Chłodziarka MPM-131-CJ-18/AA to nowoczesne urządzenie o kompaktowych wymiarach i dużej funkcjonalności. Znakomicie odnajdzie się w niewielkich przestrzeniach, gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni. W zależności od potrzeb drzwi chłodziarki możemy zamontować po prawej lub lewej stronie. Uniwersalny kolor inox sprawia, że model MPM-131-CJ-18/AA dopasuje się do każdego wystroju.

Mała, a mieści tak wiele

Mimo niewielkich rozmiarów chłodziarka MPM-131-CJ-18/AA posiada optymalnie zaprojektowane wnętrze i pojemność 127 litrów netto. Zmieścimy w niej wszystkie potrzebne produkty. W środku znajdziemy praktyczny pojemnik na warzywa oraz wygodne półki. Wewnątrz szklane, na drzwiach transparentne (z możliwością regulacji wysokości).

Funkcjonalność na pierwszym miejscu

MPM-131-CJ-18/AA to chłodziarka wyposażona w bardzo przydatne funkcje. Posiada system automatycznego odszraniania. Urządzenie samo dba, aby na wewnętrznych ściankach nie pojawiał się zamarznięty osad. Dzięki zdejmowanemu blatowi dostosujemy wygląd i funkcjonalność urządzenia do indywidualnych potrzeb.


USP3
Wymiary 85 x 55 x 58 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Pojemność 127 l
USP1
Zdejmowany blat
Wymiary (WxSxG) [cm]
85 x 55 x 58
Rodzaj kompresora
Sprężarkowy
Poziom hałasu [dB]
39
Zmiana kierunku otwierania drzwi
tak
Wyposażenie
pojemnik na warzywa; 3 transparentne półki na drzwiach; półki szklane
Kolor
inox
Produkt dodano do porównania.