Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MZE-21/RS
Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MZE-21/RS
Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MZE-21/RS
Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MZE-21/RS
Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MZE-21/RS
Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MZE-21/RS
Poprzedni
Następny
Index: MZE-21/RS

Żelazko parowe ze stopą ceramiczną MZE-21/RS

  • Uderzenie pary 180 g/min.
  • Funkcja AUTO-SHUT OFF (strażak)
  • Moc: 2800 W
129,27 zł
Kup u partnera

Żelazko parowe MZE-21/RS

image

Prasuj pełną parą! Poznaj żelazko parowe MZE-21/RS o mocy 2800Wze stopą ceramiczną i mocnym uderzeniem pary do 180 g/min, dzięki któremu błyskawicznie wyprasujesz nawet uporczywe zagniecenia.

image

Mocny wyrzut pary

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się zagnieceń z ubrań? Wybierz żelazko MZE-21/RS z mocnym uderzeniem pary - 180 g/min., które bez problemu poradzi sobie nawet z trudnymi do wyprasowania tkaninami tj. len czy bawełna. Przezroczysty zbiornik na wodę o pojemności 400 ml gwarantuje wydajność i swobodną kontrolę ilości wody. W każdej chwili możesz sprawdzić, ile płynu zostało i uzupełnić wedle potrzeby. Pomocny w prasowaniu będzie także spryskiwacz, który umożliwia rozpylanie wody na prasowanych tkaninach. Funkcja ta przydaje się szczególnie podczas prasowania mocno zagniecionych materiałów.

Prasowanie w pionie i poziomie

Teraz możesz prasować w pionie i poziomie, bez żadnych ograniczeń. Żelazko parowe MZE-21/RS dzięki funkcji VERTICAL IRONING dostosowuje się do Twoich potrzeb. Nie musisz rozkładać deski, aby szybko przeprasować strój na wieczorne wyjście. Bez względu na to, czy jest to sukienka na wieszaku, spodnie na stojaku, model MZE-21/RS idealnie wyprasuje wszystkie zgniecenia.

image
image

Stopa ceramiczna

Stopa ceramiczna w żelazku MZE-21/RS charakteryzuje się gładką powierzchnią, która umożliwia płynne i równomierne prasowanie. Ceramiczna powłoka ma wysoką odporność na zarysowania i nie przywiera, dzięki czemu możesz swobodnie prasować wszystkie rodzaje tkanin, bez ryzyka przypalenia materiału.

Regulacja temperatury i mocy

Nigdy więcej zniszczonych ubrań! Dzięki regulacji temperatury i mocy pary dostosujesz parametry żelazka MZE-21/RS do wybranych tkanin. Niezależnie od tego, czy prasujesz delikatny jedwab, bawełnę czy trudny do wyprasowania len, możesz wybrać odpowiednią temperaturę i moc, by uniknąć uszkodzenia materiału. Bez obaw wygładzisz też trudno dostępne miejsca, tj.: obszary wokół guzików czy wszywki, bez ryzyka ich zniszczenia, za to z doskonałym rezultatem prasowania.

image
image

Wygoda użytkowania

Prasowanie żelazkiem parowym MZE-21/RS jest przyjemnością. Sprzęt jest wyposażony w system ANTI-DRIP zapobiegający kapaniu wody przy prasowaniu w niskich temperaturach, dzięki czemu nie musisz obawiać się mokrych plam na tkaninach. System antywapienny ANTI-CALC hamuje odkładanie się kamienia w urządzeniu. Zapomnij także o czyszczenie żelazka, dzięki funkcji SELF CLEAN, sprzęt samoczynnie zrobi to za Ciebie.

Pełne bezpieczeństwo

Prasuj bez obaw! Żelazko parowe MZE-21/RS zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. O działaniu urządzenia poinformuje Cię lampka podłączenia do sieci, a funkcja AUTO SHUT-OFF (strażak) zagwarantuje samoczynne wyłączenie żelazka sygnalizowane dźwiękiem, kiedy Ty o tym zapomnisz.

image
USP3
Moc: 2800 W
USP2
Funkcja AUTO-SHUT OFF (strażak)
USP1
Uderzenie pary 180 g/min.
Funkcje
● funkcja AUTO SHUT-OFF (strażak) – elektroniczne bezpieczne wyłączenie żelazka sygnalizowane dźwiękiem
● funkcja SELF CLEAN - samooczyszczanie z osadu
● funkcja VERTICAL IRONING - prasowanie w pionie
● lampka kontrolna temperatury
● lampka podłączenia do sieci
● obrotowy przewód sieciowy o długości 2,5 m
● regulacja mocy pary, regulacja temperatury
● spryskiwacz
● stopa ceramiczna
● system ANTI-DRIP – zapobiega kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturach
● system antywapienny ANTI-CALC
● zbiornik na wodę o pojemności 400 ml
Wyposażenie
● miarka na wode
Parametry
● ciągły wyrzut pary 0-50 g/min.
● moc: 2400-2800 W
● uderzenie pary 180 g/min.
● zasilanie: 220-240V 50/60Hz
Do góry
Loading...