Płyta gazowa MPM-30-GMH-20
Płyta gazowa MPM-30-GMH-20
Płyta gazowa MPM-30-GMH-20
Płyta gazowa MPM-30-GMH-20
Poprzedni
Następny
Index: MPM-30-GMH-20

Płyta gazowa MPM-30-GMH-20

  • Szerokość 30 cm
  • Płyta podpalnikowa ze szkła
  • Sterowanie z frontu
Kup u partnera

Ciesz się gotowaniem bez względu na wielkość kuchni! Płyta gazowa model MPM-30-GMH dzięki swoim małym gabarytom idealnie sprawdzi się w niewielkim pomieszczeniu. Z tym urządzeniem, nawet na małym metrażu znajdziesz miejsce do kulinarnych eksperymentów.
Model MPM-30-GMH-20 charakteryzuje nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka wykonania i szereg zabezpieczeń. Szlifowana przednia krawędź płyty oraz czarne szkło, z którego wykonana jest płyta podpalnikowa, nadają jej elegancki design.

Płyta MPM-30-GMH-20 ma zaledwie 30 cm szerokości i wyposażona jest w dwa żeliwne palniki o różnej mocy (duży: 2,4 kW, średni: 1,8 kW) oraz 1-częściowy żeliwny ruszt z zabezpieczeniem uniemożliwiającym przesuwanie po płycie.
Ponadto, ruszt posiada innowacyjną technologię Safe-Grate. Jest to dwustronne przedłużenie i wzmocnienie rusztu, które z jednej strony stanowi barierę ochronną pomiędzy płomieniem, a pokrętłami, dzięki czemu chroni je przed nagrzaniem. Natomiast z drugiej strony, oddziela ścianę od płomienia i osłania ją przed bezpośrednim działaniem wysokiej temperatury. Jest to ważne, zwłaszcza wtedy, gdy ściana jest wykończona szkłem.

Sterowanie palnikami umieszczone jest na froncie. Dodatkowym wyposażeniem płyty są wbudowane zapalarki w pokrętłach, dzięki czemu nie ma potrzeby korzystania z zapalniczki lub zapałek. Ta funkcja zdecydowanie ułatwia korzystanie z płyty oraz pozwala zaoszczędzić czas.
Co ważne, płyta MPM-30-GMH-20 chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed ulatniającym się gazem. Posiada zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, dzięki czemu gotowanie jest znacznie bezpieczniejsze. W sytuacji, gdy przypadkowo zgaśnie płomień mechanizm odcina dopływ gazu do palnika, przez co zmniejsza ryzyko zatrucia czy wybuchu.
W zestawie z płytą MPM-30-GMH-20 znajduje się komplet dysz na gaz płynny G30 oraz zestaw montażowy.

Płytę MPM-30-GMH-20 można również łączyć z innymi płytami MPM o szerokości 30 cm. Dzięki temu, możemy stworzyć własną płytę z dwoma, niezależnymi źródłami zasilania.

USP3
Sterowanie z frontu
USP2
Płyta podpalnikowa ze szkła
USP1
Szerokość 30 cm
Funkcje
● ilość palników – 2
● materiał płyty podpalnikowej – czarne szkło
● rodzaj palników – żeliwne
● ruszt 1-częściowy żeliwny z zabezpieczaniem uniemożliwiającym przesuwanie po płycie
● sterowanie z frontu
● szlifowana przednia krawędź płyty
● zabezpieczenie przeciwwypływowe palników
● zapalarka w pokrętle
Wyposażenie
● komplet dysz na gaz płynny G30
● zestaw montażowy
Parametry
● masa urządzenia netto/brutto: 8 kg/9,1 kg
● moc palnika dużego: 2,4 kW
● moc palnika średniego: 1,8 kW
● moc płyty: 4,2 kW
● wykonanie fabryczne – gaz G20
● wymiary: 51 x 29,4 cm (dł. x szer.)
● zasilanie – 230V ~50Hz
Do góry
Loading...