Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-93-KGM-32
Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-93-KGM-32
Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-93-KGM-32
Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-93-KGM-32
Poprzedni
Następny
Index: MPM-93-KGM-32

Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-93-KGM-32

  • Piekarnik z termoobiegiem
  • Żeliwny ruszt, prowadnice teleskopowe
  • Wymiary: 85 x 90 x 60 cm (wys. x szer. x gł.)
Kup u partnera

Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-93-KGM-32 to doskonały wybór dla miłośników wzorniczej klasyki w obszarze sprzętów kuchennych. Fortepianowa czerń z elementami chromu w połączeniu ze szklaną pokrywą tworzą kwintesencję uznanego, włoskiego designu. Rzadko spotykana w naszych wnętrzach szerokość 90 cm i 3-częściowy ruszt żeliwny to oryginalna propozycja dla osób ceniących wyjątkowy wygląd i funkcjonalność kuchennych sprzętów. Piekarnik jest odpowiednio doświetlony, dzięki zastosowaniu żarówek LED.

Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-93-KGM-32 posiada aż 5 palników gazowych ze stabilizacją płomienia. Każdy posiada zabezpieczenie przeciwwypływowe, które zapobiega ulatnianiu się gazu podczas przypadkowego zgaszenia lub zalania płomienia. Jeden z nich to palnik WOK o dużej mocy, szczególnie ważny przy przygotowywaniu potraw kuchni azjatyckiej. Dla wygody użytkowników ergonomiczna zapalarka znajduje się w każdym z pokręteł.

Fabrycznie kuchnia gazowo-elektryczna MPM-93-KGM-32 przystosowana jest do gazu ziemnego G20. W wyposażeniu urządzenia znajdują się dodatkowe dysze na gaz G30. Istnieje więc możliwość przystosowania urządzenia do gazu butlowego LPG. Cyfrowy timer ułatwi precyzyjne określenie czasu pracy piekarnika, a sygnał dźwiękowy poinformuje o zakończeniu pracy. Programator temperatury i funkcji umożliwi zaplanowanie parametrów niezbędnych do przyrządzania pieczonych potraw.

Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-93-KGM-32 wyposażona jest w piekarnik elektryczny z funkcją termoobiegu o pojemności 90 litrów. Dostępne są opcje pracy piekarnika: grill, grill z wentylatorem, grill z grzałką górną i dolną, wentylator, ogrzewanie dolne, ogrzewanie górne, ogrzewanie dolne i górne, termoobieg. Korzystając z wentylatora można w prosty i szybki sposób rozmrozić produkty żywnościowe. Termoobieg gwarantuje równomierną cyrkulację powietrza w zadanej temperaturze. Doskonale sprawdza się w przypadku potraw typu pieczyste mięsa, ryby oraz zapiekanki np. makaronowe.

Piekarnik kuchni gazowo-elektrycznej MPM-93-KGM-32 gwarantuje doskonałe opieczenie potrawy zarówno na wierzchu jak i w środku. Jego drzwiczki mają bezpieczną i łatwą w utrzymaniu czystości konstrukcję. System wentylacji pomiędzy dwiema szybami gwarantuje, że szyba zewnętrzna nie nagrzewa się podczas pieczenia. Jednym przyciskiem możemy uwolnić powierzchnie szklane drzwiczek i dokładnie je umyć. Znacznie większa niż standardowa pojemność piekarnika to idealne rozwiązanie dla miłośników gotowania. Szeroki ruszt czy blacha zmieści zdecydowanie większe porcje ciasta, pizzy czy pieczonych mięs.

W wyposażeniu piekarnika znajdziemy:
  • głęboką blachę do pieczenia ciast, ciasteczek, pieczeni, zapiekanek, warzyw itp.
  • okrągłą blachę do pieczenia ciast lub przygotowania paelli
  • półkę siatkową (ruszt) do grillowania
  • prowadnice drabinkowe
  • prowadnice teleskopowe (na 1 poziomie), bezpieczne i wygodne podczas sprawdzania stanu gotowości potraw.

USP3
Wymiary: 85 x 90 x 60 cm (wys. x szer. x gł.)
USP2
Żeliwny ruszt, prowadnice teleskopowe
USP1
Piekarnik z termoobiegiem
Funkcje
● 5 palników gazowych ze stabilizacją płomienia – w tym palnik WOK
● oświetlenie piekarnika
● piekarnik elektryczny multifunkcyjny z funkcją termoobiegu – 9 kombinacji: grill, grill z wentylatorem, grill z grzałką górną i dolną, termoobieg, wentylator ogrzewanie: dolne, górne, dolne-górne
● wyświetlacz funkcji
● zapalarka iskrowa w pokrętle
Wyposażenie
● 3-częściowy ruszt żeliwny
● głęboka blacha do pieczenia
● okrągła blacha do pieczenia
● prowadnica teleskopowa na 1 poziomie
● prowadnice drabinkowe
● zestaw do gazu płynnego (dysze, końcówka)
Parametry
● masa urządzenia brutto: 62,5 kg
● masa urządzenia netto: 59,5 kg
● moc: 3,6 kW
● pojemność piekarnika: 95 l
● zasilanie: 230 V ~ 50 Hz

Kliknij miniaturę, aby załadować wideo

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...