Czajnik bezprzewodowy MCZ-71P
Czajnik bezprzewodowy MCZ-71P
Poprzedni
Następny
Index: MCZ-71P

Czajnik bezprzewodowy MCZ-71P

  • Włącznik Strix
  • Podświetlane wnętrze podczas gotowania wody
  • Pojemność 1,7 l
113,01 zł
Kup u partnera

Czajnik MCZ-71P

Model MCZ-71P to bezprzewodowy czajnik elektryczny zaprojektowany z myślą o miłośnikach elegancji i niestandardowych rozwiązań. Urządzenie ma pojemność 1,7 l moc 2200 W, co oznacza, że błyskawicznie i bez trudu przyrządzisz ciepły napój dla całej rodziny.

Włącznik STRIX

Czajnik elektryczny MCZ-71P posiada oryginalny włącznik brytyjskiej marki STRIX, który kontroluje pracę elektrycznych elementów urządzenia i przedłuża jego żywotność.

Podświetlane wnętrze czajnika

Podświetlane wnętrze czajnika podkreśla jego nowoczesny, elegancki design oraz informuje, że urządzenie jest w trakcie pracy. Gdy woda zagotuje się, podświetlenie czajnika gaśnie.

Dodatkowy filtr wymienny gratis

Filtr znajdujący się w dzióbku czajnika MCZ-71P zatrzymuje kamień i zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie. W zestawie znajdziesz drugi wymienny filtr gratis.

Obudowa ze stali nierdzewnej w połysku

Czajnik wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej w połysku, dlatego posłuży Ci przez długi czas, zachowując estetyczny i elegancki wygląd.

Dwustronny wskaźnik poziomu wody z podziałką

Czajnik bezprzewodowy MCZ-71P został wyposażony w dwustronny wskaźnik poziomu wody, dzięki któremu możesz kontrolować poziom napełnienia i podgrzewać tylko potrzebną ilość wody. Oszczędzasz czas i energię!

Obrotowa podstawa i zakryta grzałka

Czajnik elektryczny MCZ-71P ma stabilną, obrotową podstawę , która pozwala na wygodne zdejmowanie i odstawianie czajnika. Zakryta grzałka umieszczona na dnie urządzenia zapewnia doskonałe przewodzenie ciepła i ułatwia utrzymanie wnętrza dzbanka w czystości.

Dodatkowe funkcje

Czajnik MCZ-71P ma szereg funkcji niezbędnych do codziennego użytkowania: zabezpieczenie przed uruchomieniem bez zawartości i samoczynne wyłączenie po zagotowaniu wody, które zapewniają pełne bezpieczeństwo przed spaleniem grzałki. Dzięki automatycznej pokrywie czajnik otwiera się w łatwy sposób poprzez naciśnięcie przycisku.

USP3
Pojemność 1,7 l
USP2
Podświetlane wnętrze podczas gotowania wody
USP1
Włącznik Strix
Funkcje
● automatyczna pokrywa
● dwustronny wskaźnik poziomu wody z podziałką
● obudowa ze stali nierdzewnej
● podświetlane wnętrze czajnika
● stabilna obrotowa podstawa 360°
● zakryta grzałka
Wyposażenie
● wymienny filtr (2 szt.)
Parametry
● moc: 1850 - 2200 W
● pojemność 1,7 l
● zasilanie: 220-240 V ~50/60 Hz

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Części do tego produktu znajdziesz w zewnętrznym serwisie MPM www.mpmstrefa.pl

Części do tego produktu
Do góry
Loading...