Pralka automatyczna MPM-5610-PV-38
Pralka automatyczna MPM-5610-PV-38
Pralka automatyczna MPM-5610-PV-38
Poprzedni
Następny
Index: MPM-5610-PV-38

Pralka automatyczna MPM-5610-PV-38

  • Pojemność wsadu 6kg
  • Obroty 1000/min.
  • Wymiary: 85cm x 60cm x 50 cm (wys. x szer. x gł.)
1 015,45 zł
Kup u partnera

Pralka automatyczna MPM-5610-PV-38

Pralka MPM-5610-PV-10 to połączenie niezawodności i funkcjonalności. Urządzenie posiada pojemność wsadu 6 kg, bogaty wybór programów oraz szereg funkcji ułatwiających codzienne użytkowanie. Co więcej, wygodny i intuicyjny panel sterowania sprawia, że jest ono niezwykle łatwe i przyjemne w obsłudze.

WIELE MOŻLIWOŚCI

15 programów głównych, odpowiednio dostosowanych do danego rodzaju wsadu, takich jak: bawełna, bawełna 20°, bawełna z praniem wstępnym, wełna, eco 40-60°, tkaniny syntetyczne, pranie ręczne do delikatnych rzeczy, szybki 15, szybki 60, pranie mix, jeans, antyalergiczny, kolorowe, odwirowanie/wypompowywanie oraz płukanie.

Regulacja parametrów za pomocą panelu sterowania, umożliwia dopasowanie prędkości wirowania oraz temperatury prania do swoich preferencji.


Pranie wstępne, jest to dodatkowa opcja, poprzedzająca pranie zasadnicze, która znacznie ułatwi odpieranie plam. Dzięki temu, usuwanie mocnych zabrudzeń nie będzie już problemem.

FUNKCJONALNOŚĆ

Opóźnienie rozpoczęcia prania (nawet do 24 h), umożliwia ustawienie godziny, o której pralka ma rozpocząć pracę. Funkcja ta pozwala zaplanować, na kiedy pranie ma być gotowe, dzięki temu wyprana odzież nie będzie leżała długo w bębnie, czekając na nasz powrót do domu.

ALLERGIC FREE

Program, który pozwoli Tobie i Twoim bliskim cieszyć się czystymi i świeżymi ubraniami bez ryzyka podrażnienia delikatnej skóry. Opcja ta idealnie sprawdzi się w przypadku dzieci oraz osób o wrażliwej, skłonnej do alergii skórze. System inicjuje dodatkowe płukanie, aby dokładnie usunąć z ubrań pozostałości detergentu, które mogą powodować alergie.

ROZWIĄZANIE DLA ZABIEGANYCH

Pralka MPM-5610-PV-38 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które żyją w biegu i mają mało czasu na domowe obowiązki. Program 60’ pozwoli na szybkie wypranie ubrań oszczędzając Twój czas, natomiast Program 15’ umożliwi błyskawiczne odświeżenie odzieży i pozbycie się z nich lekkich zabrudzeń, kurzu czy nieprzyjemnego zapachu.

INTELIGENTNY SYSTEM

System ochrony niewyważenia, zabezpiecza pralkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. specjalny czujnik wykrywa nierównomierny rozkład rzeczy w bębnie i zmniejszy prędkość obrotową, zmniejszy wibracje, zatrzyma cykl i wyda ostrzegawczy sygnał dźwiękowy.

Automatyka wagowa, to system, który automatycznie ocenia wagę prania w bębnie i optymalizuje zużycie wody. Dzięki temu, przy mniejszym załadunku, pralka pobiera odpowiednio mniejszą ilość wody, co sprawia, że cały cykl jest bardziej ekonomiczny.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Wyświetlacz cyfrowy LED, nie tylko nadaje urządzeniu nowoczesnego wyglądu, ale również pozwoli na łatwe i szybkie ustawienie parametrów, podgląd czasu pracy oraz ustawienie dodatkowych funkcji. Ponadto, funkcja zabezpieczenia przed dziećmi umożliwia zablokowanie przycisków, tak aby nie można było przypadkowo zmienić wybranego cyklu prania.

Otwieranie drzwi pod kątem 180 stopni, umożliwi Ci łatwe i wygodne załadowanie i rozładowanie pralki.

POZOSTAŁE PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa energetyczna: E

Pojemność: 6 kg

Zużycie wody przy programie ECO 40-60°: 43L/cykl

Klasa efektywności wirowania: C

Poziom hałasu podczas wirowania: 74 dB

Klasa emisji hałasu akustycznego (faza wirowania): B

USP3
Wymiary: 85cm x 60cm x 50 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Obroty 1000/min.
USP1
Pojemność wsadu 6kg
Funkcje
● 15 programów głównych: bawełna, bawełna 20°, bawełna z praniem wstępnym, wełna, eco 40-60, tkaniny syntetyczne, pranie ręczne dla delikatnych rzeczy, szybki 15, szybki 60, pranie mix, jeans, antyalergiczny, kolorowe odwirowanie/wypompowywanie), płukanie
● automatyka wagowa
● blokada drzwi podczas prania
● blokada podczas pracy
● opóźnienie rozpoczęcia prania od 1 do 24 godzin
● otwarcie drzwi pod kątem 180°, co umożliwia łatwe załadowanie i rozładowanie pralki
● pranie wstępne (usuwanie mocnych zabrudzeń)
● system ochrony niewyważenia/ochrona przed dużą wibracją i hałasem
● wybór prędkości odwirowania
● wybór temperatury prania i pranie w zimnej wodzie
● wyświetlacz cyfrowy LED
● zatrzymanie z wodą i wyłączenie wirówki (łatwe prasowanie)
Wyposażenie
● zasobnik proszku do prania z trzema przedziałami: pranie wstępne, pranie zasadnicze, uszlachetnianie (płyn zmiękczający, krochmal)
● zasobnik przystosowany zarówno do proszku jak i płynnych środków piorących
Parametry
● klasa efektywności wirowania w skali od G (min) do A (max): C
● klasa emisji hałasu akustycznego (faza wirowania): B
● poziom hałasu podczas wirowania, zgodnie klasyfikacją energetyczną EN 60704-4: 74 dB
● zużycie wody przy programie Eco 40-60: 43 l/cykl

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...