Chłodziarka MPM-335-CJ-31
Chłodziarka MPM-335-CJ-31
Chłodziarka MPM-335-CJ-31
Poprzedni
Następny
Index: MPM-335-CJ-31

Chłodziarka MPM-335-CJ-31

  • Oświetlenie LED
  • Pojemność 331 l
  • Wymiary 170 x 60 x 60 cm (wys. x szer. x gł.)
Kup u partnera
Chłodziarka MPM-335-CJ-31

Poczuj przyjemność z organizacji i uporządkowania, a także radość z wygodnego dostępu do ulubionych produktów. Chłodziarka MPM-335-CJ-31 w eleganckim kolorze dark inox, to idealne rozwiązanie, dla osób, które cenią sobie przestrzeń i wygodę przechowywania. Urządzenie oferuje imponującą pojemność aż 331 litrów, dzięki czemu z łatwością pomieścisz wszystkie produkty spożywcze, a nowoczesny i estetyczny design doda elegancji Twojej kuchni.

FUNKCJONALNOŚĆ

Dzięki funkcji automatycznego odszraniania oszczędzasz czas. Urządzenie odszrania się automatycznie, a powstająca wilgoć zostaje odprowadzana na zewnątrz lodówki.
Termostat, pozwala na wygodną regulację temperatury chłodziarki i dostosowanie jej do temperatury otoczenia.

PRAKTYCZNE WYPOSAŻENIE

chłodziarce MPM-335-CJ-31 o dużej pojemności 331 L, znajdziemy 6 szklanych półek oraz 5 transparentnych balkoników na drzwiach, a także praktyczny pojemnik na warzywa i owoce oraz wygodny pojemnik na jajka.

Oświetlenie LED, pozwoli Ci na wygodne korzystanie z lodówki o każdej porze dnia i nocy. Z łatwością znajdziesz potrzebne produkty.

POJEMNIK NA WARZYWA I OWOCE

Specjalna szuflada, zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania owoców i warzyw, a jej odpowiednia temperatura pozwala zachować ich świeżość. Co więcej, transparentna konstrukcja ułatwia wygodny i szybki przegląd zawartości.

DRZWI LEWO/PRAWO

chłodziarce MPM-335-CJ-31 istnieje możliwość obustronnego montażu drzwi, dzięki czemu możesz dopasować wygodne otwieranie i ustawienie urządzenia, odpowiednie do swoich potrzeb.

IDEALNY DUET

Odkryj przestronność i elegancję w swojej kuchni, dzięki wyjątkowemu zestawieniu chłodziarki MPM-335-CJ-31 z zamrażarką MPM-245-ZS-17! To połączenie tworzy niezwykle funkcjonalną lodówkę typu Side by Side, która zmieści wszystko, czego potrzebujesz, a spójny i nowoczesny design obu urządzeń doda elegancji Twojej kuchni.

Duża pojemność zarówno chłodziarki (331 l), jak i zamrażarki (242 l) gwarantuje niesamowitą przestrzeń do przechowywania oraz wygodę użytkowania. Teraz możesz śmiało robić zapasy na dłuższy czas, zamrażać ulubione przysmaki i cieszyć się różnorodnością produktów, które zawsze masz pod ręką.

POZOSTAŁE PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa energetyczna: E

Masa urządzenia netto: 51 kg

Masa urządzenia brutto: 56 kg

Pojemność całkowita: 331 L

Max. Poziom hałasu: 40 dB

Zasilanie: 230 V ̴50 Hz

Czynnik chłodniczy: R600a

USP3
Wymiary 170 x 60 x 60 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Pojemność 331 l
USP1
Oświetlenie LED
Funkcje
● automatyczne odszranianie
● drzwi lewo/prawo
● możliwość stworzenia lodówki Side by Side z zamrażarką
● oświetlenie LED
Wyposażenie
● 5 transparentnych półek na drzwiach
● 6 szklanych półek
● pojemnik na jajka
● pojemnik na warzywa
Parametry
● czynnik chłodniczy: R600a
● masa urządzenia brutto: 56 kg
● masa urządzenia netto: 51 kg
● pojemność całkowita: 331 l brutto

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...