Index: MPM-4610-PH-03

Pralka automatyczna MPM-4610-PH-03

  • Pojemność wsadu 6 kg
  • Obroty 1000/min.
  • Wymiary: 60cm x 85 cm x 47 cm (wys. x szer. x gł.)
Kup u partnera

Pralka automatyczna MPM-4610-PH-03

Pralka automatyczna MPM-4610-PH-03 to kompaktowe urządzenie typu slim, wyposażone w bęben o pojemności 6 kg. Wygodny i intuicyjny panel sterowania, a także bogaty wybór programów pozwolą w łatwy i szybki sposób dobrać idealne parametry do każdego prania.

WIELE MOŻLIWOŚCI

15 programów głównych, odpowiednio dostosowanych do danego rodzaju wsadu, takich jak: bawełna 20°, kołdry, wełna, eco 40-60, tkaniny syntetyczne, pranie ręczne dla delikatnych rzeczy, szybki 15, sportowe, pranie mix, ciemne kolory, antyalergiczny z parą, dziecięce z parą, odwirowanie/wypompowywanie), płukanie, czyszczenie bębna.
Pranie wstępne, jest to dodatkowa opcja, poprzedzająca pranie zasadnicze, która znacznie ułatwi odpieranie plam. Dzięki temu, usuwanie mocnych zabrudzeń nie będzie już problemem.
Regulacja parametrów za pomocą panelu elektrycznego, umożliwia dopasowanie prędkości wirowania oraz temperatury prania do swoich preferencji.

FUNKCJONALNOŚĆ

Funkcja opóźnionego zakończenia, to niezwykle praktyczne i wygodne rozwiązanie, które pozwala użytkownikowi zaplanować moment zakończenia cyklu prania z wyprzedzeniem, co oznacza, że odzież będzie gotowa dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujemy.

ALLERGIC FREE

Program, który pozwoli Tobie i Twoim bliskim cieszyć się czystymi i świeżymi ubraniami bez ryzyka podrażnienia delikatnej skóry. Opcja ta idealnie sprawdzi się w przypadku dzieci oraz osób o wrażliwej, skłonnej do alergii skórze. System inicjuje dodatkowe płukanie, aby dokładnie usunąć z ubrań pozostałości detergentu, które mogą powodować alergie.

ROZWIĄZANIE DLA ZABIEGANYCH

Pralka MPM-4610-PH-03 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które żyją w biegu i mają mało czasu na domowe obowiązki. Program 15’ umożliwi błyskawiczne odświeżenie odzieży i pozbycie się z nich lekkich zabrudzeń, kurzu czy nieprzyjemnego zapachu.

MODEL SLIM

Kompaktowymodel MPM-4610-PH-03 pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w łazience, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich funkcji i programów pełnowymiarowej pralki. Ma zaledwie 47 cm głębokości, dzięki czemu idealnie sprawdzi się na niewielkim metrażu, a także z łatwością wkomponuje się w zabudowę meblową.

INTELIGENTNY SYSTEM

System ochrony niewyważenia, zabezpiecza pralkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. specjalny czujnik wykrywa nierównomierny rozkład rzeczy w bębnie i zmniejszy prędkość obrotową, zmniejszy wibracje, zatrzyma cykl i wyda ostrzegawczy sygnał dźwiękowy.

Automatyka wagowa to system, który automatycznie ocenia wagę prania w bębnie i optymalizuje zużycie wody. Dzięki temu, przy mniejszym załadunku, pralka pobiera odpowiednio mniejszą ilość wody, co sprawia, że cały cykl jest bardziej ekonomiczny.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Elektroniczny panel sterowania, pozwoli na łatwe i szybkie ustawienie parametrów oraz wybór dodatkowych funkcji. Ponadto, funkcja blokady uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień podczas pracy urządzenia.
Otwieranie drzwi pod kątem 180 stopni, umożliwi Ci łatwe i wygodne załadowanie i rozładowanie pralki.

POZOSTAŁE PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa energetyczna: E

Pojemność: 6 kg

Wirowanie: 1000 obroty/min

Zużycie wody przy programie ECO 40-60°: 36 L/cykl

Klasa efektywności wirowania: C

Poziom hałasu podczas wirowania: 76 dB

Klasa emisji hałasu akustycznego (faza wirowania): B

USP3
Wymiary: 60cm x 85 cm x 47 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Obroty 1000/min.
USP1
Pojemność wsadu 6 kg
Funkcje
● automatyka wagowa
● blokada drzwi podczas prania
● blokada podczas pracy
● display
● funkcja opóźnionego zakończenia
● otwarcie drzwi pod kątem 180°, co umożliwia łatwe załadowanie i rozładowanie pralki
● pranie wstępne (usuwanie mocnych zabrudzeń)
● system ochrony niewyważenia/ochrona przed dużą wibracją i hałasem
● wybór prędkości odwirowania
● wybór temperatury prania i pranie w zimnej wodzie
● zatrzymanie z wodą i wyłączenie wirówki (łatwe prasowanie)
Wyposażenie
● zasobnik proszku do prania z trzema przedziałami: pranie wstępne, pranie zasadnicze, uszlachetnianie (płyn zmiękczający, krochmal)
● zasobnik przystosowany zarówno do proszku jak i płynnych środków piorących
Parametry
● klasa efektywności wirowania w skali od G (min) do A (max): C
● klasa emisji hałasu akustycznego (faza wirowania): B
● poziom hałasu podczas wirowania, zgodnie klasyfikacją energetyczną EN 60704-4: 76 dB
● zużycie wody przy programie Eco 40-60: 36l/cykl

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...