Hero image

MPM to polska firma i marka zmechanizowanego sprzętu AGD z blisko 30 letnią tradycją

Od momentu powstania marki w 1989 roku nieustannie ulepszamy nasze produkty, tak, by dostarczać klientom rozwiązania najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znaleźć można produkty ułatwiające prace w kuchni, codzienną pielęgnację czy dbanie o dom. Nasze marki to: MPM, Sam Cook, Haus & Luft, Smile.

Jak to robimy

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować przemyślane, szyte na miarę rozwiązania, które każdego roku trafiają do polskich domów. Idziemy z duchem czasu, umiejętnie wykorzystując najnowsze technologie, ale nie zapominamy przy tym o odpowiedzialności za ludzi i poszanowaniu środowiska naturalnego. Stale poszerzamy nasze portfolio, kładąc nacisk na jakość, energooszczędność i funkcjonalność oferowanych rozwiązań. Jako jedna z niewielu firm z branży AGD prowadzimy własny park serwisowy i oferujemy usługę door-to-door.

  • Własny serwis
  • Wysoka jakość w dobrej cenie
  • Autorskie rozwiązania
About us image
About us image

Z Milanówka na cały kraj (i nie tylko)

Serce MPM to podwarszawski Milanówek, w którym mieści się siedziba firmy. Produkty z naszym logo dostępne są w całej Polsce, w największych sklepach i marketach ze sprzętem AGD. Nie poprzestajemy jednak na rynku krajowym – stale poszerzamy obszar naszej działalności o kolejne kraje. Dziś produkty z logo MPM sprzedawane są m.in. na Węgrzech, Ukrainie, Litwie, Łotwie oraz w Estonii, Słowacji, Serbii i Rumunii.

About us image

Polska gościnność

Od ponad 30 lat projektujemy i produkujemy urządzenia, które znalazły swoje stałe miejsce w wielu polskich domach. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam oferować rozwiązania dostosowane do zmieniających się potrzeb i stylów życia Polaków. Dzięki naszym produktom codzienne czynności stają się łatwiejsze, a przyjmowanie gości to radość i przyjemność zarówno dla zaproszonych, jak i gospodarzy.

Odwiedź nasze social media.
Poznajmy się bliżej!

MPM to polski producent zmechanizowanego sprzętu AGD. Firma obecna jest
na rynku od 1989 roku, a w jej ofercie znaleźć można ponad 250 produktów
ułatwiających pracę w kuchni, codzienną pielęgnację czy dbanie o dom.

Zobacz więcej

Sam Cook to linia produktów z segmentu premium, stworzona przez ekspertów
z myślą o najbardziej wymagających pasjonatach gotowania.  W ofercie marki znaleźć można profesjonalne sprzęty do gotowania, powstałe we współpracy
z najlepszymi szefami kuchni.

Zobacz więcej

Haus&Luft to marka, która łączy w sobie nowoczesną, zaawansowaną technologię
i troskę o dobro natury oraz podniesienie komfortu życia. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości urządzenia poprawiające czystość i jakość powietrza.

Zobacz więcej

Smile to marka sprzętów wyposażenia kuchni i domu oraz akcesoriów kuchennych, które wyróżnia wysoka jakość i funkcjonalność. Produkty tej linii powstały z myślą
o potrzebach miłośników gotowania.

Zobacz więcej

Produkt dodano do porównania.