Suszarka do grzybów MSG-01

Suszarka do grzybów MSG-01 to najlepszy sposób na zachowanie cennych składników odżywczych zawartych w warzywach, owocach i ziołach. Zamień gotowe, sklepowe produkty na pełne zdrowia przekąski.

Najszybsze suszenie

Suszarka spożywcza MSG-01 wyposażona jest w pięć sit z możliwością regulacji ich wysokości. Pokrój grzyby lub inne produkty w kawałki o takiej wielkości, aby swobodnie zmieściły się pomiędzy sitami. Nadmuch uruchamiany jest za pomocą przycisku w górnej pokrywie.
Urządzenie pracuje cicho i skutecznie, produkty suszone są w warunkach zbliżonych do naturalnych: słonecznych i wietrznych. Spokojnie możesz pozostawić pracujące urządzenie na noc - jest całkowicie bezpieczne.

Zdrowe przekąski

W suszarce do grzybów MSG-01 możesz suszyć także inne produkty. Wykorzystaj świeże owoce i warzywa, zioła, kwiaty i ciesz się z ich naturalnych własności. Suszone zioła mogą posłużyć jako podstawa zdrowej, aromatycznej herbaty czy zamiennik sklepowych kostek warzywnych. Suszone owoce i warzywa to świetna alternatywa na zdrową i słodką przekąskę dla dzieci. Chipsy przygotowane w domowym zaciszu są pozbawione konserwantów i niezdrowych substancji słodzących. Dodają energii i przede wszystkim dostarczają cennych mikroelementów oraz witamin.

Opis:

  • BPA free
  • szybko i skutecznie suszy: grzyby, owoce, zioła, kwiaty, owoce
  • 5 sit z możliwością regulacji wysokości

Parametry techniczne:

  • zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • moc: 250 W
  • średnica sita: 28 cm
  • EAN: 5901308007119

 

Moc
250 W
USP3
BPA Free
USP2
Średnica sita 28 cm
USP1
5 sit z możliwością regulacji wysokości
Zasilanie
230 V ~50 Hz
Funkcje
szybko i skutecznie suszy: grzyby, owoce, zioła, kwiaty, owoce
Wyposażenie
5 sit
Średnica
28cm
BPA free
Tak
Regulacja wysokości sita
Tak
Produkt dodano do porównania.