Pralka automatyczna MPM-5712-PV-40
Pralka automatyczna MPM-5712-PV-40
Pralka automatyczna MPM-5712-PV-40
Pralka automatyczna MPM-5712-PV-40
Poprzedni
Następny
Index: MPM-5712-PV-40

Pralka automatyczna MPM-5712-PV-40

  • Pojemność wsadu 7 kg
  • Funkcja pary
  • 85 cm x 60 cm x 50 cm (wys. x szer. x gł.)
Kup u partnera

Pralka automatyczna MPM-5712-PV-40

Odkryj rewolucyjną pralkę automatyczną MPM-5712-PV-40 z funkcją pary - delikatne usuwanie zagnieceń, głębokie odświeżanie tkanin i oszczędność czasu to tylko kilka z niezliczonych zalet tego niesamowitego urządzenia. Przygotuj się na nową jakość prania i przekonaj się, jak łatwo i skutecznie możesz zadbać o swoje ubrania!

WIELE MOŻLIWOŚCI

15 programów głównych, odpowiednio dostosowanych do danego rodzaju wsadu, takich jak: bawełna, bawełna 20°, bawełna z praniem wstępnym, wełna, eco 40-60°, tkaniny syntetyczne, pranie ręczne do delikatnych rzeczy, szybki 15, szybki 60, pranie mix, jeans, antyalergiczny, kolorowe, odwirowanie/wypompowywanie oraz płukanie.
Pranie wstępne, jest to dodatkowa opcja, poprzedzająca pranie zasadnicze, która znacznie ułatwi odpieranie plam. Dzięki temu, usuwanie mocnych zabrudzeń nie będzie już problemem.
Regulacja parametrów za pomocą panelu elektrycznego, umożliwia dopasowanie prędkości wirowania oraz temperatury prania do swoich preferencji.

FUNKCJA ''STEAM''

Teraz prasowanie pójdzie gładko! Pralka automatyczna MPM-5712-PV-40 z funkcją pary, wykorzystuje zaawansowaną technologię, w której cząsteczki pary delikatnie przenikają materiał rozluźniając go, co znacznie ułatwia późniejsze prasowanie. Dodatkowo, ubrania są przyjemnie odświeżone, a tkaniny miękkie i delikatne w dotyku.

ALLERGIC FREE

Program, który pozwoli Tobie i Twoim bliskim cieszyć się czystymi i świeżymi ubraniami bez ryzyka podrażnienia delikatnej skóry. Opcja ta idealnie sprawdzi się w przypadku dzieci oraz osób o wrażliwej, skłonnej do alergii skórze. System inicjuje dodatkowe płukanie, aby dokładnie usunąć z ubrań pozostałości detergentu, które mogą powodować alergie.

ROZWIĄZANIE DLA ZABIEGANYCH

Pralka MPM-5712-PV-40 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które żyją w biegu i mają mało czasu na domowe obowiązki. Program 60’ pozwoli na szybkie wypranie ubrań oszczędzając Twój czas, natomiast Program 15’ umożliwi błyskawiczne odświeżenie odzieży i pozbycie się z nich lekkich zabrudzeń, kurzu czy nieprzyjemnego zapachu.

INTELIGENTNY SYSTEM

System ochrony niewyważenia, zabezpiecza pralkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. specjalny czujnik wykrywa nierównomierny rozkład rzeczy w bębnie i zmniejszy prędkość obrotową, zmniejszy wibracje, zatrzyma cykl i wyda ostrzegawczy sygnał dźwiękowy.

Automatyka wagowa, to system, który automatycznie ocenia wagę prania w bębnie i optymalizuje zużycie wody. Dzięki temu, przy mniejszym załadunku, pralka pobiera odpowiednio mniejszą ilość wody, co sprawia, że cały cykl jest bardziej ekonomiczny.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Wyświetlacz cyfrowy LED, nie tylko nadaje urządzeniu nowoczesnego wyglądu, ale również pozwoli na łatwe i szybkie ustawienie parametrów, podgląd czasu pracy oraz ustawienie dodatkowych funkcji. Ponadto, funkcja zabezpieczenia przed dziećmi umożliwia zablokowanie przycisków, tak aby nie można było przypadkowo zmienić wybranego cyklu prania.

Otwieranie drzwi pod kątem 180 stopni, umożliwi Ci łatwe i wygodne załadowanie i rozładowanie pralki.

IDEALNE POŁĄCZENIE

Pralka automatyczna MPM-5712-PV-40 w zestawie z suszarką MPM-90-SH-41 to duet doskonały. Połączenie tych dwóch niezastąpionych urządzeń przynosi wiele korzyści i ułatwień, które sprawią, że Twoje codzienne czynności staną się mniej czasochłonne i bardziej efektywne. Co więcej, montując urządzenia jedno na drugim zyskasz wygodęfunkcjonalność i oszczędność przestrzeni. Urządzenia idealnie do siebie pasują pod względem parametrów, programów oraz wymiarów, a elegancki, jednakowy design stworzy harmonijną estetykę w Twojej łazience lub pralni.

POZOSTAŁE PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa energetyczna: D

Pojemność: 7 kg

Zużycie wody przy programie ECO 40-60°: 45 L/cykl

Klasa efektywności wirowania: B

Poziom hałasu podczas wirowania: 78 dB

Klasa emisji hałasu akustycznego (faza wirowania): C

USP3
85 cm x 60 cm x 50 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Funkcja pary
USP1
Pojemność wsadu 7 kg
Funkcje
blokada podczas pracy
otwarcie drzwi pod kątem 180°, co umożliwia łatwe załadowanie i rozładowanie pralki
● 15 programów głównych: bawełna, bawełna 20°, bawełna z praniem wstępnym, wełna, eco 40-60, tkaniny syntetyczne, pranie ręczne dla delikatnych rzeczy, szybki 15, szybki 60, pranie mix, jeans, antyalergiczny, kolorowe odwirowanie/wypompowywanie), płukanie
● automatyka wagowa
● blokada drzwi podczas prania
● funkcja pary
● możliwość stworzenia zestawą z suszarką MPM-90-SH-41
● opóźnienie rozpoczęcia prania od 1 do 24 godzin
● pranie wstępne (usuwanie mocnych zabrudzeń)
● system ochrony niewyważenia/ochrona przed dużą wibracją i hałasem
● wybór prędkości odwirowania
● wybór temperatury prania i pranie w zimnej wodzie
● wyświetlacz cyfrowy LED
● zatrzymanie z wodą i wyłączenie wirówki (łatwe prasowanie)
Wyposażenie
● zasobnik proszku do prania z trzema przedziałami: pranie wstępne, pranie zasadnicze, uszlachetnianie (płyn zmiękczający, krochmal)
● zasobnik przystosowany zarówno do proszku jak i płynnych środków piorących
Parametry
● klasa efektywności wirowania w skali od G (min) do A (max): C
● klasa emisji hałasu akustycznego (faza wirowania): C
● poziom hałasu podczas wirowania, zgodnie klasyfikacją energetyczną EN 60704-4: 78 dB
● zużycie wody przy programie Eco 40-60: 45 l/cykl

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...