Minibar termoelektryczny MPM-30-MBS-06L
Minibar termoelektryczny MPM-30-MBS-06L
Poprzedni
Następny
Index: MPM-30-MBS-06L

Minibar termoelektryczny MPM-30-MBS-06L

Zakres od A do G
  • Szklany front drzwi
  • Pojemność 29l
  • Wymiary 53 x 40 x 43 cm (wys. x szer. x gł.)
Kup u partnera
Mini bar termoelektryczny MPM-30-MBS-06L

Schłodzone napoje lub przekąski zawsze pod ręką? Mini bar termoelektryczny MPM-30-MBS-06L, to idealne rozwiązanie zarówno do pokoi hotelowych, biur, domków letniskowych, jak i do domowej piwniczki lub spiżarni. Dzięki niewielkim gabarytom, swobodnie możesz go zabrać ze sobą również na wakacje.

FUNKCJONALNOŚĆ

Regulacja temperatury - Minibar termoelektryczny MPM-30-MBS-06/L jest wyposażony w termostat, który pozwala na regulację temperatury wewnątrz urządzenia. Dzięki temu możesz dostosować temperaturę do swoich potrzeb i przechowywać napoje w odpowiednich warunkach.
Automatyczne odszranianie – pozwoli Ci zapomnieć o ręcznym rozmrażaniu urządzenia, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas i wysiłek.

WYPOSAŻENIE

Minibar termoelektryczny MPM-30-MBS-06L został wyposażony w 2 półki z regulacją wysokości, 2 balkoniki na drzwiach oraz blokady butelek, które gwarantują, że napoje będą stały stabilnie i nie przewrócą się.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIE

Minibar termoelektryczny MPM-30-MBS-06 wykorzystuje system oparty na efekcie Peltiera, co oznacza, że nie ma potrzeby korzystania z substancji chłodniczych, takich jak freony, które są szkodliwe dla środowiska. To ekologiczne rozwiązanie, które dba nie tylko o Twój komfort, ale również o naszą planetę.

ELEGANCKI DESIGN

Minibar termoelektryczny MPM-30-MBS-06L to połączenie funkcjonalności oraz wyjątkowego designu. Elegancki, czarny front wykończony szkłem, idealnie wkomponuje się w stylowe wnętrze i doda mu charakteru.

DOPASOWANIE DO WNĘTRZA

Możliwość zabudowy – minibar może służyć nie tylko jako urządzenie wolnostojące, ale również można je swobodnie zamontować w zabudowie meblowej i odpowiednio wkomponować w aranżację swojego wnętrza, jednocześnie maksymalnie wykorzystując przestrzeń. Ważne jest, aby przy montażu pamiętać o zachowaniu odpowiedniej wentylacji, dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia.
Drzwi prawo/lewo - możliwość zmiany stron otwierania drzwi, pozwoli dostosować kierunek ich otwierania do swoich indywidualnych potrzeb lub układu przestrzeni w pomieszczeniu, w którym lodówka będzie umieszczona. Ta funkcja zapewnia elastyczność w ustawieniu urządzenia i ułatwia korzystanie z niego w różnych warunkach.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Oświetlenie wnętrza - pozwoli Ci na wygodne korzystanie z minibaru o każdej porze dnia i nocy. Z łatwością znajdziesz potrzebne produkty.

Bezszmerowa praca - urządzenie działa w sposób absolutnie niezauważalny, nie zakłócając codziennego funkcjonowania i najważniejsze - nie przeszkadza w spokojnym śnie.

POZOSTAŁE PARAMETRY TECHNICZNE

Masa urządzenia netto: 12 kg

Masa urządzenia brutto: 14 kg

Roczne zużycie energii elektrycznej: 86 kWh/rok

Zasilanie: 220-240 ̴ 50 Hz

USP3
Wymiary 53 x 40 x 43 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Pojemność 29l
USP1
Szklany front drzwi
Funkcje
● automatyczne odszranianie
● bezszmerowa praca
● brak freonu
● drzwi lewo/prawo
● kolor: czarny
● możliwość zabudowy
● oświetlenie wnętrza LED
● regulacja temperatury
● szklany front drzwi
Wyposażenie
● 2 półki
● 2 półki na drzwiach
● blokady butelek
Parametry
● masa urządzenia brutto: 16,5 kg
● masa urządzenia netto: 15 kg
● moc: 60 W
● roczne zużycie energii elektrycznej: 86 kWh/rok
● zasilanie: 220-240 V ~ 50 Hz

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...