swoją rodziną na działce, balkonie lub tarasie. Z łatwością przygotujesz na nich wyśmienite mięso, ciekawe dania oparte na warzywach, jak i owoce czy nietypowe przysmaki. Wszystkie są mocne, trwałe i wytrzymałe – z łatwością zapewnią wiele lat intensywnego użytkowania w każdych warunkach.

Złóż zamówienie jeszcze dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy na wszystkie pytania tak szybko, jak to możliwe, a przy tym także przekażemy wszystkie szczegóły dotyczące budowy, technologii czy ciekawych funkcji oferowanych przez wybrane urządzenia.

Do czego służą grille elektryczne?

Grille elektryczne z pewnością doskonale zna każdy, kto lubi spędzać czas z rodziną lub znajomymi na tarasie, w ogrodzie, altanie czy na balkonie. Standardowe grille na paliwo stałe, np. na węgiel lub pellet, generują bardzo dużo dymu. To prowadzi do dwóch istotnych wad – przede wszystkim nie można ich używać w gęstej zabudowie, a sam dym nie jest zdrowy i zawiera mnóstwo czynników kancerogennych. Grille elektryczne dostępne w naszym sklepie opiekają jedzenie poprzez podgrzewanie płyt grzewczych i w ten sposób każdy może je zastosować dosłownie wszędzie – również na balkonie w bloku. W trakcie podgrzewania nie powstaje dym, który w innych urządzeniach może prowadzić do wielu nieprzyjemnych następstw ze strony organizmu. Z tego względu warto wybrać grille elektryczne.

Grille – funkcje, które trzeba znać

Grille podgrzewają żywność ułożoną na płycie za pomocą kilku termostatów – przeważnie po jednym na każdą stronę. Dzięki temu można po obu stronach płyt przypiekać potrawy w zupełnie różnej temperaturze i z jednej strony przyrządzić ulubioną rybę, a z drugiej – ciekawe przysmaki na ciepło. Same płyty grzejne są bardzo trwałe i gładkie, dzięki czemu nie przywiera do nich charakterystyczny, lepki brud powstały na skutek wytapiania tłuszczu z pożywienia. Duże, czytelne wyświetlacze LED w niektórych modelach znacznie ułatwiają dostosowanie temperatury do potrzeb i oczekiwań gości oraz sposobu przyrządzania danej potrawy. W innych wariantach mogą to być także klasyczne i w dalszym ciągu bardzo lubiane gałki i pokrętła. Grille elektryczne dostępne w naszym sklepie są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy wyjąć płytę grzejną i umyć ją pod bieżącą wodą lub bez wyjmowania przemyć miękką gąbką, ewentualnie z dodatkiem detergentu zaprojektowanego specjalnie w tym celu. Dla kucharza z pewnością bardzo istotna będzie także funkcja timer – dzięki niej ustawisz czas, po którym grill się całkowicie wyłączy, a także lampki kontrolne. Można za ich pomocą śledzić i doglądać pracę urządzenia przez cały czas eksploatacji.

Prawie wszystkie grille elektryczne dają dwie możliwości ich zastosowania. Standardowo potrawy opieka się na jednej stronie, po rozłożeniu grilla „na boki” niczym książkę. Dzięki temu mistrz grillowania może stale doglądać swoje potrawy, zmieniać ich pozycję czy sprawdzać ich poziom wysmażenia. Grille dostępne w naszym sklepie można jednak używać również w formie zamkniętej, wówczas za jednym razem można opiekać potrawy z obu stron jednocześnie. W takim ułożeniu płyt grill może być używany jako opiekacz np. do kanapek czy tortilli.

Czym się kierować podczas zakupu grilla elektrycznego?

Podczas zakupu grilla elektrycznego koniecznie zastanów się nad sposobem jego użytkowania oraz planami. Miej na uwadze fakt, że sezon grillowy w naszym kraju rozpoczyna się w maju, a kończy we wrześniu. Dotyczy jednak głównie grilli na pellet oraz węgiel, gdyż to one, siłą rzeczy, muszą być stawiane na zewnątrz ze względu na odprowadzanie spalin. Inaczej jest w przypadku grilli elektrycznych. Można je postawić pod zadaszeniem, na bardzo ciasnym balkonie, na tarasie czy w ulubionej altance na swojej posesji. To jednak nie wszystko – grill elektryczny to urządzenie typu AGD, z którego można korzystać również we własnym domu! Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań do kontaktu z naszymi pracownikami.

Loading...