Index: MPM-4610-PH-02

Pralka automatyczna MPM-4610-PH-02

  • Pojemność wsadu 6 kg
  • Funkcja pary
  • Wymiary: 60cm x 85 cm x 47 cm (wys. x szer. x gł.)
Kup u partnera

Pralka automatyczna MPM-4610-PH-02

Pralka automatyczna MPM-4610-PH-02 z funkcją pary, to niezastąpione urządzenie typu slim z dużym wyborem programów, wygodnym i intuicyjnym panelem sterowania, a także silnikiem inwerterowym, który gwarantuje wysoką efektywność prania oraz cichą pracę. Co więcej, niebanalny design urządzenia z elementami w kolorze eleganckiej czerni, nada nowoczesnego charakteru Twojej łazience.

WIELE MOŻLIWOŚCI

15 programów głównych, odpowiednio dostosowanych do danego rodzaju wsadu, takich jak: bawełna 20°, kołdry, wełna, eco 40-60, tkaniny syntetyczne, pranie ręczne dla delikatnych rzeczy, szybki 15, sportowe, pranie mix, ciemne kolory, antyalergiczny z parą, dziecięce z parą, odwirowanie/wypompowywanie), płukanie, czyszczenie bębna.
Pranie wstępne, jest to dodatkowa opcja, poprzedzająca pranie zasadnicze, która znacznie ułatwi odpieranie plam. Dzięki temu, usuwanie mocnych zabrudzeń nie będzie już problemem.
Regulacja parametrów za pomocą panelu elektrycznego, umożliwia dopasowanie prędkości wirowania oraz temperatury prania do swoich preferencji.
Funkcja opóźnionego zakończenia, pozwala zaplanować moment zakończenia cyklu prania z wyprzedzeniem, co oznacza, że odzież będzie gotowa dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujemy.

SILNIK INWERTEROWY

Pralka MPM-4610-PH-02 została wyposażona w nowoczesny silnik inwerterowy. To rozwiązanie stanowi podstawę efektywnego prania oraz cichej pracy urządzenia.
Silnik inwerterowy wyróżnia energooszczędność, bezgłośna praca, a także trwałość, która gwarantuje długą żywotność urządzenia.

FUNKCJA STEAM

Teraz prasowanie pójdzie gładko! Pralka automatyczna MPM-4610-PH-02 z funkcją pary, wykorzystuje zaawansowaną technologię, w której cząsteczki pary delikatnie przenikają materiał rozluźniając go, co znacznie ułatwia późniejsze prasowanie. Dodatkowo, ubrania są przyjemnie odświeżone, a tkaniny miękkie i delikatne w dotyku.

ALLERGIC FREE

Program, który pozwoli Tobie i Twoim bliskim cieszyć się czystymi i świeżymi ubraniami bez ryzyka podrażnienia delikatnej skóry. Opcja ta idealnie sprawdzi się w przypadku dzieci oraz osób o wrażliwej, skłonnej do alergii skórze. System inicjuje dodatkowe płukanie, aby dokładnie usunąć z ubrań pozostałości detergentu, które mogą powodować alergie.

AQUA STOP

Funkcja Aqua-Stop zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc przed ewentualnymi wyciekami lub zalaniem, co może być szczególnie przydatne w przypadku awarii.

MODEL SLIM

Kompaktowy model MPM-4610-PH-02 pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w łazience, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich funkcji i programów pełnowymiarowej pralki. Ma zaledwie 47 cm głębokości, dzięki czemu idealnie sprawdzi się na niewielkim metrażu, a także z łatwością wkomponuje się w zabudowę meblową.

INTELIGENTNY SYSTEM

System ochrony niewyważenia, zabezpiecza pralkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. specjalny czujnik wykrywa nierównomierny rozkład rzeczy w bębnie i zmniejszy prędkość obrotową, zmniejszy wibracje, zatrzyma cykl i wyda ostrzegawczy sygnał dźwiękowy.

Automatyka wagowa, to system, który automatycznie ocenia wagę prania w bębnie i optymalizuje zużycie wody. Dzięki temu, przy mniejszym załadunku, pralka pobiera odpowiednio mniejszą ilość wody, co sprawia, że cały cykl jest bardziej ekonomiczny.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Wyświetlacz cyfrowy LED, nie tylko nadaje urządzeniu nowoczesnego wyglądu, ale również pozwoli na łatwe i szybkie ustawienie parametrów, podgląd czasu pracy oraz ustawienie dodatkowych funkcji. Ponadto, funkcja blokady uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień podczas pracy urządzenia.

POZOSTAŁE PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa energetyczna: C
Pojemność: 6 kg
Wirowanie: 1000 obroty/min
Zużycie wody przy programie ECO 40-60°: 37 L/cykl
Klasa efektywności wirowania: C
Poziom hałasu podczas wirowania: 74 dB
Klasa emisji hałasu akustycznego (faza wirowania): B

 

USP3
Wymiary: 60cm x 85 cm x 47 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Funkcja pary
USP1
Pojemność wsadu 6 kg
Funkcje
● Aqua Stop
● automatyka wagowa
● blokada drzwi podczas prania
● blokada podczas pracy
● funkcja opóźnionego zakończenia
● funkcja pary
● funkcja wyciszenia sygnału dźwiękowego
● otwarcie drzwi pod kątem 180°, co umożliwia łatwe załadowanie i rozładowanie pralki
● pranie wstępne (usuwanie mocnych zabrudzeń)
● silnik inwerterowy
● system ochrony niewyważenia/ochrona przed dużą wibracją i hałasem
● wybór prędkości odwirowania
● wybór temperatury prania i pranie w zimnej wodzie
● wyświetlacz cyfrowy LED
● zatrzymanie z wodą i wyłączenie wirówki (łatwe prasowanie)
Wyposażenie
● zasobnik proszku do prania z trzema przedziałami: pranie wstępne, pranie zasadnicze, uszlachetnianie (płyn zmiękczający, krochmal)
● zasobnik przystosowany zarówno do proszku jak i płynnych środków piorących
Parametry
● klasa efektywności wirowania w skali od G (min) do A (max): C
● klasa emisji hałasu akustycznego (faza wirowania): B
● poziom hałasu podczas wirowania, zgodnie klasyfikacją energetyczną EN 60704-4: 74 dB
● zużycie wody przy programie Eco 40-60: 37 l/cykl

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...