Hero image

MPM to polska firma i marka zmechanizowanego sprzętu AGD z ponad 30 letnią tradycją

Od momentu powstania marki w 1989 roku nieustannie ulepszamy nasze produkty, tak, by dostarczać klientom rozwiązania najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znaleźć można produkty ułatwiające prace w kuchni, codzienną pielęgnację czy dbanie o dom. Nasze marki to: MPM, Sam Cook, Haus & Luft, Smile.

Jak to robimy

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować przemyślane, szyte na miarę rozwiązania, które każdego roku trafiają do polskich domów. Idziemy z duchem czasu, umiejętnie wykorzystując najnowsze technologie, ale nie zapominamy przy tym o odpowiedzialności za ludzi i poszanowaniu środowiska naturalnego. Stale poszerzamy nasze portfolio, kładąc nacisk na jakość, energooszczędność i funkcjonalność oferowanych rozwiązań. Jako jedna z niewielu firm z branży AGD prowadzimy własny park serwisowy i oferujemy usługę door-to-door.

  • Własny serwis
  • Wysoka jakość w dobrej cenie
  • Autorskie rozwiązania
About us image
About us image

Z Milanówka na cały kraj (i nie tylko)

Serce MPM to podwarszawski Milanówek, w którym mieści się siedziba firmy. Produkty z naszym logo dostępne są w całej Polsce, w największych sklepach i marketach ze sprzętem AGD. Nie poprzestajemy jednak na rynku krajowym – stale poszerzamy obszar naszej działalności o kolejne kraje. Dziś produkty z logo MPM sprzedawane są we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Belgii, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Czarnogórze, Słowenii, Rumunii, Czechach, Armenii, Mołdawii, Estonii oraz na Węgrzech, Słowacji, Litwie, Łotwie, Ukrainie.

About us image

Polska gościnność

Od ponad 30 lat projektujemy i produkujemy urządzenia, które znalazły swoje stałe miejsce w wielu polskich domach. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam oferować rozwiązania dostosowane do zmieniających się potrzeb i stylów życia Polaków. Dzięki naszym produktom codzienne czynności stają się łatwiejsze, a przyjmowanie gości to radość i przyjemność zarówno dla zaproszonych, jak i gospodarzy.

Odwiedź nasze social media
Poznajmy się bliżej!

Loading...