Czajnik bezprzewodowy MCZ-105

Czajnik bezprzewodowy MCZ-105 o dużej pojemności 1,7 l, to urządzenie bardzo praktyczne i przede wszystkim bezpieczne. Wysoka jakość materiałów, uniwersalny, biały kolor, klasyczny design oraz szereg funkcji sprawią, że stanie się on nie tylko ładnym dodatkiem w kuchni, ale również niezawodnym sprzętem codziennego użytku.

PODWÓJNE ŚCIANKI


Bezpieczna użytkowanie - grube, podwójne ścianki tworzą izolację, dzięki której obudowa nie nagrzewa się podczas gotowania. Ponadto, zewnętrzna powłoka urządzenia wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie przewodzi ciepła.

Możesz więc bezpiecznie korzystać z urządzenia, bez ryzyka poparzenia, co jest bardzo ważne, zwłaszcza dla najmłodszych członków rodziny.

Cicha praca - podwójne ścianki tłumią dźwięk gotującej się wody, dzięki czemu czajnik pracuje bardzo cicho, a dodatkowo znacznie dłużej utrzymuje temperaturę wewnątrz urządzenia.

TRWAŁA KONSTRUKCJA


Dzbanek wewnętrzny zbudowany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej o jednolitej konstrukcji, która jest pozbawiona wszelkich łączeń lub spoiw. Taka budowa czajnika, czyni je niezwykle trwałym i niezawodnym. Nie musisz się więc martwić o problemy z rozszczelnieniem i przeciekaniem.

Zakryta grzałka, która pozwala na szybkie zagotowanie wody oraz znacznie łatwiejsze czyszczenie i odkamienianie urządzenia.

WYGODA UŻYTKOWANIA


Wygodny uchwyt oraz stabilna, obrotowa podstawa 360°, ułatwi użytkowanie zarówno osobom praworęcznym, jak i leworęcznym.
Automatyczna pokrywa pozwali na wygodne i szybkie napełnienie czajnika jedną ręką.

FUNKCJONALNOŚĆ


Duża pojemność 1,7 l umożliwi Ci przygotowanie znacznie większej ilości ulubionych napojów, za jednym razem.
Wskaźnik poziomu wody znajdujący się wewnątrz urządzenia, pozwoli Ci bez problemu kontrolować ilość płynu już podczas nalewania.

USP3
Stabilna obrotowa podstawa 360°
USP2
Automatyczna pokrywa
USP1
Dzbanek o podwójnych ściankach
Funkcje
● Automatyczna pokrywa
● Dzbanek o podwójnych ściankach:
● Dzbanek wewnętrzny ze stali nierdzewnej
● Lampka kontrolna stanu pracy
● Pojemność min./maks. 0,5/1,7 l
● Stabilna obrotowa podstawa 360°
● Wskaźnik poziomu wody z podziałką wewnątrz dzbanka
● Zakryta grzałka
Parametry
● Moc: 1850-2200W
● Zasilanie: 220-240V 50/60Hz
Produkt dodano do porównania.