Czajnik bezprzewodowy MCZ-124
Czajnik bezprzewodowy MCZ-124
Czajnik bezprzewodowy MCZ-124
Czajnik bezprzewodowy MCZ-124
Czajnik bezprzewodowy MCZ-124
Czajnik bezprzewodowy MCZ-124
Poprzedni
Następny
Index: MCZ-124

Czajnik bezprzewodowy MCZ-124

  • Uchylna pokrywa
  • Filtr w pokrywie
  • Pojemność min./maks. 0,5/1,7 l
64,23 zł
Kup u partnera
Szklany czajnik bezprzewodowy MCZ-124

Czas na magiczne doznania! Czajnik MCZ-124 nie tylko gotuje wodę, ale również tworzy niezapomnianą atmosferę w kuchni. Podczas gotowania wody wnętrze czajnika podświetla się na niebieski kolor oferując ciekawe efekty wizualne. Obudowa ze szkła jet trwała, łatwa w czyszczeniu oraz gwarantuje zawsze naturalny smak wody. Duża moc grzewcza 2200 W sprawia, że na gorącą wodę na ulubiony napój czekasz zaledwie kilka chwil.

Podświetlane wnętrze czajnika

Marzy Ci się czajnik, który nie tylko błyskawicznie zagotuje wodę na ulubiony napój, ale także ozdobi Twoją kuchnię? Poznaj elegancki model MCZ-124, który podczas gotowania wody zmienia kolor wnętrza na niebieski, dzięki czemu proces gotowania wody zyskuje magiczny urok. W czajniku zagotujesz od 0,5 l do 1,7 l wody, w zależności od potrzeb.

Szklana obudowa

Cenisz estetykę i chcesz, aby Twój sprzęt kuchenny prezentował się stylowo? Szklana obudowa w MCZ-124 sprawia, że czajnik nabiera lekkości i gwarantuje zawsze naturalny smak wody. Wysokiej jakości ryflowane szkło daje ciekawy efekt wizualny, jest odporne na zmiany temperatury, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo użytkowania.

Wysoka moc

Moc, która zaskakuje! Czajnik bezprzewodowy MCZ-124 z imponującą mocą 2200 W doprowadzi wodę do wrzenia w ekspresowym tempie. Dzięki stabilnej, obrotowej podstawie 360º czajnik jest idealnie dopasowany do bazy, a ustawianie go w odpowiedniej pozycji jest łatwe i wygodne. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób prawo i leworęcznych.

Komfort użytkowania

Codzienne korzystanie z czajnika MCZ-124 staje się jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne. Uchylna pokrywa w czajniku zapewnia wygodne otwieranie urządzenia jednym ruchem. Natomiast zakryta grzałka ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości, ponieważ niweluje ryzyko osadzania się kamienia. Wymienny filtr znajdujący się w pokrywie czajnika wychwytuje zanieczyszczenia z wody, dbając o jej najwyższą jakość i najlepszy smak.

USP3
Pojemność min./maks. 0,5/1,7 l
USP2
Filtr w pokrywie
USP1
Uchylna pokrywa
Funkcje
● Filtr w pokrywie
● Podświetlane wnętrze czajnika
● Pojemność min./maks. 0,5/1,7 l
● Stabilna obrotowa podstawa 360°
● Szklana obudowa
● Uchylna pokrywa
● Zakryta grzałka
Parametry
● Moc: 1850-2200W
● Zasilanie: 220-240V 50/60Hz

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...