Zapomnij o częstych wizytach w sklepie i ciesz się wolnym czasem zachowując maksymalną świeżość ulubionych produktów dzięki chłodziarko-zamrażarce MPM-81-CJH-23. Posiada 3-gwiazdkowy zamrażalnik z możliwością regulacji temperatury (rozmrażanie ręczne), a także możliwość zmiany kierunku otwarcia drzwi lewo/prawo oraz regulowane nóżki. Bez problemu dopasujesz ją do wnętrza swojej kuchni, a obudowa w ponadczasowym białym kolorze stanie się jej idealnym dopełnieniem.

Użyjcie wyobraźni i zapełnijcie jej wnętrze kompozycją kolorów i kształtów. Miejsca na pewno nie zabraknie, bo lodówka MPM-81-CJH-23 wyposażona została w pojemnik na warzywa, 2 szklane półki, pojemnik na jajka oraz 3 transparentne półki w drzwiach. Sprawdź jak niesamowicie łatwe jest utrzymanie jej czystości!

Będziesz zaskoczony możliwościami przechowywania żywności w urządzeniu o niewielkich rozmiarach – jego masa wynosi tylko 21,5kg netto/23kg brutto. Dodatkowo chłodziarko-zamrażarka MPM-81-CJH-23 jest bardzo cicha (poziom hałasu LWA = 38 dB). Wygeneruj dodatkowe oszczędności - roczne zużycie energii elektrycznej to zaledwie 156 kWh/rok. Zadbaj wspólne z nami o środowisko naturalne - klasa klimatyczna to: N, ST, T.
USP3
Wymiary 84 x 48 x 50 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Pojemność 75 l
USP1
Zamrażalnik 3-gwiazdkowy
Zasilanie
220-240 V, 50/60 Hz
Wymiary (WxSxG) [cm]
84x48x45
Rodzaj kompresora
Sprężarkowy
Poziom hałasu [dB]
38
Zmiana kierunku otwierania drzwi
Tak
Wyświetlacz
Nie
Wyposażenie
pojemnik na jajka, transparentne półki na drzwiach
Pojemność
75L
Kolor
biały
czynnik chłodniczy
R600a
klasa energetyczna
F
Klasa klimatyczna
N, ST
Waga brutto/netto (kg)
23/21,5
Okres gwarancji
24 miesiące
Roczne zużycie energii elektrycznej
156 kWh
Produkt dodano do porównania.