Robot planetarny MRK-19

Robot planetarny MRK-19 to profesjonalna pomoc w gotowaniu. Urządzenie bez trudu miksuje, miesza, rozdrabnia, ubija masy na ciasta czy sosy. System planetarny sprawia, że mieszadło nie tylko porusza się naokoło misy, ale także wykonuje obroty wokół własnej osi, mieszając przy tym dokładnie wszystkie składniki.
Robot planetarny MRK-19 to również modny dodatek w Twojej kuchni. Dzięki klasycznemu designowi i kolorystyce doskonale wkomponuje się w kuchni nowoczesnej czy utrzymanej w stylu tradycyjnym.

Duża misa

6,5 litrowa misa z rączką wykonana ze stali nierdzewnej jest bardzo wygodna w obsłudze. Z łatwością możesz ją zamontować i wymontować z robota. Dzięki specjalnej osłonie na misę nie musisz martwić się o czystość w kuchni. Dodasz niezbędne produkty podczas pracy robota bez zbędnego bałaganu.

Wysoka moc

Robot planetarny MRK-19 gwarantuje skuteczność! Silnik o maksymalnej mocy 2200 W oraz funkcja mieszania wielokierunkowego tworzą duet idealny.

Funkcja Pulse i 6-stopniowa regulacja prędkości

Funkcja Pulse oraz 6-stopniowa regulacja prędkości pozwalają mieszać i rozdrabniać produkty w trybie pulsacyjnym. Bez trudu wyrobisz twarde masy i również takie, które należy wyrabiać stopniowo.

Trzy wymienne mieszadła

Robot planetarny MRK-19 to idealne urządzenie do wyrabiania każdego rodzaju ciast. W zestawie znajdziesz 3 wymienne mieszadła:

 • mieszadło z silikonowym wykończeniem idealne do wyrabiania ciasta drożdżowego a także makaronu i faworków. Specjalny kształt i silikonwe ściągacze sprawiają, że ciasto jest dokładnie ściągane z brzegów misy.
 • mieszadło do ubijania lekkich mas; śmietany, białek, ciast biszkoptowych, kremów maślanych. Masy będą odpowiednio napowietrzone dając niepowtarzalny smak!
 • mieszadło w kształcie haka do mieszania wieloskładnikowych mas tą końcówkę wykorzystaj do wyrabiania ciasta na chleb, mięsa mielonego, pasztetów, ryb, gęstych kremów.

Idealny na co dzień i od święta

Robot planetarny MRK-19 to wiele zastosowań. Razem z nim przygotujesz obiad dla całej rodziny lub wykwintną kolacje dla przyjaciół. Komfort użytkowania stanowią antypoślizgowe nóżki i zabezpieczenie przed włączeniem przy nieprawidłowym montażu. W zestawie z urządzeniem znajdziesz również silikonową łopatkę.

Opis:

 • 6-stopniowa regulacja obrotów + funkcja Pulse
 • ruch planetarny przystawek (mieszanie wielokierunkowe) – idealne napowietrzenie mieszanych składników
 • zabezpieczenie przed włączeniem przy nieprawidłowym montażu urządzenia

Wyposażenie:

 • mieszadło z silikonowym wykończeniem do wyrabiania ciasta drożdżowego, a także makaronowego i na faworki
 • mieszadło do ubijania lekkich mas – produktów, które muszą być dobrze napowietrzone: śmietany, białek, całych jajek, ciast biszkoptowych, kremów maślanych i budyniowych, majonezu
 • mieszadło do mieszania wieloskładnikowych mas: składników ciast, mielonego mięsa i ryb, pasztetów, ucierania sera na sernik, ubijania gotowanych ziemniaków na puree i gęstych kremów
 • osłona na misę – pozwala łatwiej dozować produkty w czasie pracy urządzenia i ogranicza rozchlapywanie płynnych produktów
 • łopatka
 • misa z rączką ze stali nierdzewnej o pojemności 6,5 l

Parametry techniczne:

 • zasilanie: 220-240V 50Hz
 • moc znamionowa 1400W
 • moc maksymalna 2200W

Do pobrania:

Moc
1400 W
USP3
Moc 2200 W
USP2
6-stopniowa regulacja obrotów + funkcja Pulse
USP1
Misa z rączką ze stali nierdzewnej (6,5 l)
Zasilanie
220-240 V, 50/60 Hz
Funkcje
6-stopniowa regulacja obrotów + funkcja Pulse
ruch planetarny przystawek (mieszanie wielokierunkowe) – idealne napowietrzenie mieszanych składników
zabezpieczenie przed włączeniem przy nieprawidłowym montażu urządzenia
Wyposażenie
mieszadło do mieszania wieloskładnikowych mas: składników ciast, mielonego mięsa i ryb, pasztetów, ucierania sera na sernik, ubijania gotowanych ziemniaków na puree i gęstych kremów
mieszadło do ubijania lekkich mas – produktów, które muszą być dobrze napowietrzone: śmietany, białek, całych jajek, ciast biszkoptowych, kremów maślanych i budyniowych, majonezu
mieszadło z silikonowym wykończeniem do wyrabiania ciasta drożdżowego, a także makaronowego i na faworki
misa z rączką ze stali nierdzewnej o pojemności 6,5 l
łopatka
Produkt dodano do porównania.