Minibar termoelektryczny MPM-30-MBS-06

Minibar termoelektryczny MPM-30-MBS-06 to kompaktowe i funkcjonalne urządzenie. Znakomicie sprawdzi się jako wyposażenie apartamentów, pokoi hotelowych i wnętrz, w których liczy się każdy centymetr powierzchni. Wyróżnia się nie tylko jakością wykonania i mocnymi parametrami, ale też klasycznym, eleganckim wyglądem. W zależności od potrzeb model MPM-30-MBS-06 może służyć jako urządzenie wolnostojące lub w zabudowie.

Minibar termoelektryczny MPM-30-MBS-06 wyposażony został w wiele praktycznych rozwiązań, w tym system automatycznego odszraniania, regulację temperatury i nowoczesne oświetlenie LED. Pracuje bezgłośnie, wykorzystując technologię eliminującą szmery. Dzięki temu może być użytkowana w pokojach hotelowych, nie zakłócając odpoczynku.

Minibar termoelektryczny MPM-30-MBS-06 do chłodzenia wykorzystuje efekt Peltiera. To technologia wykorzystywana także w zaawansowanych urządzeniach elektronicznych nowej generacji. Pozwala na skuteczne chłodzenie i precyzyjną regulację temperatury. Jest przyjazna środowisku, a konstrukcja wewnętrznego modułu nie zawiera freonu.

Wnętrze minibaru termoelektrycznego MPM-30-MBS-06 zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Urządzenie oferuje 29 litrów pojemności, 2 półki wewnętrzne, 2 półki umiejscowione na drzwiach i system blokady butelek, który zapobiega ich przypadkowemu przewracaniu się.

Moc
60 W
USP3
Wymiary 40 x 53 x 24 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Oświetlenie LED
USP1
Pojemność 29 l
Zasilanie
220-240 V, 50/60 Hz
Wymiary (WxSxG) [cm]
53 x 40 x 43
Funkcje
termoelektryczna – efekt Peltiera, regulacja temperatury, bezszmerowa praca, brak freonu, automatyczne odszranianie, możliwość zabudowy
Wyposażenie
2 półki, blokady butelek, 2 półki na drzwiach
Kolor
czarny
Rodzaj oświetlenia
LED
klasa energetyczna
F
Pojemność całkowita
29 l
Produkt dodano do porównania.