Minibar termoelektryczny MPM-35-MBV-07 to nowoczesne i kompaktowe urządzenie, które doskonale sprawdzi się jako wyposażenie apartamentów, pokoi hotelowych i innych reprezentacyjnych pomieszczeń. Wyróżnia się klasycznym, eleganckim wyglądem. Przeszklone drzwiczki pozwalają eksponować zawartość minibaru.

W minibarze termoelektrycznym MPM-35-MBV-07 zastosowano szereg funkcjonalnych rozwiązań. Drzwi urządzenia zamontujemy zarówno po prawej jak i po lewej stronie. Automatyczny system odszraniania znacznie ułatwia utrzymane urządzenia w czystości, a oświetlenie LED sprawia, że korzystanie z urządzenia jest komfortowe i bez trudu znajdziemy to, czego szukamy.
Dużym atutem MPM-35-MBV-07 jest bezszmerowa praca. Urządzenie działa dyskretnie i nie burzy komfortu gości.

Minibar termoelektryczny MPM-35-MBV-07 można wykorzystać jako urządzenie wolnostojące lub do zabudowy. Do własnych preferencji dostosujemy je także pod względem ustawień temperatury (wygodna regulacja za pomocą pokrętła) i ergonomii wnętrza (możliwość zmiany wysokości półek).

Minibar termoelektryczny MPM-35-MBV-07 do chłodzenia wykorzystuje efekt Peltiera. To technologia wykorzystywana także w zaawansowanych urządzeniach elektronicznych nowej generacji. Pozwala na skuteczne chłodzenie i precyzyjną regulację temperatury. Jest przyjazna środowisku, a konstrukcja wewnętrznego modułu nie zawiera freonu.

Moc
60 W
USP3
Wymiary 40 x 53 x 43 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Automatyczny system odszraniania
USP1
Pojemność 34 l
Zasilanie
220-240 V, 50/60 Hz
Funkcje
termoelektryczna – efekt Peltiera, regulacja temperatury, bezszmerowa praca, brak freonu, automatyczne odszranianie, możliwość zabudowy
Kolor
czarny
Waga (kg)
12
Rodzaj oświetlenia
LED
Produkt dodano do porównania.