Parownica MZP-04
Parownica MZP-04
Parownica MZP-04
Parownica MZP-04
Parownica MZP-04
Parownica MZP-04
Parownica MZP-04
Parownica MZP-04
Parownica MZP-04
Parownica MZP-04
Parownica MZP-04
Poprzedni
Następny
Index: MZP-04

Parownica MZP-04

  • Wyświetlacz funkcji, funkcja EKO
  • Automatyczne wyłączanie (funkcja strażak)
  • Moc: 1200 W
129,27 zł
Kup u partnera

Parownica MZP-04

image

Nie lubisz spędzać długich godzin na prasowaniu ubrań? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Poznaj parownicę do ubrań MZP-04, która wyręczy Cię w prasowaniu delikatnych tkanin oraz grubych i ciężkich materiałów, zarówno w domu, jak i w podróży. Nie musisz używać deski do prasowania. Wystarczy wyjąć z szafy ulubioną sukienkę czy bluzkę i użyć parownicy od MPM

image

Komfort dla ubrań

Dzięki ciągłemu wyrzutowi pary (do 22 gr/min) urządzenie MZP-04 doskonale usuwa zagniecenia, pracuje zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej. Parownica sprawdzi się także przy domowych tekstyliach typu zasłony, obrusy czy tapicerowane elementy kanap. Prasowanie parą jest szczególnie przydatne w przypadku struktur i miejsc, do których trudno dotrzeć jest żelazkiem. Elementom odzieży takim jak zakładki, fałdy, falbany zdecydowanie łatwiej jest nadać odpowiedni kształt kierując na nie strumień pary. Parownica MZP-04 nadaje się zarówno do tkanin delikatnych (jedwab, kaszmir) oraz do cięższych, wełnianych płaszczy czy swetrów . Skorzystaj z nakładki ze szczotką z włosia , gdy potrzebujesz dodatkowo oczyścić tkaninę np. z sierści zwierząt.

Szybko i bezpiecznie

Parownica MZP-04 nagrzewa się bardzo szybko , wystarczy około 10 sekund i jest gotowa do pracy. Głowica do wytwarzania pary stygnie bardzo szybko, co niweluje ryzyko oparzenia. Dzięki systemowi bezpieczeństwa urządzenie automatycznie wyłączy się, jeśli nie będzie używane przez kilka sekund.

image
image

Funkcjonalność

Nowoczesna parownica do ubrań MZP-04 posiada dotykowy panel funkcyjny – jedną ręką możesz włączyć i wyłączyć urządzenie oraz zmienić tryb pracy. Dopasuj moc pary wodnej do rodzaju tkaniny. Użyj trybu eko do mniejszych zagnieceń lub w przypadku gdy chcesz tylko odświeżyć materiał. Wyjmowany pojemnik na wodę (95 ml) pozwoli na skuteczną pracę przez kilka minut. O braku wody w pojemniku poinformuje sygnał dźwiękowy oraz migająca ikona na wyświetlaczu. Do prasowania możesz użyć samej głowicy wykończonej stalą szlachetną lub założyć na nią nakładkę ze szczotką.

Doskonała w podróży

Parownica MZP-04 ma ergonomiczny kształt, jest wygodna w użytkowaniu i lekka (650 gr). Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzi się w podróży – z łatwością umieścisz ją w walizce lub sportowej torbie. Nawet poza domem Twoje ubrania będą piękne i zadbane.

image
USP3
Moc: 1200 W
USP2
Automatyczne wyłączanie (funkcja strażak)
USP1
Wyświetlacz funkcji, funkcja EKO
Funkcje
● automatyczne wyłączanie (funkcja strażak)
● do wszystkich rodzajów tkanin: jedwab, kaszmir, wiskoza
● dwa tryby pracy: normalny i eco
● długi kabel sieciowy, ułatwiający pracę
● krótki czas nagrzewania – ok. 10 sekund
● odłączany zbiornik wody o pojemności 95 ml
● płyta parowa z metalową powłoką
● sygnalizacja braku wody w pojemniku
● sygnalizacja gotowości do pracy
● usuwa zagniecenia, odświeża ubrania i tekstylia bez użycia deski do prasowania
● wyświetlacz z przyciskiem włącz /wyłącz
Wyposażenie
● nakładka do usuwania zanieczyszczeń
Parametry
● moc: 1200 W
● strumień pary (do 22gr/min)
● waga: 0,65 kg
● zasilanie: 220-240V~ 50/60Hz
Do góry
Loading...