Piekarnik elektryczny MPM-63-BOS-40B
Piekarnik elektryczny MPM-63-BOS-40B
Piekarnik elektryczny MPM-63-BOS-40B
Piekarnik elektryczny MPM-63-BOS-40B
Piekarnik elektryczny MPM-63-BOS-40B
Piekarnik elektryczny MPM-63-BOS-40B
Poprzedni
Następny
Index: MPM-63-BOS-40B

Piekarnik elektryczny MPM-63-BOS-40B

Zakres od A do G
  • Grzałka górna i dolna, grill, termoobieg
  • Szklany panel
  • Chowane pokrętła, Łatwy demontaż drzwi
Kup u partnera
MPM-63-BOS-40B to piekarnik, któremu nic nie brakuje! Posiada aż 8 programów pieczenia i wiele funkcji, które sprawią, że pieczenie będzie proste i przyjemne.

Panel sterowania

Na eleganckiej, szklanej obudowie piekarnika MPM-63-BOS-40B w kolorze czarnym, umieszczony został programator z zegarem oraz dwa chowane pokrętła: jedno do regulacji temperatury, drugie do wyboru programów. Za pomocą programatora możesz ustawić godzinę na zegarze, czas pracy piekarnika, program automatyczny, a nawet blokadę rodzicielską!

Ustaw czas pieczenia!

Nie musisz pamiętać o tym, aby wyłączyć piekarnik na czas. Ustaw półautomatyczny program pieczenia. Wystarczy, że włożysz danie do piekarnika, wybierzesz odpowiedni program i ustawisz czas, po którym piekarnik powinien się wyłączyć. Teraz będziesz mieć pewność, że Twoje danie się nie przypali.

Co więcej, piekarnik MPM-63-BOS-40B może pracować w pełni automatycznie. Program automatyczny polega na tym, że piekarnik włączy się o ustalonej porze, a następnie wyłączy się po zadeklarowanym czasie.

8 programów pieczenia!

Duży wybór programów pieczenia - jest ich aż 8! - sprawi, że idealnie upieczesz wszystkie potrawy, od frytek i warzyw, po bardziej wymagające ciasta lub mięsa.
Piekarnik MPM-63-BOS-40B posiada termoobieg i funkcję 3D, która umożliwia równomierne pieczenie na trzech poziomach jednocześnie.

Blokada rodzicielska i zimne drzwi

Drzwi piekarnika zostały wyposażone w wewnętrzną szybę, która odbija ciepło z powrotem do piekarnika. Dzięki temu zewnętrzna szyba nie nagrzewa się do stopnia, który mógłby spowodować poparzenie. Jest to niezwykle ważne, jeśli w domu mieszkają dzieci.
Dodatkowo, w czasie pieczenia można ustawić blokadę rodzicielską, która daje pewność, że wybrane ustawienia nie zostaną zmienione podczas pieczenia.

Prowadnice teleskopowe

Wysuniesz blachę lub ruszt bez obawy, że rozgrzane naczynie spadnie na podłogę. Umożliwiają to prowadnice teleskopowe, umieszczone na jednym poziomie. Zostały zaprojektowane tak, aby w pełni i bezpiecznie wysunąć rozgrzaną blachę bądź ruszt.

Czyszczenie katalityczne i parowe

Tak, piekarnik może być czysty i wyglądać jak nowy, nawet po bardzo długim czasie użytkowania! Szczególnie nasz piekarnik MPM-63-BOS-40B! Proponujemy dwie metody czyszczenia piekarnika:

  • czyszczenie katalityczne na tylnej ścianie piekarnika znajduje się płyta pokryta emalią katalityczną. Emalia posiada właściwość przyciągania wszelkich zanieczyszczeń powstających podczas pieczenia. Zanieczyszczenia osadzają się na porowatej powierzchni emalii, a następnie ulegają spaleniu. Dobrze jest po kilku pieczeniach ustawić piekarnik na 250°C w funkcji termoobiegu. W tym czasie wszystkie pozostałe resztki jedzenia się spalą.
  • czyszczenie parowe wlej na spód piekarnika szklankę wody i ustaw temperaturę na 50-70°C. Para zmiękczy resztki jedzenia lub tłuszcz, który osiadł na ściankach piekarnika. Następnie odczekaj, aż piekarnik trochę przestygnie i wytrzyj jego wnętrze czystą ścierką.

Wyposażenie piekarnika MPM-63-BOS-40B

Piecz nawet na trzech poziomach jednocześnie! Wyposażyliśmy piekarnik w dwie blachy – płytką i głęboką oraz w ruszt do grillowania.

USP3
Chowane pokrętła, Łatwy demontaż drzwi
USP2
Szklany panel
USP1
Grzałka górna i dolna, grill, termoobieg
Funkcje
● SELFCLEAN – płyta katalityczna na tylnej ścianie
● STEAMCLEAN – czyszczenie piekarnika przy pomocy pary
● chowane pokrętła
● drzwi szklane z warstwą odbijającą tzw. „zimne drzwi"
● funkcja 3D ( grzałka górna+dolna + kołowa + wentylator) – umożliwia równomierne pieczenie na 3 poziomach jednocześnie
● piekarnik multifunkcyjny – 8 kombinacji (grzałka górna i dolna, grill, termoobieg)
● soft close – łagodne domykanie
● szklany panel
● szybkie nagrzewanie piekarnika
● zegar cyfrowy + timer+ programator
● zewnętrzny wentylator chłodzący obudowę
Wyposażenie
● blacha płytka, blacha głęboka
● chromowane prowadnice drabinkowe
● chromowany ruszt
● prowadnice teleskopowe – 1 poziom
Parametry
● klasa energetyczna A
● wymiary (szer. x gł. x wys.): 59,5 x 59,5 x 54,7 cm
● zasilanie: 220-240 V ~ 50 Hz

Opinie

0 / 5

Liczba opinii: 0

Do góry
Loading...