Chłodziarka MPM-200-CJ-19 to urządzenie o łącznej pojemności 190 litrów, pracuje w klasie energetycznej F. Przestronna część chłodnicza oraz wewnętrzny zamrażalnik pozwalają maksymalnie zagospodarować przestrzeń urządzenia.

Komora mrożąca i funkcja automatycznego odszraniania

Zintegrowany z chłodziarką MPM-200-CJ-19 zamrażalnik o pojemności 14 litrów, to idealne miejsce do przechowywania lodów, mrożonych ryb i mięs.
Dzięki funkcji automatycznego odszraniania urządzenia nie musisz tracić czasu na rozmrażanie - lodówka zrobi to za Ciebie. Urządzenie odszrania się automatycznie, powstająca wilgoć zostaje odprowadzana na zewnątrz lodówki.

Wiele możliwości

Szklane półki w chłodziarce MPM-200-CJ-19 są bardzo wytrzymałe, odporne na zarysowania i łatwo je utrzymać w czystości. Ich położenie można dowolnie regulować. W dolnej części lodówki znajduję się praktyczny, wysuwany pojemnik na warzywa i owoce. Trzy transparentne półki na drzwiach to dobre miejsce na przechowywanie butelek czy puszek.  Elementy wewnętrzne chłodziarki zostały wykończone estetycznymi listwami w kolorze inox. Drzwi chłodziarki MPM-200-CJ-19 można zamontować po prawej lub lewej stronie urządzenia. Dzięki temu z łatwością dostosujesz ergonomię sprzętu do Twojej kuchni.

Regulacja funkcji

Wnętrze chłodziarki MPM-200-CJ-19 zawiera manualny panel sterujący. Temperaturę chłodziarki możemy regulować 5-stopniową skalą. Urządzenie powiadomi nas o zbyt długo otwartych drzwiach za pomocą dźwięku (po 90 sekundach). Pozwala na wybór jednego z dwóch trybów pracy:
  • SMART - urządzenie działa w trybie automatycznym, zgodnie z aktualną temperaturą otoczenia
  • SUPER - urządzenie maksymalnie obniża temperaturę w komorze zamrażalnika. Po 54 godzinach przywracane jest oryginalne ustawienie temperatury


Moc
120 W
USP3
Wymiary 122 x 55 x 57 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Pojemność 200 l
USP1
Zamrażalnik 3-gwiazdkowy
Zasilanie
230 V ~ 50 Hz
Wymiary (WxSxG) [cm]
122 x 55 x 57
Rodzaj kompresora
Sprężarkowy
Funkcje
3 półki szklane
3 transparentne półki na drzwiach
automatyczne odszranianie
rolki jezdne
zamrażalnik 3-gwiazdkowy
Poziom hałasu [dB]
40
Zmiana kierunku otwierania drzwi
Tak
Wyposażenie
pojemnik na warzywa; 3 transparentne półki na drzwiach; 3 półki szklane ; rolki jezdne
Kolor
inox
Produkt dodano do porównania.